کتاب شیب

اثر ست گودین از انتشارات درنا قلم - مترجم: محمد خضرزاده-پرفروش های نیویورک تایمز

گفته های قدیمی اشتباه است، برندگان برنده می شوند و ترک می کنند.

هر پروژه جدید (یا شغل، یا سرگرمی، و یا شرکت) شروع می شود هیجان انگیز و سرگرم کننده است. پس از آن سخت تر و کمتر سرگرم کننده می شود، تا زمانی که آن را در نقطه پایین بسیار سخت، و بسیار سرگرم کننده در همه نیست.

و سپس شما خودتان را پیدا می کنید و می پرسید که آیا هدف حتی بدون هیچ زحمتی است؟ شاید شما در یک غرق شدن قرار داشته باشید که به طور موقت عقب نشینی کنید، اگر فشار را ادامه دهید، بهتر خواهد شد. اما شاید آن واقعا یک Cul-de-Sac باشد، که هرگز بهتر از آن نخواهد شد، مهم نیست چقدر سخت است.

بر طبق پرفروشترین نویسنده سث گودین، آنچه که واقعا ستارههای ستاره را جدا از همۀ افراد دیگر قرار می دهد، توانایی فرار از واحدهای خسته به سرعت است، در حالی که ماندن در زمانی که واقعا محاسبه شده و متمرکز شده است.

برندگان سریعا ترک می کنند و اغلب گول می زنند و بدون گناه می روند تا زمانی که مرتکب به ضرب و شتم راست به دلایل مناسب شوند. در واقع، برندگان به دنبال Dip هستند. آنها متوجه هستند که این مانع بزرگتر است، پاداش برای گرفتن گذشته از آن بزرگتر است. اگر شما می توانید شماره خود را در تو رفتگی در دیوار شما، بیش از سهم عادلانه خود را از سود، شکوه و امنیت دراز مدت.

بازنده ها، از سوی دیگر، به دو تله اساسی می افتند. یا آنها نمیتوانند از غرق شدن بیرون بیایند؟ آنها به لحظه حقیقت می رسند و سپس از دست می دهند یا حتی هرگز ناپدید شدن حق را برای تسخیر پیدا نمی کنند.

این یک کتاب کوچک سرگرم کننده که شما یک طراح گرافیک، یک نماینده فروش، یک ورزشکار یا یک مدیر اجرایی هستید، به شما کمک خواهد کرد که در صورت تمایل، زمان، تلاش و استعداد خود را بدانید . اگر شما هستید، Dip به شما الهام بخشید تا سخت بمانید. اگر نه، این به شما کمک خواهد کرد تا شجاعت را ترک کنید، بنابراین شما می توانید شماره دیگری را در چیز دیگری قرار دهید.

Seth Godin ادعا نمی کند که تمام پاسخ ها را داشته باشد. اما او به شما می آموزد که چگونه از سوالات مناسب بپرسید.


خرید کتاب شیب
جستجوی کتاب شیب در گودریدز

معرفی کتاب شیب از نگاه کاربران
خیلی قوی. آن را امروز بخوانید این یک کتاب فریبنده کوتاه با فرض ساده و فریبنده ساده است ... اما حکمت مشاوره ارائه می دهد فوق العاده روشنگری است. شما می توانید آن را در یک نشست خواندن، اما شما را با قطار بار از چیزهایی که فکر می کنم در مورد یک بار شما انجام شده است. قطعا به شدت توصیه می شود

مشاهده لینک اصلی
من دیروز کتاب این کتاب را پیدا کردم و تقریبا در یک نشستن تمام چیزها را خواندم. برای مدت طولانی قبل از خواندن این کتاب، من طرفدار وبلاگ وبلاگ سث Godins و کتاب او اجازه Marketing بودم. بر اساس این کتاب این است که در مسیر موفقیت بزرگ همیشه وجود دارد @ dip، @ patch crush کسانی را که واقعا می خواهند عواطف را از کسانی که نمی کنند، جدا کنند. سوال کلیدی که شما باید از خودتان بپرسید این است که آیا شما آماده هستید که شماره 1 یا شماره 2 در حوزه خود باشید - اگر شما نیستید، پس باید آماده باشید تا در زمینه ای که شماره 1 باشد، تمرکز کنید شماره 2. شايد کتابهايي که بحث برانگيزترين نتيجه هستند اين است که شما بايد @ اغلب کارهايي را انجام ميدهيد که نميتوانيد آن را به خوبي انجام دهيد تا تمرکز يک يا دو موردي را که ميخواهيد بسيار خوب باشد. من باید اعتراف کنم، این را دشوار می توانم بخوانم، زیرا غرایزش من همیشه متنوع بوده است. من همیشه می خواستم در یک دسته از چیزها بچرخم. غرایز خلاق من همیشه مرا به مکان های مختلفی کشانده اند و به خاطر اینکه این منافع متنوع را کاوش کرده ام، به عنوان یک فرد کامل تر احساس می کنم. من باید بگویم که پس از خواندن این کتاب، ذهن من ساخته شده است که من واقعا نیاز به تمرکز بر روی چیزهایی که من در نهایت عالی خواهد بود - مگر اینکه من می خواهم به شماره 1 یا شماره 2 در واقعا کامل (پس از مدرن) شخص. من متوجه شده ام که نوشتن Godins می تواند یا ضربه یا دست. این یک نظر قطعی است.

مشاهده لینک اصلی
انرژی منبع به من آرامش می دهد تا چیزهایی را که نمیتوانم تغییر دهم قبول کنم شجاعت تغییر چیزهایی که می توانم بکنم و عقل برای دانستن تفاوت. هنگامی که ما شروع به چیزی جدید است، یک دوره زمانی زمانی که الهام اولیه ما، آرزو، و قصد از جریان خارج می شود وجود دارد. ما در آن لحظه انتخابی داریم. آیا ما آن را خوب می نامیم و فقط به انرژی کم، نگرانی از وضعیت کنونی می رسیم؟ آیا ما در مقابل دانه ها قرار داریم و همچنان صعود می کنیم و تبدیل به یک ستاره فوق العاده در میان چندین نفر می شود؟ آیا ما ترک کردیم؟ گاهی اوقات، ترک بهترین گزینه است. این کتاب به خواننده کمک می کند تا مشخص کند که چه اتفاقی در حال وقوع است، خواننده را تشویق می کند که مسیر متوسط ​​را طی کند. پیدا کردن آنچه واقعا می تواند واقعا پرشور، به طوری که ما مایل به مقابله با صعود تند و تبدیل شدن و تبدیل شدن به بهترین از بهترین - و ترک بقیه من دوست دارم که چگونه او می گوید: @ برندگان هرگز ترک و quitters هرگز ترک @ زباله است در صورتی که می خواهیم کار را ادامه دهیم یا خاتمه می دهیم تصمیم می گیریم که تصمیم بگیریم آگاهانه تصمیم بگیریم. انتخاب ماست این بیشتر سازنده برای پیروی از شور و شوق ما است و واقعا صعود دیوار به بهترین خود را و ترک بقیه.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار کوتاه است. این وعده به شما می گوید که چه زمانی باید بمانید و چه زمانی به چوب برسید. این سه سناریو را شرح می دهد: صخره، کلاسیک و سقوط. شما باید از صخره و کلاسیک ساقه خارج شوید؛ اما، شما باید با سقوط ادامه دهید زیرا در نهایت شما از طریق شیب می روید. صخره یک افزایش امیدواری است با افتضاح فاجعه بار. کلاسیک یک سفر طولانی است که به پایان می رسد. تا کنون، این همه به نظر می رسد عقل سلیم. مشکل این است که دقیقا چه سناریویی را مشخص کنید. من هرگز از کتاب نمیتوانم از صاف کردن یک صخره از یک قطعه ماهیانه استفاده کنم. من نمیدونم کجا هستم او قبل از شروع به تعیین نقطه ترک خود توصیه می کند. خوب، این ممکن است برای ابتکاراتی که من در حال حاضر شروع کرده ام مفید باشد. من بیشتر در مورد آنچه که در حال حاضر آغاز شده است نگران هستم او تاکید می کند که برای پایان دادن به این مسئله خوب است و غرور یک دلیل اصلی است که مردم تصمیم می گیرند هنگام خروج از خانه آنها را ترک کنند. از آنجایی که من احتمالا یکی از آن دسته از افرادی هستم که در این مقطع زندگی میکردم، نمی توانم کتاب بخوانم؛ با این حال، من خوشحالم که این کتاب را از کتابخانه قرض گرفتم زیرا قیمت آن 12.95 دلار نیست.

مشاهده لینک اصلی
سوال قدیمی این است که آیا شما می توانید اعتقادات ادیسون را دنبال کنید و سعی کنید یک بار دیگر و یا از دست دادن؟ نویسنده سث Godin ارائه یک رویکرد جدید است؛ او خواستار رسیدگی به \"دیاپ\" می شود. â € œâ € | انحراف شکاف طولانی بین شروع و تسلط است. یک سؤال طولانی که در واقع یک میانبر است، زیرا شما می توانید به جایی که می خواهید سریعتر از هر مسیر دیگر بروید. »در کتاب خود نویسنده روش هایی را برای ارزیابی â € œthe dipâ € ارائه می دهد که راه هایی برای تعیین این که آیا شیب ارائه می دهد بینش است که زمان برای ترک و یا ادامه. خبر خوب این است که گودین در انجام این تمرین ارزش دارد. دانستن اینکه یک پروژه مجبور به شکست است، یک هیئت پرش برای پروژه های جدید است، که برای آن حس می شود که آن را از طریق شیب. توصیه می کنم، Gisela Hausmann، نویسنده \u0026 amp؛ وبلاگ نویس

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شیب


 کتاب پسر روی جعبه چوبی
 کتاب بازی دروغ
 کتاب نوری که نمی توانیم ببینیم
 کتاب پروژه شادی
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
 کتاب پول 7 قدم تا رسیدن به آزادی مالی