کتاب مخمصه

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-پرفروش های نیویورک تایمز

«مي­دانستم که باز کردن آن در قرمز زندگي­ام را تباه مي­کند...»

وندي تاينس، خبرنگار تلويزيون، با تعقيب متجاوزان جنسي و به دام افکندن آن­ها در جلوي دوربين اسم‌ورسمي براي خود به هم زده. اما وقتي يک فعال اجتماعي به نام دن مرسر در دام او مي­افتد و با پرونده­ي ناپديد شدن دختر هفده‌ساله‌اي اهل نيوجرسي مرتبط مي­شود، پيامدهاي تکان­دهنده­ي آن باعث مي­شود وندي به غرايز خود در مورد انگيزه­هاي اطرافيانش شک کند...

«مخمصه» هفدهمين رمان هارلن کوبن، نويسنده­ي مشهور آمريکايي اهل نيوجرسي است که در سال 2011 منتشر شد و مانند هشت کتاب اخير او در صدر پرفروش­ترين­هاي نيويورک­تايمز قرار گرفت. آثار او تاکنون به چهل‌وسه زبان ترجمه شده، و تنها نويسنده­اي است که موفق شده هر سه جايزه­ي ادگار، آنتوني، و شيِمِس را دريافت کند.

هارلن کوبن استاد حال حاضر رمان­هاي پرپيچ­­وخم است-دن براون.


خرید کتاب مخمصه
جستجوی کتاب مخمصه در گودریدز

معرفی کتاب مخمصه از نگاه کاربران
دن مرسر، یک کارمند اجتماعی که به نوجوانان دچار مشکل کمک میکند، توسط خبرنگار تلویزیون وندی تاینز در سری تحقیقاتی خود @ Caught @ به عنوان یک شکارچی جنسی در معرض خطر است. اتهامات دانی زندگی را به حالت عادی در می آورد. وندی شروع به تردید می کند که وی مجرم است، هرچند که تمام شواهد حاکی است که او است. هنگامی که پلیس یک تلفن دختر از دست رفته نوجوان را در اتاق هتل دان پیدا می کند، وندی را به دانس می کوبد. آیا او یک شکارچی جنسی است؟ آیا چیزی در گذشته خود باعث مشکل در حال حاضر است؟ وای! من نمی توانم این کتاب را پایین بیاورم. وندی باید سرنخ ها را جمع آوری کند و اطلاعات را قبل از اینکه تلفات سری تحقیقاتی خود را به دست آورد، جمع آوری کند. هارلن کوبن چند داستان داستان را می گیرد و همه اینها را در این رمز و راز پیوند می دهد. دوست داشت داستان و دوست داشت دیدن برخی از شخصیت های خود را از Myron سری بولیتار، به خصوص پیرو! رتبه من: 5 ستاره.

مشاهده لینک اصلی
فقط 3.5 * خواهد بود من همیشه مایل به بازگشت به کوبن هستم، تقریبا تضمین شده است که من قصد دارم چند ساعت از پلیس نجیب زاده و آن را آسان برای خواندن. من موضوع این را دوست داشتم، چگونه می توان به راحتی تحت تاثیر قرار گرفت ... من توصیه :)

مشاهده لینک اصلی
داستان عالی و بسیار جالب. کوبن یکی از موارد مورد علاقه من است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی دیگر از استاد. من واقعا از این یکی لذت بردم ... سریع و من تا حد زیادی حدس زدم!

مشاهده لینک اصلی
من یک هوادار هارلن کوهن هستم اما این کتاب صوتی واقعا به من اجازه داد. روایتگر مردانه صدایی را قانع نکرد و وقتی گوش دادن به داستان و تلاش برای فهمیدن آنچه اتفاق می افتاد، به من حمله کرد. صدای مرد آزار دهنده بود. صدای زنها خیلی بهتر نبود. من از آغاز داستان لذت بردم وقتی که دن مرسر گفت قبل از اینکه او را ببیند، باز کردن درب قرمز به معنای پایان دادن به زندگی اش است. اما پس از آن داستان به خبرنگار به نام وندی تاینز تغییر کرد. هدفش این بود که شکارچیان جنسی کودکان را بکشند. اما من نمی توانم در مورد او و یا هر یک از شخصیت های دیگر در این رمز و راز احساس خوب است. همچنین کاراکترهای بسیار زیادی در یک بازه زمانی یکبار معرفی شدند. من سعی کردم یادداشت ها را بخوانم، اما راوی خیلی سریع رفت که برای من سخت بود. برخی از پیچ و تاب ها و داستان به سمت وسط تبدیل شد، اما در پایان، بسیاری از پیچ و تاب های اضافی وجود دارد که من گیج شدم و احساس کردم که نویسنده اعتماد خود را با من شکست خورده است! من در کتاب هارلن کوبنز رها نیست، اما من ممکن است کتابهای صوتی بیشتری را با داستانهایش خریداری نکنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مخمصه


 کتاب نوآفرینی
 کتاب بیا با جغدها درباره ی دیابت تحقیق کنیم
 کتاب جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند
 کتاب انجمن سری بندیکت 2
 کتاب روی پاهای خودم
 کتاب کین و ایبل