کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!

اثر دیوید سداریس از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-پرفروش های نیویورک تایمز

دیوید سداریس در یازده داستان زندگی و تجربیات شخصی‌اش را نوشته است. کتاب حاضر در میان آثار سداریس از فروش فوق‌العاده‌ای در امریکا برخوردار بوده و یکی از بهترین هدیه‌های کریسمس پیشنهادی روزنامه‌ی «لس‌آنجلس تایمز» هم بوده است. سداریس اکنون ساکن لندن است و می‌گوید: «زندگی در لندن هر روز من را شگفت‌زده می‌کند و من حالا دیگر حتا خودم هم نمی‌دانم چه‌قدر از این ماجراهایی که روایت می‌کنم، واقعی هستند و سر خودم آمده‌اند و چه‌قدرشان خیال‌بافی من است.» سداریس عمده‌ی شهرتش را مدیون داستان‌های کوتاه از زندگی شخصی خودش است که ماهیتی فکاهی و طعنه‌آمیز دارند و نویسنده در آن‌ها به تفسیر مسائل اجتماعی می‌پردازد. او در آثارش به مسائلی همچون زندگی خانوادگی، بزرگ شدن در خانواده‌ای از طبقه‌ای متوسط در حومه‌ى شهر رالی، پیشینه و فرهنگ یونانی، مشاغل مختلف، تحصیل، مصرف مواد مخدر و… می‌پردازد و از تجربه‌ى زندگی در فرانسه و انگلستان می‌نویسد.


خرید کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
جستجوی کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر! در گودریدز

معرفی کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر! از نگاه کاربران
«عقيده پدرم اين بود كه هيچ چيز به اندازه كار بعد از مدرسه شخصيت آدم را نميسازد. خودش با سورتمه، روزنامه ميفروخته و خواروبار تحويل مردم ميداده. حالا ببين عجب آدم موفقي شده! من و خواهر بزرگترم ليسا، نتيجه گرفتيم بايد از هر كاري كه شخصيت پدرمان را شكل داده تا حد امكان دوري كنيم! گفتيم: ممنون! ولي نميخواهيم!
براي اينكه آتش اشتياقمان را شعله‌ور كند، پول توجيبي‌مان را قطع كرد و در عرض چند هفته، من و ليسا مجبور به كار در كافه ترياها شديم...»

«سداريس» رو با اين كتاب شروع كردم و خيلي صميمي، شوخ‌طبع و خودماني يافتمش! مثل دوستي است كه آن قدر برايتان حرف و خاطره براي تعريف دارد كه اصلا از بودن با او خسته نمي‌شويد :)مشاهده لینک اصلی
داستان ها اونقدر صادقانه نوشته شده که وقتی کتاب رو می خونید کاملا احساس می کنید که یه دوست صمیمی داره با بیانی طنزآمیز از خاطراتش در مورد خانواده، دوستانش ،دوران دانشجویی و سفرهاش براتون تعریف می کنه.کتاب شامل 11 داستانه که ظاهرا در ترجمه چند داستان از نسخه اصلی به دلیل اشاره به تمایلات همجنسگرایانه @سداریس@ حذف شده، شاید حذف این داستان ها به کیفیت کتاب لطمه زده باشه چون کتاب رو برای من که تجربه خوندن @بالاخره یک روز قشنگ حرف می زنم@ رو از سداریس داشتم در سطح پایین تری قرار میده

مشاهده لینک اصلی
نوشتن کیفیت به عنوان من از دیوید سداریس انتظار می رود. عاشق شوخ طبعی و طنز تیره. نمی توان صبر کرد تا دیگران را بخواند من عادت خواندن قطعه ای از کتاب های دیوید سداریس را در بین اسلم کتاب آغاز کرده ام و واقعا به آن کمک کرده ام! شکسته شدن خستگی بزرگ. خرید، قرض گرفتن و یا محکومیت: خرید بیشتر از بررسی های من اینجا را بررسی کنید

مشاهده لینک اصلی
به من گفته شده است که این خنده دار است ... اما تا کنون همه من می خواهم به انجام است جمع آوری دیوید Sedaris به آغوش من و سنگ او را به عقب و جلو و به او بگویید همه چیز خوب است. خوب، به پایان رسید آیا واقعا باید خنده دار باشد؟ من بیشتر خودم را غمگین کردم. من یک سبک نوشتاری عالی داشتم و قطعا به هر یک از داستان ها دلم می خواست، اما فکر می کردم احساس می کردم بیشتر از همه چیز دلخور هستم. به ویژه در @ C.O.G @: من نمی خواستم کار خود را ترک کنم ترک مسئولیتی را که من نمی خواستم بپذیرم، در بر می گرفت. در عوض، من امیدوار بودم که جان ممکن است این بار را برداشته و در اسرع وقت من را رد کند. من از او نفرت داشتم، حتی نفرت گاه به گاه، و در حال حاضر من با خواست خود برای متاسفم. او باید آن را شناخته، و پاکسازی گلو او ادامه داد تا من را در گذر بریزد. @ به من بگویید به شما یک چیزی کمی، @ او گفت: سرانجام. @ من نمی فهمم که مورد استفاده قرار گرفت من در مورد تمام قهوه آزاد و سوار شدن به اینجا صحبت نمی کنم. منظورم این است که اینجا استفاده می شود. @ او قصد داشت به قلبش اشاره کند، اما با زدن یک اتومبیل دیگر، به جای آن زنگ زد. @ شما یک کاربر، بچه. شما از ابزارهای من و صبر من استفاده می کنید و حالا شما می خواهید من را به شما بسپارم و به شما بگویم که شما یک پسر خوب هستید. اما میدونی چیه؟ تو پسر خوب نیستی شما حتی یک دختر خوب نیستید. @ بیشتر فکر کردم. بیشتر، moreThere ها قطعا موضوعات مشابه در هر داستان است. او دارای اعتماد به نفس پایین است، او خود را به عنوان ضعیف و زننده و به سختی مفید است. او ارتباطات قوی با خانواده اش دارد، اگرچه دقیقا مطمئن نیست چرا. مطمئنا، آنها با یک هوا فریبنده گفتند، اما من نمی توانستم کمک کنم اما بر تنفر خودم بروم و با آن کار کنم. شاید در جایی که من در زندگی خود احساس می کنم، اما در پایان هر داستان من در ارزیابی های او منعکس شد و مجبور شدم خودم را متوقف کنم. در عوض یک نفر سوالش را مطرح می کند اگر چه همه در جهان یک آرزو داشتند، اما برای رسیدن به آن، به این معنی بود که آنها را برای دست و پا زدن برای بقیه عمر خود نگه می داشتند. مشاهدات او: اگر من می توانستم صورت و بدن رؤیاها را داشته باشم، اگر من مجبور بودم مانند یک حیوان راه بروم، چه چیزی خوب است؟ مابو اگر بخواهم خوشبخت باشم، نمیتوانم ذهنم را خزنده کنم - اما اگر شخصا خوشبخت شوم چه شخصیتی دارم؟ من مردم این را در نمایش های تلویزیونی الهام بخش دیده ام و آنها مرا ترساندند. چرا باید در مورد این فکر کنم؟ من از داستانهایش لذت می بردم و به احتمال زیاد بیشتر میخواهم، اما اولا باید دوز ضد افسردگی خود را افزایش دهم.

مشاهده لینک اصلی
شاید بخشی از مشکل من با این کتاب این است که ابتدا جلد جلد را بخوانم، که به من دو چیز را که به نظر نمی رسید درست می گویم: 1. این کتاب به صورت خنده دار خنده دار است. mania برای یادداشت برداری بر روی گوش دلشوره می شود. @ مطمئنا شاید ناخوشایند این کتاب را بر اساس پیش فرض های من قضاوت نکنم، اما به نظر من این شایستگی ها را دارد. اولا، طرف من کاملا ناخوشایند است. چند بار خندیدم، چیزهایی را غریب یافتم، چند خط را خیلی خنده دار پیدا کردم. اما بسیاری از جوک ها به من افتاد و به نظر می رسید مانند ریز ریل ریزه انداختن رطوبت، و من به ریک Reilly بسیار به رول. آن را کاملا واضح و حتی بدون hype است که یکی از اهداف اصلی کتاب را به خواننده خنده، اما من حدس می زنم که من شوخ طبعی محدود شده است. چند تا از طنزهای یک یادداشت (شاید گاهی اوقات کمی خنده دار باشد)، و مهمتر از همه، بسیاری از عقبنشینی در پشت کلمه ی ضرب المثلی و یا نمایش امشب یک بار در طول لحظات تنش بزرگ وجود دارد. گاهی اوقات این طنز عمل جالب مقاله / داستان را تضعیف می کند، و نه اجازه دادن به نویسنده برای کشف برخی از مسائل عمیق تر و / یا ارائه بینش بیشتر. دوم، من نمی بینم که چگونه این چیزی به گوش او تبدیل می شود. منظورم اینست، جزئیات واقعی طرح با برخی از خاطرات متفاوت است، اما برخی از زمین های بسیار خوب سفر (بیداری همجنسگرایان در اردوگاه تابستانی، برخورد با سرطان مادران و غیره) را پوشش می دهد. و این هم خوب است اما من احساس کردم که الف) وعده ای غیرقابل تحقق داشته ام (که شاید گناه Sedaris را نادیده بگیرد، اما هنوز) و ب) او می تواند بیشتر از آنچه که انجام می داد، از بین برود. همه گفتند که من این کتاب را دوست داشتم. 3 ستاره امتیاز بدی نیست، من فکر می کنم. من فقط فکر می کنم که خیلی چیزها را در اینجا نمی بینم. فکر می کنم خیلی طولانی به یاد می آورم. من آن را خواندم، از آن لذت بردم، و اکنون آن را انجام داده ام.

مشاهده لینک اصلی
این یک شوخی خوب بود. ابتدا با عصبانیتش همه چیز خنده دار نبود، اما بعد از آن او شروع به صحبت در مورد خانواده اش کرد - من شک دارم. دیوید با برخی از مواد خوب به یونان سفر کرد. اما بهترین قسمت از داستان مستعمره برهنگی است که او نیز می رود. ذهنم را از دست دادم که من را غرق کرد. من لذت بردم از خواندن دیوید و من نیاز به خواندن بیشتر از کتاب های او دارم. او چنین شادی را می بیند تا ببینید که چگونه جهان را می بیند. جهان از طریق چشمانش خیلی جالب است و هرگز به نظر نمی رسد از مواد خارج شود.

مشاهده لینک اصلی
شروع می کنیم با پوشش. جادوگری در سختافزار، شورتها قابل تنظیم هستند و اگر آنها را روی عنوان بکشید، اشعه ایکس پاها خواهید دید. من فرض می کنم، از آنجا که آقای سدریس مایل است که خود را در محراب طنز قربانی کند، آن استخوان های سفید ناز خود را دارد. Genius.Visiting پارک تریلر ناخودآگاه به نام تحقیق، واقعا، انسان بسیار خودخواهانه است. سوئیچ نور را لکه می کند، چهره اش را بر روی حوله هایی که دارای دفع ادرار هستند پاک می کند ... و آن را در آنجا متوقف نمی کند. چرا این خنده دار است که نمی توانم توضیح دهم اما آن است. اشتباه درست است. یک داستان در مجموعه منحصر به فرد من است، زیرا آن بیش از طنز خودخواهانه است. این داستان است که مراسم عروسی خواهران او و مادرانش به سرعت به مرگ می انجامد. من متاسفم که بسیاری از خوانندگان سداریس طرفداران بزرگتری از مادرش هستند و من نمی توانم انکار کنم که من بخشی از این جمعیت هستم. نوشیدنی ها، رطوبت طعم دار، توانایی خنده در کودک شما که نمی تواند به اتاق بیفتد بدون لکه های لرزان، مهمان نوازی دوستانه از استقبال از فاحشه به اتاق نشیمن خود را با شادی کریسمس - زن گناهکار مقدس بود. اگر چه بعضی از آنها ممکن است با من بحث کنند، من می توانم و اکنون مدرکی را ارائه خواهم کرد که زن اینقدر بد کار نکرده است. در اینجا - نمایشگاه A: نویسنده، دیوید Sedaris برجسته B: گردباد مشتاق استعداد، امی Sedaris. بله، من متعصب هستم از آنجا که خانم سدریس، من اکنون می توانم با اطمینان کامل اطمینان بدهم فرزندانم وقتی شکایت می کنند، فقط فکر می کنم از مواد من به شما برای خاطرات شما فکر می کنم! @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!


 کتاب پسرکی با پیژامه راه راه
 کتاب سایه لبخند تو
 کتاب همه چیز همه چیز
 کتاب میزبان
 کتاب فانوسی میان اقیانوس ها
 کتاب همسر ببر