کتاب ما دروغگو بودیم

اثر امیلی لاکهارت از انتشارات میلکان - مترجم: کاوان بشیری-پرفروش های نیویورک تایمز

پدرم آخرین چمدانش را روی صندلیِ عقبِ مرسدس گذاشت و استارت زد.
بعد یک تپانچه درآورد و توی سینه‌ام شلیک کرد. من در باغچه ایستاده بودم و افتادم. سوراخِ گلوله بازِ باز شد و قلبم از قفسه‌ی سینه درآمد و وسطِ گُل‌ها افتاد. خون شَتَک زد از زخمِ بازم، بعد از چشم‌هایم، از گوش‌هایم، دهنم.
کادنس از خانواده‌ای قدیمی و متشخص است که عادت دارند همیشه بی‌نقص به نظر بیایند؛ حتا در چشم خودشان، حتا به قیمت پنهان‌کاری. عادتِ دیگرشان این است که همه‌ی تابستان‌ها، کل خانواده به جزیره‌ی شخصی‌شان می‌روند. بعد در تابستان پانزده حادثه‌ای رخ می‌دهد و کادنس حافظه‌اش را از دست می‌دهد. کسی از حادثه حرف نمی‌زند و رفتارِ همه از همیشه عجیب‌تر شده است. بعد تابستان شانزده اجازه نمی‌دهند کادنس به جزیره بیاید. تابستان هفده خانواده او را در جزیره می‌پذیرد، اما همه بیمار شده‌اند و خانه‌ی قدیمی و خاطره‌انگیزشان را کوبیده‌اند و خانه‌ای مدرن به جایش ساخته‌اند و کماکان هیچ‌کس حاضر نیست برایش تعریف کند چه بر سرش آمده. حتا دخترخاله‌ها و پسرخاله‌هایش که حاضر نشده بودند پس از آن حادثه و غیبت دراز با او هیچ ارتباطی برقرار کنند، الان طوری رفتار می‌کنند که انگار همه‌چیز بر روال سابق است.
ما دروغگو بودیم رُمانی پیچیده و مدرن با فضایی تعلیقی و پایان‌بندی بی‌نهایت غافل‌گیرانه است که بعید است به این آسانی فراموشش کنید. کتاب را بخوانید و اگر کسی پرسید پایانِ قصه چه می‌شود، مثل همه‌ی شخصیت‌های داستان دروغ بگویید.


خرید کتاب ما دروغگو بودیم
جستجوی کتاب ما دروغگو بودیم در گودریدز

معرفی کتاب ما دروغگو بودیم از نگاه کاربران
گوش دادن به کتاب صوتی حداقل شما بهتر می دانید

مشاهده لینک اصلی
بنابراین این کتاب قلب من را به رخ کشیدن ناگهانی از وقایع به خصوص از آنجایی که من تا به حال یکی از سرنخ به آنچه که اتفاق می افتد شکست. این داستان به دنبال Cadence، یک سینکلر است که در تابستان با خانواده اش در Beechwood ملاقات می کند. دو پسر عموی دیگر سن او و گت که Cadences پسر دوست پسر برادرزاده است، از آنجایی که آنها بسیار کوچک بودند و برای آنها زندگی در جزیره Beechwood بسیار متفاوت است، این داستان به دنبال چهار نفر از آنها و وقایع آن مارپیچ از آنجا. طرح کلی طرح عمدتا مبهم است زیرا کمتر شما می دانید که بهتر است که طرح به راحتی خراب شود. من سبک نوشتن را دوست داشتم و پیش زمینه های مداوم در پس زمینه خیره شدم. داستان زیبایی بافته شده است و خواندن دلپذیر با پیچ و تاب فراموش نشدنی است. من واقعا از این کتاب لذت بردم و مطمئنا به زودی دوباره آن را میبینم.

مشاهده لینک اصلی
خدایا خدای من!

مشاهده لینک اصلی
تمام نظرات من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/ â € œ اگر می خواهید زندگی کنید که مردم از موش نمی ترسند، باید در قصرها زندگی کنید.\nپس از خواندن ما دروغگو بودیم، به این نتیجه رسیدیم که تنها دو نوع از مردم در جهان وجود دارد. کسانی که از گل و گیاه سبک زندگی خانوادگی کندی و کسانی که بیشتر از جزئیات جادویی در مورد تخریب قطار که Bouveyers هستند را می شنوید، جذاب هستند. می خواهم حدس بزن که کدام اردوگاه برای مسیر؟ من فکر نمیکنم که زمین بسیار زیادی برای این کتاب داشته باشد. آن بسیار آن را دوست دارم یا آن را نفرت می گیرم و بدیهی است که از رتبه من از آن متنفر بودم. سبک نوشتن کم عمق بود و من را به پایان نرسانده بود، شخصیت ها سطحی و کاملا غیرقابل تحمل بود، و «پایان دادن به ضربه» تنها کار می کرد، اگر شما در مورد هر یک از شخصیت ها در وهله اول کاری کردید. . . که من نبودم اگر میخواهید چیزهای زیادی درباره برخی از buttholes های غولپیکر غیر قابل خواندن بخوانید، این انتخاب خوبی است. اگر به جای اینکه زمان خود را بر روی بعضی از شخصیت های جالب واقع بگذارید، توصیه می کنم به جای آن مستند Gary Gardens را تماشا کنید. . . ARC درخواست کرده و از NetGalley DENIED. من باید بگویم \"NetGalley\"، اما شما به جای آن یک ایادی هستید که خود را در لیست انتظار در کتابخانه قرار داده است تا این شمع آفت را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
خوب ... این زیبا و باور نکردنی و وحشتناک بود و باعث شد من گریه کنم. من آن را خیلی دوست داشتم وای.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ما دروغگو بودیم


 کتاب سوداگر
 کتاب آواز ملکه
 کتاب شبح
 کتاب آزادی
 کتاب هیل بیلی
 کتاب ایده عالی مستدام