کتاب قدرت مثبت اندیشی

اثر نورمن وینسنت پیل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: اسماعیل حسینی-پرفروش های نیویورک تایمز

پرفروش بین المللی با بیش از پنج میلیون نسخه در چاپ، قدرت تفکر مثبت به زنان و مردان در سراسر جهان کمک کرده است تا از طریق پیام قدرتمند دکتر ایمان وینسنت پیال از ایمان و الهام به زندگی در زندگی خود برسند. دکتر پیل در این پرفروشترین پدیده، قدرت ایمان به عمل را نشان می دهد. با استفاده از تکنیک های عملی که در این کتاب ارائه شده است، می توانید زندگی خود را تقویت کنید و ابتکار عمل خود را برای انجام جاه طلبی و امیدهای خود به خود ببخشید. شما یاد خواهید گرفت چگونه: اعتقاد به خود و در همه چیزهایی که انجام می دهید، قدرت و عزم جدیدی را ایجاد می کنید، قدرت را برای رسیدن به اهداف خود بردارید، عادت نگران را نادیده بگیرید و زندگی آرام را تجربه کنید، روابط شخصی و حرفه ای خود را بهبود ببخشید.


خرید کتاب قدرت مثبت اندیشی
جستجوی کتاب قدرت مثبت اندیشی در گودریدز

معرفی کتاب قدرت مثبت اندیشی از نگاه کاربران
هشدار: با عنوان این کتاب نادیده نگیرید! من کتاب هایی درباره مثبت، خودمحور، و غیره را دوست دارم و پس از شنیدن خیلی از این که چگونه این یکی از الهام ترین و مثبت ترین کتاب هایی است که تا به حال نوشته شده است، من بالاخره آن را خوانده و آن را به سرعت از آن پشیمان شدم. این کتاب چیزی بیش از تبلیغ و بازاریابی بی شرمانه برای نویسندگان @ Church @ (یعنی کسب و کار) است. فقط زمانی که من فکر کردم،oh، من می توانم پشت مفهوم HES آموزش @ BAM! - یکی دیگر از تبلیغات نامناسب برای @ کلیسای @ شما وجود دارد. او هر فرصتی را برای دزدیده شدن در آدرس کامل@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @ Id بیشتر از خوشحال است که به صفحات و پاراگراف های خاصی از کتاب که این را نشان می دهد نقل قول، اما من می توانم به شما در حال حاضر بگویید، TONS وجود دارد و من می توانم این فضا را با آنها پر کنید! من خیلی دلم برای دیدن آدرس کامل دفتر مرکزی @ کلیسای من بود که من آن را نپذیرفتم و آن را در سطل آشغال گذاشتم! این یک کتاب ارزان نیست (سختگیر) و نمی خواست آن را به کتابخانه یا پناهگاه محلی من اهدا کند زیرا من نمی خواستم افرادی را که می توانستند چنین تبلیغاتی آسیب پذیر باشند. من آن را تقریبا غیر اخلاقی و انزجار استفاده از مذهب و مردم نیاز به راهنمایی مثبت پیدا کردم! من می دانم که این کتاب یک @ classic @ محسوب می شود و توسط بسیاری از افراد مورد علاقه ی من است، بنابراین حدس می زنم نباید چیزهایی را ببینم که خیلی زیاد است یا من خیلی بدبینانه هستم، اما اگر کتاب را بخوانید (یا دوباره خواندید) توجه به مراجع ذیصلاح @ کلیسا @ و به من بگویید که آنها مانند تبلیغی برای یک کسب و کار خواندنی نیستند!

مشاهده لینک اصلی
چند نفر به من گفتند که این یکی از کتابهای عالی بهبود است. هیچ چیزی درباره این کتاب یا نویسنده نمی دانستم، تصمیم گرفتم آن را بخوانم. به دلیل توصیه هایی که دریافت کرده بودم، من بسیار متعجب بودم که چگونه کتاب مسیحی به صراحت است؛ من انتظار داشتم که با استفاده از بوت استرپ خود @ سکولار @ خودتان را بسازید @ نوعی کتاب خودمحور. در عوض، نویسنده بر نماز تمرکز می کند و خداوند را در هر جنبه ای از زندگی خود قرار می دهد؛ و نه فقط در یک یا دو فصل، اما همه آنها. من مسیحی هستم، بنابراین من با محتوای مذهبی مخالف نیستم؛ فقط چیزی که من فکر کردم آیدی پیدا نشد. با آن گفتم، من نمی دانستم چگونه Peale سلامتی و ثروت @ انجیل را تحت فشار قرار داد. به جای نشان دادن ایمان مسیحی به عنوان عمدتا در زندگی معنوی متمرکز بود، Peale شرح داد که چگونه از نماز و رابطه خود با خدا برای تحقق مادی استفاده شود. در واقع، فرم اصلی خود را در نزدیکی ابتدایی قرار می دهد: 1. نماز: همیشه به خدا دعا کنید، و او را به عنوان همکار نزدیک خود ببینید. Picturing: به آرزوی قابل اجرا خود اعتقاد داشته باشید و به تصویر ذهنی قوی احتیاج داشته باشید. واقعی شدن: دعا کردن و تصویر دادن منجر به آرزوی تبدیل شدن به یک واقعیت می شود. این کتاب شامل مواردی است که من می توانم معرفت شناختی یا علمی شبهه را در نظر بگیرم. من بعضی از مثال های زیر را ذکر کردم. Peale در نزدیکی ابتدایی توضیح می دهد که می تواند از طرز تفکر مثبت برای مبارزه با پیچیدگی نادری که بسیاری از مردم رنج می برد استفاده کنند. او در طول کتاب، مطالعات زیادی را ذکر می کند، اما من معتقد نیستم که هر کدام از آنها ذکر شده است. هر فصل، پر از داستان و داستان است. چند نکته خوب در کتاب وجود داشت، اما به طور كلی توصیه های عملی كافی برای خواندن آن ارزش نداشت. توصیه هایی كه من دوست داشتم، چیزی را كه پرستش می كنید انجام می دهید و می توانید انرژی نامحدود برای انجام آن داشته باشید. بسیار مهم. یاد بگیرید که سرعت خود را تسریع کنید و کار را اعطا کنید. توصیف قدرت ذهن بیش از ماده؛ چگونه مردم می توانند به طور مکرر مبتلا به بیماری یا مبتلای شوند. توضیحات مربوط به مسائل روانشناختی. • لحظاتی را برای کاملا آرام در طول روز پیدا کنید، حتی اگر فقط چند دقیقه طول بکشد. • بدون این ایده که شما اطلس را بر روی شانه های خود حمل می کنید. خیلی فشار نکنید خودتان را جدی نگیرید @ â € ¢ @ تعیین شغل خود را. پس از آن لذت بخش خواهد شد، نه خشونت. شاید شما نیازی به تغییر شغل خود ندارید. خودتان را عوض کنید و کار شما متفاوت خواهد بود. @ â € ¢ تبدیل شدن به یک فرد راحت؛ آسان، طبیعی، دلپذیر، مهربان، ملایم است. »یادآوری نامهای مردمی.» نباشید که بدانید همه چیز متعصبانه است. »تمرین مردم را دوست داشته باشید تا زمانی که واقعا به آنها عمل کنید. قسمتهایی که دوست ندارم.» شرح از ارسال قدرت مغناطیسی به مردم توسط @ تیراندازی @ نماز در آنها. \"توصیف از معجزات درمان مردم با نماز. دعا به علاوه پزشکی مدرن نیست، بلکه به سادگی نماز به خودی خود است. »نمونه ای از یک زن که می گوید خداوند به فروشندگان جاروبرقی کمک می کند.» فصل کلیدیPrescription for Heartache @. این در مورد تجربه های مرگ، افراد مظهر یا دیدن مرده ها و سایر فعالیت های پارانورال می گوید.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را بیش از 35 سال پیش مطالعه کردم، در مرحله ای از زندگی من وقتی که من نیاز به ترک خانه و رفتن به جهان است. بعدا به من کمک کرد من تصمیم گرفتم آن را دوباره بخوانم، همانطور که در مرحله دیگری از زندگیام هستم، به زودی 60 ساله خواهد بود و نمیخواهم به یک زنی قدیمی تبدیل شود! به راحتی می توان به گریه و زجر کشیدن پایان داد - به ویژه هنگامی که همه چیز در کار و از دوستان که منفی شده اند را می شنوید. خب، من از کتاب لذت بردم و به من یادآوری می کرد که نگاه کردن به زندگی مثبت (هر ابر دارای یک پوشش نقره ای) به شما شادی و اعتماد به نفس می دهد. فقط یک جمله در کتاب باعث تفاوت می شود @ هر زمان که فکر منفی دارید، آن را با یک مثبت @ جایگزین کنید. همانطور که این کتاب در سال 1952 نوشته شده است، من در حال خواندن یک کتاب مشابه، با بررسی عالی، که اخیرا نوشته شده بود، باید کنتراست خوبی داشته باشد. همانطور که همیشه خواهم دوستان و خانواده ام از شرکت من لذت بردم و به جای اینکه بیرون آمدم و من را از وظیفه بیرون کشیدم، قصد دارم با آرامش و با روحی خوب رشد کنم :-)

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را بی فایده پیدا کردم. من توانایی ایمان به خدا را درک می کنم، اما اگر می خواهید کل کتاب را بنویسید، لازم است چیزی جز این ماتریس در هر صفحه تکرار نشود. هیچ راهنمایی عملی وجود ندارد و آن را به عنوان اگر یک معلم مدرسه کلاس صحبت با دانش آموزان خود نوشته شده است وجود دارد. به جای آن می توانید Pema Chodron را بخوانید یا حتی مارتین سلیگمن درباره خوش بینی و خوشبختی صحبت کنید.

مشاهده لینک اصلی
قدرت تفکر مثبت اولین کتاب من برای سال 2014 بود و من خوشحالم که تصمیم گرفتم سال جاری را بر روی بادبان های مثبت بگذرانم. به تازگی، در مورد کتابهایی که خواندن آن را بخاطر زمان بسیار کمی که می توانم کمکی کنم، بسیار شگفت انگیز هستم. بنابراین، فقط وقتی که من پیدا اما raving در بررسی در مورد این کتاب، من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک کتاب صوتی از Reado و همه من را به انجام است را به برق وصل گوشی وجود دارد و من بروید! درباره این کتاب، من می توانم برای صفحات با هم بنویسند، زیرا نویسنده بسیار با سخاوتمندانه با خوانندگانش به اشتراک گذاشته است. تلاش های خودکامه متداول در صفحات تنها با توجه به بهبود زندگی به من عادت می کند. به طور جدی، چگونه اغلب ما در مورد دیگران فکر می کنم در حالی که ناله در مورد بدبختی خود ما؟ پیام اصلی این کتاب توسط نویسنده الهام بخش بزرگ، دکتر وینسنت پیل، مثبت بودن و تبدیل زندگی، نه فقط خود را، اما از همه کسانی که در ارتباط با تو.\nاکنون، من دوست دارم کتابهای الهام بخش را بخوانم. کاملا صادقانه، یادآوری یک نقل قول هر روز و پس از آن روز من می شود. اما این کتاب یک اقیانوس کامل از پانچ مثبت است. بله، این برای تمام لحظات زمانی است که شما در آستانه ترک، نا امید و البته، بیشتر عصبانی هستید. بنابراین، هنگامی که کسی پرسید که آیا از کتاب لذت می بردم، گفتم: «مطمئن نیستم که از آن لذت ببرم. این به معنای لذت بردن نیست، این یک کتاب کمیک نیست، به خاطر Godâ € ™ ثانیه. اما بله، هر بار که احساس می کنم که من نیاز به دوز مثبت دارم، مطمئنا می روم به آن برگردم. »\nقدرت تفکر مثبت ناخن در وجدان شما ایده قایقرانی از قایقرانی زندگی می کند در حالی که قایقرانی با دوش مثبت. ایتا € ™ ساده، ایتا € ™ ثانیه موثر، آن را می شود از سلول های خوابیده از سر خود را بیدار و شاید، آن باعث می شود شما می خواهید امتحان کنید بر روی یک جفت جدید از عینک و در جهان نگاه کنید دوباره. با این توضیح، تقریبا غیرقابل انکار است که در بیشتر موارد، کتاب یک دوره مذهبی را می گیرد و می تواند تعداد کمی از خوانندگان را از بین ببرد. درس هایی برای یادگیری هر چند می تواند این باشد که چگونه باید مشکلات و نگرانی ها را به عنوان فرصت هایی برای بهبود خود درک کنیم. شاید خشم و ترس، مخرب ترین سلاح باشد. کشتن آنها نیاز به یک مقدار زیادی از عشق، ایمان، صبر و forgiveness.What من قطعا بسته دور از این کتاب است authorâ € ™ ثانیه را در شادی است که تا ضرورت و در عین حال همیشه نادیده گرفته است. â € œ راه به شادی: قلب خود را آزاد از نفرت، ذهن خود را از نگرانی. ساده زندگی کن، کم توقع باش، زیاد ببخش. پراکنده شدن در نور خورشید، خود را فراموش کن، به دیگران فکر کن. برای یک هفته این کار را امتحان کنید و شگفت زده خواهید شد. بعد از آن سعی کردم شاهد قدرت تبدیل آن باشم. درست است که سحر و جادو به کار معجزه نمی انجامد، ایمان طول می کشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قدرت مثبت اندیشی


 کتاب واقع نگری
 کتاب بل کانتو
 کتاب سوپ جوجه برای روح نوجوان
 کتاب استخوان های دوست داشتنی
 کتاب وضعیت آخر
 کتاب جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند