کتاب عروس فریبکار

اثر مارگارت آتوود از انتشارات ققنوس - مترجم: شهین آسایش-پرفروش های نیویورک تایمز

From the extraordinary imagination of the #1 New York Times bestselling author of The Handmaids Tale , comes one of her most intricate and subversive novels. Set in contemporary Toronto, The Robber Bride revolves around the lives of three fascinating women. Classmates from university, Roz, Charis, and Tony all shared the seductive and destructive experience of a past friendship with the flashy, sensuous, smart, irresistible Zenia. As the novel opens, they are twenty years past their college days and have met at Zania’s funeral, but at lunch, after the funeral, they spot Zenia—not dead at all and up to no good.


خرید کتاب عروس فریبکار
جستجوی کتاب عروس فریبکار در گودریدز

معرفی کتاب عروس فریبکار از نگاه کاربران
یک رمان 700 صفحه ای جذاب و قابل تامل از یک نویسنده ی زن و روایتی حول حوادث زندگی سه زن با شخصیت های متفاوت (تونی،کرز،رز) که هر سه با حوادث متفاوتی با زنی جذاب به نام @زینیا@در ارتباط هستند.
این داستان پر از زنان و دغدغه ها و مشکلات آنها است و همه ظاهرا از حیله ها و شرارت های یک زن ضربه خورده اند. این زن ها همه زنانی قوی و مستقل هستند که همسرانشان به نوعی وابسته به آنها می باشد، اما یک زن فریبنده با اغوای همسرانشان آنها را دچار مشکلات روحی می کند . شاید یک @زینیا @ در زندگی همه ی زنان وجود دارد که او را مسئول ناکامی ها و سختی های زندگی اش بداند، اما شاید گاهی مواجهه با حقیقت های زندگی و .
رودررو شدن با آن حتی بدست یک دشمن، سودمند باشد
نویسنده حوادث جنگ جهانی و اثرات آن در سرنوشت این زن ها را در زمینه ی اثر به طور مفصل شرح داده و حتی مشاغل مختلف این زن ها و شخصیت های افراد خانواده آنها قابل تامل می باشد.


قسمتی از کتاب:
رئیس زن بودن کار سختی است. زن ها به چشم رئیس نگاهت نمی کنند. وقتی نگاهت می کنند زن بودنت را می بینند, با خود می گویند:«مثل من زن است, چی شده که این قدر خودش را گرفته؟» هیچ کدام از کلک های جنسی آنها در تو اثر نمی کند و هیچ کدام از کلک های تو هم در آنها اثر ندارد ... اگر سرشان داد بزنی , همان جا جلوی رویت گریه می کنند, نه در دستشویی, مثل وقتی که یک مرد سرشان داد بزند.
.
.
.
آنها که در رنج اند وقت ندارند رنجی را که در دیگران ایجاد می کنند ببینند.


مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عروس فریبکار


 کتاب خدمتکارها
 کتاب موفق سازها
 کتاب دختری با نشان اژدها
 کتاب توفان شن
 کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم
 کتاب مرد بی وطن