کتاب مخمصه

اثر هارلن کوبن از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-پرفروش های نیویورک تایمز

«مي­دانستم که باز کردن آن در قرمز زندگي­ام را تباه مي­کند...»

وندي تاينس، خبرنگار تلويزيون، با تعقيب متجاوزان جنسي و به دام افکندن آن­ها در جلوي دوربين اسم‌ورسمي براي خود به هم زده. اما وقتي يک فعال اجتماعي به نام دن مرسر در دام او مي­افتد و با پرونده­ي ناپديد شدن دختر هفده‌ساله‌اي اهل نيوجرسي مرتبط مي­شود، پيامدهاي تکان­دهنده­ي آن باعث مي­شود وندي به غرايز خود در مورد انگيزه­هاي اطرافيانش شک کند...

«مخمصه» هفدهمين رمان هارلن کوبن، نويسنده­ي مشهور آمريکايي اهل نيوجرسي است که در سال 2011 منتشر شد و مانند هشت کتاب اخير او در صدر پرفروش­ترين­هاي نيويورک­تايمز قرار گرفت. آثار او تاکنون به چهل‌وسه زبان ترجمه شده، و تنها نويسنده­اي است که موفق شده هر سه جايزه­ي ادگار، آنتوني، و شيِمِس را دريافت کند.

هارلن کوبن استاد حال حاضر رمان­هاي پرپيچ­­وخم است-دن براون.


خرید کتاب مخمصه
جستجوی کتاب مخمصه در گودریدز

معرفی کتاب مخمصه از نگاه کاربران
مردی بدون روابطی که دوستش دارد و با بچه ها کار می کند، ابتدا به دامن یک خبرنگار که صحنه را تنظیم می کند یا می گوید، برای اولین بار به پدیوفیل ها راه پیدا می کند. جلسه آنها اتفاقا اتفاق نمی افتد. آنها بدون توجه به آنها هستند، آنها فقط پیاده رو در یک برنامه بزرگتر هستند که مدت زمان و روابط بسیاری را شامل می شود. حقیقت بیرون می آید، اما هزینه آن چیست؟ این ممکن است دومین کتابی است که توسط کوبن خوانده می شود و اگرچه نویسنده در زمان های مختلف، هر لحظه جایی بود که می خواستم کتاب را پایین بیاورم. توصیه می شود خواندن.

مشاهده لینک اصلی
نمی دانم چرا این نمره ظاهر می شود من هنوز این کتاب را خواندم ... (خوشبختی در بهترین حالت ... چشمم را نگه می دارم، من این سایت را کتابخانه مجازی خودم می سازم، اگر من نمی توانم اعتماد کنم که به کاغذ و قلم بازگردیم ...؛)

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی نمی توانم آن را کنار بگذارم!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره - یکی دیگر از فرار از زندان بزرگ خواندن! آقای کوبنز نوشتن همیشه با من سرگرم می شود، اما همچنین به مناسبت دیگری به منچستر می آید. در دینامیک خانواده، مبارزات شخصی و نحوه کار جهان. چند نقل قول من واقعا دوست داشتم: نوجوانی جنگی است که پر از فشارها و تصورات و واقعیات است. اجتماعی، علمی، ورزشی - و همه این که در حالی که شما در حال تغییر و هورمون های خود را از بی ضرر است. پدر پدر ... او را احساس امن است. در حال حاضر، حتی اگر هدی سالها مرده باشد، می خواهد در آغوش پدرانش سقوط کند و او را بگوید که همه چیز درست خواهد بود. آیا تا به حال این نیاز را برآورده اید؟ جان [شوهرش] این کار را هم انجام داده است - وندی را تهدید می کند. این ممکن است ضد فمینیست به نظر برسد - این احساس گرم امنیت از یک مرد است - اما این وجود دارد. نظریه من: نابغه نفرین است. چطور به آن نگاه می کنم. بعضی فکر می کنند که درخشان جهان را درک می کند، به نحوی که بقیه ما نمی توانیم بپذیریم. آنها دنیای واقعی را می بینند و واقعیت آنقدر وحشتناک است که ذهنشان را از دست می دهند. واضح است که منجر به دیوانگی می شود. مرد متوقف می شود قادر به کسب درآمد برای خانواده اش - شما نیز ممکن است قطع کردن توپ خود را. باعث می شود او کمتر از یک مرد احساس کند. این غم انگیز است از دست دادن شغل شما یک زلزله برای کار جو و Yuppie Scum است به طور یکسان. شاید بیشتر از این برای Yuppie Scum باشد. جامعه به آنها آموخته است که خودشان را با شغل خود تعریف کنند ... او درباره این کل پروژه فارغ التحصیلی مشکوک بود - بخشی از آن به نظر می رسد مثل یک راه دیگر که ما را به هر کدام از ما هوس های کودکانه می بخشد، بخشی از آن به والدین بیشتر نسبت به بچه ها .... من امروز این بچه ها را می بینم و آنها همان روح احمقانه ای را که ما داشتیم فروختیم. سختی مطالعه کن نمرات خوب دریافت کنید آماده شدن برای SAT ها اگر می توانید یک ورزش انجام دهید. کالج ها آن را دوست دارند. اطمینان حاصل کنید که فعالیت های اضافی فوق العاده ای دارید. همه اینها را انجام دهید، بنابراین می توانید در مدرسه معتبر ترین مدرسه امتحان کنید. آن مانند اولین هفده سال زندگیتان فقط یک گوش دادن به لیگ های آوی است ... وندی می دانست که درست بود. شما در هر حومه ای که در اطراف این شهر زندگی می کنید و در طول دوره های دبیرستان زندگی می کنید، جهان را به عنوان یک رژه تلگرافی از پذیرش و اخطار کالج می گیرید.

مشاهده لینک اصلی
این یک انتخاب عالی برای شنبه شب بارانی بود، من بیشتر از آن را در یک نشست خوانده ام. چیزی که من در مورد Harlan Coben از آن لذت می برم این است که کتاب های او به سرعت در حال حرکت هستند، لبه صندلی شما، داستان های تعاملی با شخصیت های عالی. پس چرا فقط دو ستاره اگر این کتاب دقیقا همان چیزی بود که من دنبالش بودم؟ آن را به یک طرح فوق العاده پیچ خورده با پیچ و تاب در هر نوبت و راه شخصیت های بیش از حد پایین آمد. می بینیم که آیا می توانم آنها را تمام کنم. بله، من قصد دارم آنها را لیست کنم، بنابراین می توانید احساس کنید که چقدر می گذرد! دون مرسر متهم به قتل عام دان وکیل - Flair Hickory. هالی مک ویاید - از دست رفته نوجوان است. والدین هالیس، مارسیا و تد، خواهر پاتریشیا. Dans همسر سابق، جنا، شوهرش نول ویلر و ویلرز دختر نوجوان آماندا. خبرنگار تحقیقاتی وندی تینز، پسرش چارلی، دوستانش، کلارک و جیمز، پدرش، میپسندند. کلانتر میکی واکر - تحقیق در مورد قتل. بازرس فرانک ترمینت (دختر در اثر سرطان فوت کرد) - نگاهی به هالی. اد گریسون، پدر پسر مورد آزار جنسی، EJ، همسرش که نامش را فراموش کرده ام. هستر کرمستین- وکیل اد. اعضای @ The Fathers Group @ - فیل تومانی، Norm aka Ten-A-Fly، داگ و اوون. دوستان پرینستون (با برخی از همپوشانی) - دن مرسر، فیلیپ ترنبال، استیو میشیانو، فارلی پارکس و کلوین تیلفر. هالیس پس از دوست پسر کربی سن. به علاوه همسران مختلف، مدرس دبیرستان، Chynna نوجوان مشکل. چرا همه آنها را لیست می کنند؟ از آنجا که با تمام پیچ و تاب ها و مراتع قرمز، تقریبا هر یک از آنها می تواند بدی باشد. من فکر می کنم این ممکن است برنده با کمی تمیز کردن است. من از این قطعنامه خوشحال شدم و به طور شگفت انگیزی کوبن واقعا توانست همه چشماندازها را به هم بزند. فقط برای من زیاد بود. بنابراین شاید 2.5

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مخمصه


 کتاب پلی به سوی جاودانگی
 کتاب کانادا
 کتاب استیو جابز باشید
 کتاب مدرسه ... است: به دادم برسین
 کتاب کودکی به نام «این»
 کتاب دکتر اسلیپ