کتاب ما اینجا زندگی می کنیم

اثر الیور جفرز از انتشارات پرتقال - مترجم: شبنم حیدری پور-پرفروش های نیویورک تایمز

Oliver Jeffers, arguably the most influential creator of picture books today, offers a rare personal look inside his own hopes and wishes for his child—and in doing so gifts children and parents everywhere with a gently sweet and humorous missive about our world and those who call it home. Insightfully sweet, with a gentle humor and poignancy, here is Oliver Jeffers users guide to life on Earth. He created it especially for his son, yet with a universality that embraces all children and their parents. Be it a complex view of our planets terrain (bumpy, sharp, wet), a deep look at our place in space (it’s big), or a guide to all of humanity (don’t be fooled, we are all people).


خرید کتاب ما اینجا زندگی می کنیم
جستجوی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم در گودریدز

معرفی کتاب ما اینجا زندگی می کنیم از نگاه کاربران
زندگی در سیاره زمین ممکن است منجر به سوال های بسیاری شود و الیور جفرس با بسیاری از این کتاب جدید پاسخ می دهد. یکی از موارد مورد علاقه من نیست این باعث می شود که من بخواهم در جنگل پنهان کنم یا بعد از خواندن آن به جزیره دور افتاده بروم.

مشاهده لینک اصلی
اضافه کردن این به لیست خرید خود را برای هر نوزاد تازه متولد شده، و یا برای تعطیلات / تولد ارائه برای کسانی که کمتر در زندگی شما! این یک قطعه زیبا از هنر است که پیامی است برای شهروندان کوچک ما در مورد جهان مرموز که در آن زندگی می کنند و چگونه به درک و مراقبت از آن. هرچند که به اندازه کافی برای بزرگسالان است و پیام های تعجب آمیز عمیق در طول روایت ساده بافته شده است. همه چیز مهم در مورد زندگی و جهان در این متن ناقص و حجم زرق و برق دار نشان داده شده است. به عنوان یک کتابدار مدرسه، من فکر می کنم این یک عالی است که با کلاس های جوانتر در یک محیط داستان، به اشتراک گذاشته می شود، اما من می دانم که بیشتر از همه در یک جلسه یا جلسه ی یک ساعته ی یک به یک لذت می برد. تصاویر بسیار دقیق است که کودکان قادر خواهند بود تا سالها به طور مستقل آنرا از بین ببرند. از نظر خوانندگان جوان پنگوئن برای کپی مجدد این عنوان بسیار سپاسگزارم - همه نظرات من هستند.

مشاهده لینک اصلی
کافی شاپ زیبایی

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عکس دوست داشتنی که توضیح می دهد همه ما منحصر به فرد است و شما هرگز واقعا تنها نیستید.

مشاهده لینک اصلی
من همه چیز را درباره این کتاب دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما اینجا زندگی می کنیم


 کتاب جزیره کامینو
 کتاب ما همه باید فمینیست باشیم
 کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها
 کتاب خدمتکارها
 کتاب گفتگو با خدا (جلد سوم)
 کتاب پیش از آنکه بمیرم