کتاب طعمه

اثر مایکل کرایتون از انتشارات یوبان - مترجم: قاسم کیانی مقدم-پرفروش های نیویورک تایمز

داستان طعمه از این قرار است که یک شرکت نرم‌افزارنویسی وارد‌‌ پروژه‌های نانوتکنولوژی شد‌‌ه و قصد‌‌ د‌‌ارد‌‌ آن را با ژنتیک بیامیزد‌‌ تا د‌‌وربینی جاسوسی طراحی کند‌‌ که بتواند‌‌ بد‌‌ون نیاز به کنترل و به صورت هوشمند‌‌، از مواضع د‌‌شمن عکاسی کند‌‌، ضمن آن‌که احتمال سقوط و خرابی‌های د‌‌یگر را ند‌‌اشته باشد‌‌. ولی هوش ذره با سرعت خیلی کمی پیشرفت می کند. بنابراین دانشمندان از یک برنامه کامپیوتری استفاده می‌کنند که باعث می شود ذره به طرز باور نکردنی از نظر ذهنی رشد بکند و افراد رو تحت کنترل خود در بیاورد


خرید کتاب طعمه
جستجوی کتاب طعمه در گودریدز

معرفی کتاب طعمه از نگاه کاربران
آره، درست بود این مفهوم جالب بود اما کاراکترها برای طعم و مزه من کاملا خشن بود. بچه کوچولو که گفت: \"این عادلانه نیست @ کاملا آزار دهنده بود. پایان من را دوست داشت و نویسنده توضیح داد که فقط در مورد همه چیز که در جریان بود و چگونه همه آن پایین رفت. در کل موضوع کتاب جالب بود و سوالاتی در مورد فناوری نانو مطرح می کرد، اما این کتاب به طور میانگین بود.

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست داشتم! این بسیار باهوش چه ارائه شده است و در دانشمندان حقایق واقعی بر اساس، به مدت طولانی می خواستم به خواندن چیز دیگری نویسنده نجات به عنوان خوانده شده تنها زمانی که من عاشق هم © N بود.

مشاهده لینک اصلی
من از چند سال قبل از Prey شنیده بودم، اما تنها چند روز پیش خواندن آن را داشتم. داستان بسیار جالب است. آزمایش تکنولوژی - ترکیب زیست فناوری و فناوری نانو نتایج غیر منتظره (کاملا انتظار می رود!) و یک نوع بحران را به ارمغان می آورد. جک شخصی است که کار خود را از دست داده است. همسر او جولیا در یک موقعیت ارشد در شرکت Xymos کار می کند. شرکت گزارش شده در آستانه ساختن یک پیشرفت بزرگ - دوربین های مینیاتوری نانو که می تواند برای طیف گسترده ای از اهداف مورد استفاده قرار گیرد. جک مراقبت از بچه ها را بر عهده دارد و با وجود تلاش هایش تلاش می کند کارش را دشوار کند، مخصوصا چون خروج وی از شرکت قبلی، مسائل را داشته است - هرچند که هیچ گناهی از او نداشته است. جاک خودش را به مسائل در Xymos می کشد - که از کنترل خارج شده اند. تراژدی وجود دارد، کمی آن و کتاب به سرعت در سراسر. کتاب نیز خطرات فن آوری را نشان می دهد - اگر ما با آن دقت نکنید. به طور کلی یک داستان علمی تخیلی خواندنی است.

مشاهده لینک اصلی
پس از سیزده سال دوباره خواندید. با این حال، خواندن سرگرم کننده بود. یک تکنسین هیجان انگیز، اما من لذت بردم از خواندن SF بخشی از آن: کمی از بیوتکنولوژی، با Nanotechnology \u0026 amp؛ هوش مصنوعی مصنوعی خودآموز تعادل و سرعت خوب. موضوع این کتاب هنوز مشخص نشده است. پیام کتاب، به ما برای انسان، در مورد خطرات اختراعات است که Biotech و Nanotech حداقل یک بار با برنامه نویسی کامپیوتر و خواندن AI همگام می شوند. :)

مشاهده لینک اصلی
بعدا زمانی که من در واقع زمان داشته ام، بررسی کنید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب طعمه


 کتاب بائودولینو
 کتاب همه دختران گمشده
 کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
 کتاب شب گرد
 کتاب خدمتکارها
 کتاب چگونه فرزندان موفقی پرورش دهیم