کتاب متعهد (آشتی با ازدواج)

اثر الیزابت گیلبرت از انتشارات هرمس - مترجم: مهرداد بازیاری-پرفروش های نیویورک تایمز

تعهد: یک اسکپیک صلح با ازدواج یک کتاب 2010 است که توسط الیزابت گیلبرت نوشته شده است که به عنوان یک کتاب پیوسته به کتابش خورده، دعا، عشق است. الیزابت گیلبرت عاشق فلیپه، مردی با نژاد برزیل شهروندی استرالیا بود که در اندونزی زندگی می کردند. اقامت در آمریکا، این زن و شوهر به وفاداری ابدی به یکدیگر، اما همچنین سوگند به هرگز، هرگز، تحت هیچ شرایطی قانونی ازدواج کرد. (هر دو آنها بازماندگان از طلاق های بد قبلی بودند.) اما پیش بینی یک روز در قالب دولت ایالات متحده مداخله کرد، که پس از غیبت غیر منتظره فیلیپه در یک گذرگاه مرزی آمریکا، دو زن را انتخاب کرد: آنها می توانند یا ازدواج کنند یا فلیپه مجاز به ورود دوباره به کشور نخواهد بود. گیلبرت، به طور موثر به همسرش محکوم شده بود، با تامل در این موضوع به طور کامل با ترس از ازدواج، با تلاش همه جانبازانش از طریق تحقیقات تاریخی، مصاحبه ها و انعکاس های بسیار شخصی که در واقع این نهادهای قدیمی استوار است، کشف کرد.


خرید کتاب متعهد (آشتی با ازدواج)
جستجوی کتاب متعهد (آشتی با ازدواج) در گودریدز

معرفی کتاب متعهد (آشتی با ازدواج) از نگاه کاربران
من طرفدار بزرگ غذا خوردن، دعا، عشق بودم و حتی برگشتم و کتاب روزنامه نگار «مرد آخر آمریکایی» را بخوانم، بنابراین بسیار خوشحال شدم که این کتاب را بخوانم. من قدردانی میکنم که بعد از موفقیت دیوانه، خوردن، دعا، عشق، دوباره آسان نیست. به ذکر نکته در مورد چیزهایی که شخصا اطلاع ندارند، اینست که در این زمان 100 هزار خواننده وجود دارد. و در عین حال، این کتاب از دست رفته برخی از چیزهایی که خوردند، دعا، عشق بزرگ. 1) قوس روایت انسانی این کتاب به فصل هایی مانند @ Marriage و Women @ تقسیم شده است، اما واقعا فقط از طریق کمی تحقیق، کمی از داستان های شخصی و کمی از آنچه که در جریان مهاجرت گیلبرت و فلپیپ اتفاق افتاد، شکسته شد. به عنوان یک ویرایشگر، من فکر می کنم که این کتاب نیاز به دقت بیشتری دارد، داستان ها را با هم جمع می کند، متناسب با ایده های جالب، و از بین بردن انحرافات. 2) بخشی از لذت خوردن، دعا، عشق این بود که ما نمی دانستیم کجا می رفتیم، اما برای سوار شدن رفتیم. من متوجه شدم که Committed کمی تند است. سخت است که به دقت اشاره کنی چرا. شاید نوشتن پرهیجان باشد، آیات کمتر شگفت انگیز، پایان داستان شناخته شده است. یا شاید شادی و لحظات جالب خنده دار در پیش نویس اول پرتاب شد. آن را سخت می دانم، اما این بار در اطراف گیلبرت از خودم مطمئن نیستم. 3) که من را به آخرین نکته من می آورد: ما می دانیم گیلبرت جامعه شناس، روانشناس و غیره نیست. من به من کشته شد که این بار بارها در طول کتاب تکرار شد. با این حال، می توانم بفهمم که چرا از آن لازم است، از آنجایی که افراد به موضوع تحقیق خود توجه کرده اند. این به روایت من یک راوی ناامن اضافه شد. من واقعا در جستجوی یافته های تحقیقاتی که او ارائه دادم، داستان های عجیب و غریب او در مورد ازدواج، همان طوری که او باید از همه و هر کسی که چگونه برای آنها کار می کند، دوست داشت. 4) در نهایت، شاید این کتاب این کار را برای من انجام نداده باشد چون من قبلا صلح خود را با ازدواج انجام داده ام. اگر چند سال پیش از آن بیرون آمده بودم ممکن است یک بررسی کاملا متفاوتی داشته باشم. همه این گفته ها، من فکر می کنم ارزش آن را بخواند زیرا شما هرگز نمی دانید که چه چیزی ممکن است با شما تکرار شود. برای من، ایده @ windows and walls @ و ازدواج وحشتناک بسیار جذاب بود.

مشاهده لینک اصلی
جواب منفی. همانطور که من عاشق شده توسط خوردن دعا عشق، متعهد است قطعا فنجان من از چای نیست. کل کتاب در رابطه با ازدواج است - نقش ازدواج، جوانب مثبت و منفی ازدواج، تاریخ ازدواج، نمونه هایی از ازدواج های اشتباه یا حق، و غیره. بیش از حد، بیش از حد تجزیه و تحلیل، بیش از همه چیز. همه می توانم بگویم این است - من طراحی پوشش (یکی با مقالات نورد شکل به عنوان یک قلب) را دوست دارم. در سپتامبر 2016

مشاهده لینک اصلی
من دو چیز با الیزابت گیلبرت دارم: من با یک خارجی ملاقات کردم، و من واقعا واقعا نمی خواهم طلاق بگیرم. به عنوان شریک زندگی من عروسی ما را برنامه ریزی کرده بودیم و قول های ما را تدوین کردیم، البته از طریق عشق الهام گرفتیم، و همچنین با روابط بسیاری که ما مشاهده کرده بودیم، امیدوار بودیم همه چیز را یاد بگیریم. بهتر از هر کسی نیست برعکس، برای جلوگیری از هوبریس. من می خواستم 50 ساله خودم به عقب برگردم و خودم را 28 ساله کنم و افتخار کنم، در حالی که هیچ تردیدی در مورد افشاگری های غیرواقعی و غیرمعمول که در جوانان بسیار شایع است، سرش را تکان نمی دهد. @ P @ در Ely Pray Love تحت فشار @ Skeptic @ در Gilberts دوم جلد من را به تلاش برای او داد. اگر شما مشکوک به نهاد ازدواج تنها گاهی اوقات، و یا در واقع نمی دانند که چه کسی می تواند کاملا درک کند احتمالا در برابر چنین افسانه ای از شادی وجود دارد، این کتاب احتمالا شما را به فکر. اگر، با این حال، شما در تاریخ جهان و فمینیسم به خوبی شناخته شده است و به دلایل دشوار ازدواج مشکوک است، این کتاب تقریبا هیچ چیز جدید ارائه نمی دهد. گیلبرت در مورد بسیاری از سنت های ازدواج زشت از سرکوب زنان به نژادپرستی به قاعده به اقتصاد، به بحث و گفتگو در مورد هر گونه بحث با پنیر سنگین. من احساس کردم که من به یک ناهار خانم به رهبری یک همسایه خوب، اما نه خیلی خوب خوانده ام که برای اولین بار از چندین کلیپ در NPR یاد گرفته بودم. قلب او در جای مناسب قرار دارد، اما ایده هایش کمیاب و فطرت است، نه مفاهیم و استدلال های تصحیح شده. و مانند بسیاری از همسایگان مسن تر، او به طور ناخواسته به مخاطبانش احترام می گذارد. احساس می کنم احساساتش را تحسین می کنم، اما با سبک خودم در حال چرخش، متوجه شدم که من دندان هایم را در یک لبخند مودب خم می کنم. و سبک نوشتن؟ خدای من. @ من معنی می دهم @ @ اما من فقط می خواهم به اینجا بگویم ... @ @ Sorry for a rant @ @ این فقط یک مسئله واقعا و واقعا بزرگ من است. به نظر می رسد که ناشران هر روز یک کتاب را هر روز تماس می دهند. آیا می توانم فقط خاطرات خود را به وایکینگ مطبوعات ارسال کنم، به صورت مکالمه به صورت شبیه، به صورت انسانی امکان پذیر است؟ پس مطمئن باشید که خوب باشید! (شاید بتوانم کتابی را تهیه کنم که ابتدا فیلم را تهیه کند؟ نه، من به شما می گویم.) به عنوان خوانده شده عروس بیچاره اگر به دنبال کسی باشید که با تمام معضلات اخلاقی ازدواج مواجه شود، با حس شوخ طبعی و استعداد غیر قابل انکار برای یک عبارت خوب تبدیل شده است.

مشاهده لینک اصلی
در Gilberts خاطره خوردن، دعا، عشق، او را دوست داشت به یک برزیل به نام فلیپه. گیلبرت در آخرین لحظه داستان داستان را در مورد چگونگی ازدواج او و فلیپه با وجود اعتقاد به این که آنها پس از طلاق دردناک خود، مجددا ازدواج نکردند، می گوید. وقتی این یکی را انتخاب کردم شک داشتم. من فکر کردم ممکن است موعظه باشد - یا یک تلاش آزار دهنده برای توجیه اینکه چرا ازدواج گیلبرت ارزشمند بود، زمانی که بسیاری دیگر از آنها دستگیر شدند. من فکر کردم این فقط یک خاطره خودخواهانه است. اما، من کم کم تعجب کردم. در حالی که این قطعا یک خاطره است و گیلبرت عمیقا به روابط و احساسات شخصی خود در رابطه با ازدواج می پردازد، این کتاب همچنین مطالعه ازدواج است - به معنای آن در فرهنگ ها و ادیان مختلف است، چرا مردم هرگز اختراع موسسات ازدواج، چه چیزی برای 100 سال (یا حتی 20) سال پیش، به معنای آن است که زنان امروز می توانند این را بدانند. گیلبرت تحقیقات فراوانی انجام داده است - و مطمئن است که او انتخاب می کند و تاریخ های مربوط به زندگی اش را انتخاب می کند، اما این یکی واقعا با من مخالفت کرد. به عنوان کسی که هرگز نمی خواست ازدواج کند، اما بعد از 30 سال با عروسی خود عهده دار شد، من واقعا قدردان گیلبرت و صداقت و کنجکاوی او در مورد ترس او، انتظارات او در روابط و نارضایتی او نسبت به یک جامعه که اغلب تعریف ازدواج را به گونه ای تعریف می کند که کلیشه های جنسیتی را به اجرا می گذارد و تحمیل می کند. گیلبرت به عنوان فردی که فرزندان خود را انتخاب نکرده است، دیدگاه های جذابتری نیز در مورد اینکه چگونه یک فرزند بی تحرک متحمل یک زندگی طولانی است (به شیوه های بد و خوب) تاثیر می گذارد. این یک کتاب عالی برای جلب بحث در مورد معنی ازدواج است - موضوع داغ در حال حاضر قطعا در کالیفرنیا در حال حاضر با عبور Prop 8. و من فکر کردم، ابزار ارزشمند برای ارزیابی همکاری خود را - از نظر چگونگی زندگی کرده است تا آنهایی که انتظارش را داشتند، یا از آن فراتر رفتند. من فکر می کنم که من (و گیلبرت) همیشه در مورد مؤسسه ازدواج دچار دوامگی خواهد شد، اما یادگیری بیشتر در مورد آن که از آن آمده است و چگونه دیگران آن را می بینند، مطمئنا من را قادر به احساس می کنم که می توانم به عنوان یک زن فمینیست باقی بمانم در حالی که هنوز از تعجب که می آید قدردانی می کنم از زندگی من با شخص دیگری (در حالت دولتی مجاز) به اشتراک گذاشته شود. من می توانم ببینم که چگونه صدای گلیبرت ممکن است متضرر شود و یا به احتمال زیاد بسیاری از خوانندگان را آزار دهد، اما احتمالا به این دلیل که من بسیاری از مفاهیم اولیه جیلبرت را در مورد ازدواج تقسیم می کنم، من از این اکتشاف قدردانی کردم.

مشاهده لینک اصلی
من این را برای بررسی بازبینی کردم. من تقریبا دوباره آن را پایین آوردم، چون به نظر می رسد مثل همه است و عموی او این کتاب را در چاپ به چاپ رسانده است، اما من هیچ جای دیگری برای جایگزینی آن ندیدم، بنابراین فکر کردم که Id را امتحان کنید. من خوشحالم. به دلایلی، من چیزهایی را که دیگر منتقدان نتوانستند برداشتم. خوب، شاید آن را نه که آنها متوجه نیست، اما آن را به آنها مهم نیست. به عنوان یک خاطره، این بزرگترین نیست، اما پس از آن دوباره من خاطرات را در ابتدا دوست ندارم. به عنوان یک کتاب با استفاده از یک رابطه برای کمک به ایجاد یک مطالعه فرهنگی ازدواج، عالی بود. من عاشق تحقیقاتی که گیلبرت انجام داد از مراسم ازدواج در لائوس به آمار از مطالعه راتگرز به عادات جفت گیری جوجه ها و نامه های چكوف. مجموعه ای از اطلاعات جادویی است و من آن را دوست دارم. قسمتهایی که در آن شخص بیش از حد شخصی و بسیار آگاهانه در مورد شخصی بودن است که تمایل دارد کتاب را بکشاند. و هنگامی که من @ شخصی را بنویسید، @ من اصلا معنی نداشتن رگهای زندگی جنسی او نیست. منظورم این است که هزینه های خود را در یک لیست از جوانب مثبت و منفی و خودپنداره برای تصمیم گیری برای رفتن به کامبوج. مطمئنا، بعدا به یک موضوع بزرگتر مربوط می شود، اما انجام آن ناخوشایند و خیلی آهسته است. من فکر می کنم او زمان زیادی را صرف توجیه خود می کند. البته، او آزادانه می پذیرد که این کل کتاب به منظور توجیه خود نوشته شده است. بیت های دیگر خوب هستند، و ارزش خواندن را به همراه داشتند. بویژه تکرار نظریه پلاتوس در مورد اینکه چرا ما تمایل داریم خود را با شخص دیگری تکمیل کنیم. حالا باید به افلاطون برگردم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب متعهد (آشتی با ازدواج)


 کتاب جشنی برای کلاغ ها (کتاب اول)
 کتاب سه گانه همسان
 کتاب وضعیت آخر
 کتاب دورنمای بهشت برین
 کتاب رقص با اژدهاها (جلد اول)
 کتاب چراغی زیر شیروانی