کتاب لطفا به من نخندید

اثر جودی بلانکو از انتشارات ایران بان - مترجم: افسانه محمدی شاهرخ-پرفروش های نیویورک تایمز

While other children were daydreaming about dances, first kisses, and college, Jodee Blanco was trying to figure out how to go from homeroom to study hall without being taunted or spit upon as she walked through the halls. This powerful, unforgettable memoir chronicles how one child was shunned—and even physically abused—by her classmates from elementary school through high school. It is an unflinching look at what it means to be the outcast, how even the most loving parents can get it all wrong, why schools are often unable to prevent disaster, and how bullying has been misunderstood and mishandled by the mental health community.


خرید کتاب لطفا به من نخندید
جستجوی کتاب لطفا به من نخندید در گودریدز

معرفی کتاب لطفا به من نخندید از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست دارم از ابتدا تا انتها عالی بود بسیاری از افراد در طول زندگی خود برخی از انواع ابتلا به فشار قلبی یا فشار خون را تجربه کرده اند. درست مثل Jodee Blanco. من آن را جالب می دانم که چگونه می تواند از طریق تمام ضرب و شتم و مسائل مضر همکلاسی های خود را به او انجام دهد. این کتاب Jodees زندگی در دبیرستان را نشان می دهد که چگونه او توسط همسالانش درمان می شود. در دیدگاه های Jodees، دبیرستان به نظر می رسید که بدترین مکان است که او مجبور به رفتن به. او همه چیزهایی را که در سال اول سال تحصیلی خود تا سال های سالی که گذشت، نشان می دهد. او همچنین در مورد پیوستن او با همه افرادی که 4 سال از تحصیلات عالی خود را به او تحمیل کرده است، می نویسد. همه کاراکتر ها از دوران دبیرستان تغییر کرده اند زمانی که همه یکدیگر را در همایش یکدیگر ببینند. این پایان فوق العاده بود. این کتاب نمونه ای از چگونگی رفتار هر شخص و احترام به یکدیگر را نشان می دهد. هنگامی که شما قلدر هستید، واقعا نمی فهمید که چه چیزی شما را می گوید و چگونه به قربانی می رسد. همه ما دیدگاه های متفاوتی داریم. هر کس سزاوار احترام است. من قطعا این کتاب را برای افرادی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و حتی افرادی که دیگران را آزار می دهند توصیه می کنم. من فکر می کنم این کتاب می تواند زندگی را تغییر دهد و شاید حتی یک زندگی را نیز نجات دهد.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا یک صفحه تندباد چه چیزی بود: من از کسانی که به طور متوسط ​​بچه ها را نگه داشتند که Jodee را مورد آزار و اذیت قرار دادند نفرت داشتم و برای او ریشه دوانده بودم. با این حال، به آرامی، نگرش شجاعانه تر از آن، شروع به درخشش کرد، و نه تنها شروع به نگرانی از او کرد، بلکه متوجه شد که اوضاع قلدری که او توصیف کرده بود، توسط رفتار بی نظیرش به ارمغان آورد. من احساس می کنم او داستان های او را غافلگیر کرده است تا وضعیت قربانی او را تأکید کند. من نیز متوجه شدم که او اغلب درباره موقعیتهای کلیسا نوشته است (که بیشتر به اعتبار او آسیب می رساند) و یک قطعه ای وجود دارد که در آن گفتگو کاملا ساخته شده است (من آن را خراب نمی کنم، اما شما آن را می دانید زمانی که شما آن را بخوانید). آیا این می تواند به عنوان یک خاطره منتقل شود؟ من نمی گویم هرچند من نمی توانم نویسنده را نقض کنم، زیرا بدون شک واقعا معتقد است که داستان او 100٪ واقعی است. مهم این است که توجه داشته باشید که صرف نظر از این که آیا شما معتقد هستید که کتاب واقعی است یا خیر، هر دو راه Jodee به طور کامل بی قید و شرط در مورد چگونگی جلوگیری از قلدری است، بنابراین وقت خود را صرف نکنید اگر شما به دنبال پاسخ برای این سوال - شما آنها را در اینجا پیدا کنید .

مشاهده لینک اصلی
در حالی که من همدردی خوبی با این فرد و مبارزه او داشتم، احساس می کردم که او در نتیجه آن به خطر می اندازد (بازآموزی دبیرستان)، بیشتر موارد نامناسب و طولانی مدت سندرم استکهلم را از هر نوع رشد شخصی برجسته می کند. اگر او به این نتیجه برسد خودش می تواند کتاب خود را در آن حساب بازخرید کند. با این حال، این یک مشکل مزاحم برای تجربه قلدری باقی مانده است. مطمئنا این را میفهمید. صادقانه، یکی از نیازمندان خواسته ها را ببخشد؛ آنها اکثرا جامعه شناسان یا مظلومان هستند که به آنها خدمت می کنند. برای آنهایی که ضعف انسانی و جوانان را دارند، تنها باید خود را ببخشند.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا این کتاب را دوست دارم. بر اساس یک داستان واقعی نشان می دهد که ما می توانیم از سختی های ما به دست آورد و به جایگاهی بهتر از آنچه که توانستیم داشته باشیم. همچنین قلب وحشتناکی است که از طریق قلدری و اذیت کردن او که در کتاب خواسته است، برود. البته با گذر از تجربیات مانند کتابهایی که در این کتاب وجود دارد، همیشه در معرض درد ما آسیب می بیند. گاهی اوقات قابل مشاهده و گاه نامرئی است. من واقعا از این کتاب لذت بردم و دختر 12 سالهام را خوانده بودم. او از آن لذت می برد.

مشاهده لینک اصلی
سخت است که بگویم من از این کتاب لذت بردم ...... از طریق بسیاری از آن در آستانه اشک بود. این یک داستان از عنوان بسیار مکرر است. قلدری. یکی از خطوط مورد علاقه من در کتاب ... @ بزرگترین مشکل قلدری مدرسه انکار توده است. @ ما باید متوقف کنیم که @ بچه ها بچه ها @ و شروع به نگه داشتن آنها پاسخگو. نویسنده قبل از سن شبکه های اجتماعی مورد سوء استفاده قرار گرفت. من از اینکه فکر می کنم چقدر بدتر از امروز بوده ام متنفرم. این باید برای همه والدین بخواند! پدر و مادر بچه ها که مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و پدر و مادر بچه ها که گرگ ها هستند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب لطفا به من نخندید


 کتاب جبر جغرافیا
 کتاب قدرت لحظات
 کتاب در باغ حیوانات
 کتاب صفر به یک
 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم