کتاب قدرت مثبت اندیشی

اثر نورمن وینسنت پیل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: اسماعیل حسینی-پرفروش های نیویورک تایمز

پرفروش بین المللی با بیش از پنج میلیون نسخه در چاپ، قدرت تفکر مثبت به زنان و مردان در سراسر جهان کمک کرده است تا از طریق پیام قدرتمند دکتر ایمان وینسنت پیال از ایمان و الهام به زندگی در زندگی خود برسند. دکتر پیل در این پرفروشترین پدیده، قدرت ایمان به عمل را نشان می دهد. با استفاده از تکنیک های عملی که در این کتاب ارائه شده است، می توانید زندگی خود را تقویت کنید و ابتکار عمل خود را برای انجام جاه طلبی و امیدهای خود به خود ببخشید. شما یاد خواهید گرفت چگونه: اعتقاد به خود و در همه چیزهایی که انجام می دهید، قدرت و عزم جدیدی را ایجاد می کنید، قدرت را برای رسیدن به اهداف خود بردارید، عادت نگران را نادیده بگیرید و زندگی آرام را تجربه کنید، روابط شخصی و حرفه ای خود را بهبود ببخشید.


خرید کتاب قدرت مثبت اندیشی
جستجوی کتاب قدرت مثبت اندیشی در گودریدز

معرفی کتاب قدرت مثبت اندیشی از نگاه کاربران
این یک کتاب است که من دائما در حال خواندن و نوشتن است. من آن را در سفر در Sante Fe، نیومکزیکو یافتم. در حالی که من در یک فروشگاه کتاب محلی خریدم، درست در مقابل من ظاهر شد. شما می دانید که چگونه یک کتاب در زمان مناسب به زندگی شما می رسد، خوب این کتاب برای من است. این کمک کرده است تا زندگی خود را در یک زمان تغییر دهد، زمانی که به آن بیشتر نیاز داشتم، باید در زندگی ام زمان بسیار منفی بگویم. من آن را به هر کسی توصیه می کنم. این یکی از آن کتاب هایی است که شما برجسته می کنید و دوباره به قسمت های دیگر آن دوباره گوش می دهید.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من یک مسلمان هستم اما این کتاب را به همان اندازه آشکار می کنم؛ تمام روش ها و تکنیک هایی که در این کتاب می خوانم به راحتی قابل درک به هر دینی است. اندیشه ای که آقای نورمن در این کتاب به آن پرداخته است قبلا برای هر مسلمان شناخته شده است، اما مدت ها از دست رفته و فراموش شده است، اما به لطف او که من هم اکنون دوباره به ریشه های من متصل شده و در صلح زندگی می کنم. من توصیه می کنم این کتاب را با ذهن باز مطالعه کنید تا شخصیت، فرهنگ و مذهب شما در رشد و فهم و رشد فکری شما در قوانین جهان دخالت نکند.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه بیش از 50 سال قبل از @ Secret @ by Rhonda Byrne نوشته شده است، تقریبا دقیقا آن کتاب را آشکار می کند. اصطلاحات ممکن است متفاوت باشند (@ pictureize @ به جای @ visualize @) اما تکنیک ها مشابه هستند. من در تکنیک های @ Secret @ و در این کتاب استفاده کرده ام و آنها کار می کنند. به طور خلاصه، به نظر می رسد که کار می کند تا کار کند. اگر هیچ چیز دیگری وجود ندارد، توصیه های عملی برای کمک به خواب وجود دارد، پاک کردن ذهن شما و کاهش سطح خشم در شرایط زمانگیر است. علاوه بر این، من فکر می کنم هر کسی خوشحالتر و خوشایندتر از زمانی است که تفکر خود را به یک اندیشه مثبت تبدیل کند. این باعث می شود تمرینات برای کمک به رسیدن به این هدف به دست آید. من احساس می کنم کتاب آقای Peales و خانم Byrnes کتاب یکدیگر را تعریف می کنند. اگر کسی توسطThe Secret خاموش است، @ معتقد است آن را به @ Oprahesque، @ عصر جدید فکر کردن، از خواندن @ قدرت تفکر مثبت. @ وجود دارد بسیاری از کسانی که بیشتر جریان اصلی از او، که می آید از یک سنتی، آمریکایی پس زمینه مذهبی در عین حال، اگر کسی با یک دیدگاه سنتی و مذهبی غیرفعال شود، به عنوان خوانده شده @ Secret @ (که به جای @ God @ با استفاده از اصطلاحThe Universe @ هنگام ارجاع به قدرت بالاتر، بنابراین اجازه می دهد که بسیاری از ادیان و اعتقادات). با این حال، اگر هر دو کتاب خوانده شوند، من اعتقاد دارم که فرد نه تنها اصول اساسی را در ذهن خود تقویت می کند، بلکه تکنیک های بیشتری را برای رسیدن به اهداف خود به دست می آورد. به هر حال، پیش بینی این است که شما باید کار خود را باور داشته باشید. شما باید به یاد داشته باشید که از آن استفاده کنید. اگر هفته ای را امتحان کنید و بگذارید، این کار خوبی است. با این حال، اگر شما متعهد به مداوم تمرین آنچه که آموخته اید، آماده باشید تا ببینید چیزهای شگفت انگیز در زندگی شما اتفاق می افتد!

مشاهده لینک اصلی
بدون استناد هنگامی که یک نویسنده می گوید: @ داستان زمانی است که یک زن / مرد که مشکل XYZ داشت، از این اصول استفاده کرده بود نتایج قابل توجهی @، من را خاموش می کند. هر شخصی تصادفی می تواند چنین داستانهایی را بیابد. بدون اسناد / هیچ نام. ماتریس داده شده به خوبی نیز خوب است، اما احساس کردم که تأکید بر مسیحیت غیر ضروری است. نه آن که مرا متهم کرد، من نگران نیستم، اما به این معنی نیست که ادیان دیگر آموزش های مشابه / خوب نداشته باشند. به هر حال، من را به خواب نیز. :( راه های بهتر برای نوشتن کتاب های کمک شخصی وجود دارد، نویسنده باید دیل کارنگی را بخواند ...

مشاهده لینک اصلی
قبل از خواندن این، من نمی دانستم که کتاب مقدس مبتنی بر مسیحیت بود. اطلاعات در این کتاب در \"راز\" و بسیاری دیگر از کتاب های خودآموز بازنگری شده است. چرا؟ از آنجا که این کار می کند من نمی دانم زمانی که درمان رفتاری شناختی (CBT) معرفی شد، اما این کتاب ها از تکنیک های زیادی نیز استفاده می کند و CBT برای کمک به از بین بردن اضطراب و افسردگی اثبات شده است. به طور خلاصه، باید افکار و سخنرانی های خود را تجدید کنیم و این به نوبه خود روند تفکر ما را تغییر خواهد داد که به نوبه خود باعث نگرانی و درگیری های داخلی خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قدرت مثبت اندیشی


 کتاب قلبم را به تو هدیه می کنم
 کتاب شیب
 کتاب شرکت
 کتاب لینکلن در برزخ
 کتاب دید اقتصادی
 کتاب بنیادگرای ناراضی