کتاب شفای زندگی

اثر لوئیز ال هی از انتشارات معیار - مترجم: لیلا آزادی-پرفروش های نیویورک تایمز

The key premise of the book is that because the mind and body are connected, illnesses of the body somehow have their root causes in emotional and spiritual aspects of the mind and its beliefs and thought processes. While modern medicine concerns itself with eliminating symptoms of disease in the body, using tools such as chemotherapy and other pharmaceutical drugs and various surgical techniques, Hays approach is to identify and work to resolve what she perceives as the mental root causes of disease. Hay believes that the causes of dis-ease include stress and unhealthy thought patterns and beliefs about oneself, and postulates that the most fundamental way to affect positive change in the body is to change the way we think.


خرید کتاب شفای زندگی
جستجوی کتاب شفای زندگی در گودریدز

معرفی کتاب شفای زندگی از نگاه کاربران
این یک کلاسیک است و می تواند بسیار مفید باشد تا زمانی که در مورد این موارد بیش از حد حرف نزنیم. من متوجه می شوم که بعضی افراد درnew age @ community از این نوع اطلاعات برای قضاوت و تعریف استفاده می کنند تا خود و دیگران را با تفاسیر احتمالی حمایت کنند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خواننده را از طریق جلسات مشاوره ای با نویسنده می گیرد. در حالی که برخی از چیزهای بسیار خوبی که من پیدا کردم مفید است، همچنین دارای قطعات دیوانه است. من لذت بردم از تجربیات در سراسر. اول، بخش های خوب است. این کتاب بسیار مثبت است و به من کمک کرد تا نسبت به خودم مثبت تر باشم. خوب است که در گذشته اشتباهات انجام دادم، اما من مجبور نیستم احساس گناه کنم چون بهترین کار را می کردم. هر کس دیگر بهترین کارها را می کرد، بنابراین من باید حرکت کنم و نه متهم کردن. من همچنین سعی کردم @ باید @ از لغت نامه من حذف شود. اگر بخواهم کاری انجام دهم، خواهم داشت. این کتاب به من کمک کرد تا متوجه شود که چگونه اغلب به خودم گفتم که من باید یک خانه پاکیزه تر داشته باشم. نه، اگر من بخواهم تمیز کردن وقت بیشتری را صرف کنم یا کسی را برای تمیز کردن استخدام کنم، آن را پاک کنم؛ با این حال، آن را به من ارزش ندارد. من می توانم یک خانه تمیز کننده داشته باشم، اما من نمی خواهم وقت و پول خود را صرف آن کنم. من واقعا اعتقادات مثبت را در طول کتاب دوست داشتم: امروز روز فوق العاده ای است. من این را انتخاب می کنم. همه چیز خوب است در دنیای من. @ حالا، قسمت های دیوانه. کتاب واقعا دارای شاخصی برای بررسی مشکل فیزیکی شماست و ببینید چه مشکل روانی / عاطفی باعث آن شده است. به عنوان مثال، خونریزی بینی احتمالا توسط @ نیاز به تشخیص ناشی می شود. احساس ناشناخته و بدون توجه. گریه برای عشق @ من فقط آن را خریدم

مشاهده لینک اصلی
نزدیک به یک ذهن باز و آمپر؛ روح آزاد این کتاب اگر استفاده شود می تواند به شما کمک کند که زندگی خود را بهبود بخشد. این یک کتاب نیست که از طریق یک بار خوانده اید، یک دست و آمپر؛ مرجع ابزار شما به عقب بر گردیم به دوباره و دوباره، من عاشق این کتاب، همراهان شخصی و مثبت من است. شما می توانید زندگی خود را بهبود بخشید در سال 1985 توسط یک سخنران انگیزشی که من در محل کارم ملاقات کردم توصیه می شدم. او در سن 32 سالگی پس از اینکه شوهرش در یک گردباد پیش بینی نشده، هر دو کودک خود را ترک می کند. بدون مشکلات پزشکی قبلی، علائم یا علائم مبتلا به حمله قلبی، همراه با مداخله پزشکی او معتقد بود که این کتاب به او کمک کرد تا زندگی خود را بر روی یک خودآگاهی بیشتر و آگاهانه و آمپر؛ جاده دوست داشتنی. من نمی توانم نام او را به یاد داشته باشم، چشم هایم را می زنم. من از او سپاسگزارم برای به اشتراک گذاشتن آن با من.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتابی است که من آن را سالها پیش خواندم، وقتی که من شروع به سفر به کشف خود و فرار از یک خانواده (بسیار) نامطلوب (بله، ما آنها را در فرانسه نیز ** لبخند **). این یک کتاب خوب است، به عنوان یک کتاب استارت. اما اگر شما از آن فکر می کنید، این واقعا عقل سلیم است، اما چیزهایی که باید از زمان به زمان به خاطر بیاورید، احساس خوبی داشته باشید، مثل اینکه شما ارزشمند هستید. من هرگز نمیتوانم تمرینات را انجام دهم که بتوانم زندگی تو را بهبود بخشد. من احساس ناخوشایندی داشتم که در مقابل یک آینه ایستاده و به بازتابی که من دوست می داشتم بگویم، اما من از کلیه عبارات خرد در آن بهره گرفتم و اندیشه اندیشیدن نقل قول ها. این کتابی است که من توصیه می کنم هر کسی که در زمان بدی قرار دارد یا از کمبود اعتماد به نفس رنج می برد، اما شاید به کسی که در افسردگی عمیق باشد، به کمک حرفه ای نیاز دارد. اما این کتاب برای کسی که بخواهد قدرت کمی از خود را می خواهد خوب باشد و در مورد خودشان احساس خوبی داشته باشد. فرض می کنم اگر یکی از تمام تمرینات را انجام دهد، بهتر می شود. اما من آنها را انجام ندادم و هنوز هم آن را یک کتاب فوق العاده پیدا کردم. من از این کتاب عاشق هستم، حتی اگر به آن نیاز نداشته باشم، من آن را در روشن شدن من نیز هستم. شاید به این دلیل که من به یاد جوانمردی و تمام راه من راه می یابم. اما تبدیل شدن به کسی که من امروز هستم، این کتابی نیست که آن را انجام داده است. این من است، با کمک کمی از لوئیس هی. این چیزی است که من دوست دارم به مردم بگویم. یک کتاب زندگی شما را تغییر نخواهد داد. فقط شما توانایی این کار را دارید. لوئیز هی یک زن بسیار الهام بخش است. زیبایی او از طریق نوشته های او درخشان است. من تمام کتابهای او را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین بسیاری از ما فقط بی سر و صدا در داخل رنج می برند و تظاهر می کنند که جهان فقط خوب و نخل است. بنابراین بسیاری از ما هرگز هیچ حرفی در مورد گرایش داخلی ما به کسی نمی گویند و در حقیقت من مطمئن هستم که لوئیس ها کتاب خود را «شما می توانید زندگی خود را درمان کنید» برای روحیه های گمراه کننده در میان ما بسیار بیشتر از آنهایی که آشکارا ناراضی و ناخوشایند هستند و به شدت نیازمند کمک هستند. یک دوست به من درباره لوئیز هی گفت. اولین بار که او را در ویدیو تماشا کردم، با عصبانیت و بینش درخشان خود به روح انسانی افتادم. برای رسیدن به چنین دوران کودکی غم انگیز، و برای تحمل درد و ناتوانی بسیار، واقعا دشوار است که باور داشته باشیم که او برای کمک به بهبودی به چنین رهبری تبدیل شده است. من واقعا از کتاب لذت بردم. اظهارات قدرتمند هستند، اما حتی به این ترتیب، آنها برای من بسیار جدید هستند، بنابراین من در حال یادگیری از آنها در یک روز استفاده می کنم. من آنها را تکرار می کنم و متوجه می شوم که بیشتر از آنها استفاده می کنم، بیشتر به آنها احتیاج دارم، زیرا تفکر من بیش از محدود بودن پتانسیل من و خود واقعی من است. من دوست _ ویدیوی را دوست داشتم و بارها تماشا می کنم. من معتقدم که شما می توانید آن را در YouTube پیدا کنید. این کتاب الهام بخش و آرام است و همچنین دایره المعارف مراجع برای بهبود بخشیدن به هر بخش از بدن خود را با بهبود ذهن و تفکر خود برای اولین بار. با تشکر از شما برای چنین هدیه لویزی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شفای زندگی


 کتاب پول 7 قدم تا رسیدن به آزادی مالی
 کتاب ما دروغگو بودیم
 کتاب نقره ریس
 کتاب دختر قبلی
 کتاب بی صدایی
 کتاب وقتی زنان بخواهند