کتاب فرزندان هورین

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: سید ابراهیم تقوی-پرفروش های نیویورک تایمز

کودکان از Húrin اولین کتاب کامل توسط J.R.R.Tolkien از سال 1977 انتشار The Silmarillion است. شش هزار سال قبل از اینکه Ring One نابود شود، میانه زمین زیر سایه لرد تاریک Morgoth قرار دارد. بزرگترین جنگجویان در میان الف ها و مردان از بین رفته اند و همه در تاریکی و ناامیدی هستند. اما یک رهبر جدید مرگبار، تورین، پسر هوین، و با گروه خشونتآمیز او، سرکوب می شود، در جریان جنگ جهانی دوم، در انتظار روزی است که با سرنوشت و لعنت مرگبار او روبرو می شود. br />
نسخه چاپی «بچه هاورن» شامل هشت رنگ نقاشی آلن لی و یک نقشه سیاه و سفید است.


خرید کتاب فرزندان هورین
جستجوی کتاب فرزندان هورین در گودریدز

معرفی کتاب فرزندان هورین از نگاه کاربران
بعد از تماشای هابیت، من به شدت خواستم تا هزینه های Tolkien را به دست بیاورم، و من (به طرز عجیب و غریب) تا خواندن LOTR برای سیزدهمین بار (هر چند من به اندازه کافی برنامه ریزی می کنم). بنابراین من به بچه های Hurin و پسر تبدیل شد، آن را سرگرم کننده بود. فرزندان هورین از حماسه ملی کومه فنلاندی و کورورو ترسناک، دوباره اثبات می کند که Tolkien می تواند با افسانه ها و افسانه های قدیم چه کار کند. من باید اعتراف کنم که من از طریق بسیاری از قرائتهای من به دنبال همبستگی با بویوف بودم و بسیاری از آنها را یافتم، اما بعدا دربارهی ریشههای فنلاندی این داستان آگاه شدم. می رود به نشان دادن جهل من و همچنین این که چقدر آسان است که این چیزها را مخلوط کنید. Tolkien چنین عظمت را به هر داستان وارد می کند، آنها را به نسبت تقریبا افسانه ای، آن را همیشه هیجان، و ما فقط می خواهیم بیشتر و بیشتر. اگر فیلم دیگری پر زرق و برق را برای آوردن این کتاب بیش از حد به افکار عمومی به ارمغان بیاورد، متاسفم.

مشاهده لینک اصلی
کودکان Hurin برخی از مواد تاریخی بزرگ را به دنیای زمین میانه Tolkiens فراهم می کند و حتی بیشتر به پروردگار حلقه ها اضافه می کند. این علاوه بر تولکینز، پس زمینه گسترده تاریخی زمین خاورمیانه، شکاف ها را از بین می برد و داستان هایی را که در سایر آثار ذکر شده است اشاره می کند و با نگاهی دقیق و رنگارنگ به داستان های غم انگیز پیرامون تریین و نیو «و نه (فرزندان هورینز ) و مبارزه مداوم علیه مورگث، شخصیت شرارت ارباب حلقه ها، Sauron است. این داستان به خوبی با شخصیت های جذاب و فعالیت های فراوانی است که خواننده را در همه جا حفظ می کند. در حالی که نه به عنوان پروردگار سه گانه Rings، و یا به عنوان سرگرم کننده و شگفت انگیز به عنوان Hobbit، کودکان Hurin علاوه بر ارزش توپخانه میانه زمین و رمان کامل تر از بسیاری از منابع دیگر است که خارج وجود دارد . این به نفع خود است و نیازی به خواندن هیچ سابقه ای نیست که همراه با آنچه که در اینجا اتفاق می افتد را بخواند. در کل، یک کار جامع که اد به طرفداران اثر Tolkiens یا فانتزی حماسی به طور کلی توصیه می کند.

مشاهده لینک اصلی
این داستان بسیار تیره تر از پروردگار حلقه ها و یا هابیت است. لعنت، فریب و هرگز پایان دادن به وای به نظر می رسد که این لحظه را تشکیل می دهند. این یک روشی است که من متوجه شدم که من زمان بسیار ساده ای برای نگه داشتن نام شخصیت ها را دارم. ساختن جهان و تاریخ او به من کمک کرد تا دو کتاب محبوب دیگر که قبلا دوست داشتم را درک کنم. من فقط متاسفم که ابتدا سیلوماریون را ندیدم، چون این تاریخ برای این کتاب است. اگر جرج بخواهید جورج RR مارتین را سازنده جهان بدانید، اما مطمئن باشید که او از صفحات زیادی از صفحات Tolkien قرض گرفته است. نه تنها نفوذ سگهای نروژی را می بینم؛ همچنین احساس می کنم چند تأثیر از شکسپیر وجود دارد و در درجه اول به رومئو و ژولیت تورین و نینور ممکن است دوستداران ستاره ای نباشند، اما ستاره ای که از آن عبور کرده اند، کمتر است. Glarung بسیار بد تر از پسرانش Smaug است. برای برده گرفتن یک کل مردم نشان دهنده حیله گری از این اژدها است. اشاره به سئورون پیش بینی خوب بود. من فکر می کنم کریستوفر کار خوبی را در این باره انجام داده است که از تمام یادداشت ها و نوشته های پدرانش کنار گذاشته شده است. من می گویم من این را برای هر کسی که طرفداران Tolkien نیستم توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از داستان رمان فانتزی Tolkien! شخصیت های فانتزی معمولی که از نژادهای او ساخته شده است - elf، man، dwarf، orc. بی احترامی، نفرین، عذاب، و جنگ و dragonIt دارای تمام عناصر لازم برای یک کلاسیک است، اما من فقط نمی توانم ارتباط برقرار کنم. من دلم برات تنگ شده هیچ چیز Lord of the Rings نیست، اما اگر من آن را از تصویر من باید این داستان را به شدت ارزیابی کنید. پس از گوش دادن به بار دوم من فکر می کنم قطع من است با روایت کریستوفر لی. صدای او خیلی عمیق است و او حرف نمی زند. ایو مجبور شد چندین قسمت را تکرار کند. اگر با رابرت لوت چسبید ... می دانید که چه کسی این رئیس را ساخته است؟ کیت بلانشت !!! من عاشق گوش دادن به آن فستیوال فانتزی کمدی # 22 هستم

مشاهده لینک اصلی
من چند واژه دارم که می توانند این کتاب را توصیف کنند، من فقط می گویم این فاجعه ای کامل است. JRR تالکین fanatic'm تا شاید نظر من است بی طرف نیست، حتی زمانی که من این کتاب را © اولین واکنش من بود، یک کتاب € OEA تالکین که من leÃdoâ € بنابراین برای من فوق العاده بود پیدا شده است، ساخته شده من بهم متصل و به یاد داشته باشید n آیا با تعهد به حال به خواندن داستان ادیپ شهریار، و اعتبار © anme وقتی که من می گویند که تالکین است چیزی برای حسادت تراژدی یونانی. با یک کار برجسته ای ویرایش توسط کریستوفر تالکین (به نظر من کمتر متراکم از سیلماریلیون)، و تصاویر تکمیلی بسیار موفق آلن لی، فرزندان هورین که کتاب من به میانه زمین در جستجوی ماجراجویی در این شرکت به ارمغان آورد الف ± AA، انسان ها و دورف، و misadventures از پسر تورین هورین که از نام های بسیاری، تلاش با تمام معنی برای فرار از سرنوشت وحشتناک خود را. در حالی که داستان فوق العاده ای است، من به خودم اجازه دادم تا حدودی افسرده به دو دلیل، اول، داستان خودش غم انگیز است، و دوم، واقعیت آن است که آخرین کتاب به عنوان خوانده تالکین من جالب بود. اگر طرفداران J. R. R. Tolkien هستید و هنوز این کتاب را خوانده اید، منتظر چه چیزی هستید؟ برو، به دنبال ماجراجویی به زمین میانه بروید و به عقب نگاه نکنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فرزندان هورین


 کتاب جزیره کامینو
 کتاب ملکه برفی
 کتاب ۴ روز در صف برای تماشای جنگ ستارگان
 کتاب در خیابانی که تو زندگی می کنی
 کتاب پین بال، 1973
 کتاب دکتر اسلیپ