کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)

اثر کریس تبتس از انتشارات پرتقال - مترجم: امیرحسین دانشورکیان-پرفروش های نیویورک تایمز

رفعت خاچارداریان بدون داشتن اولين سال تحصيل در دبيرستان، در خانه به مشکل برخوردار است. خوشبختانه، تا به حال بهترین برنامه سال را داشته است، اگر تنها بتواند آن را بکشد: با بهترین دوستش، لئوناردو Silent به او اهمیت می دهد، رفیع تلاش می کند تا هر حکمی را در مدارک خود، قوانین ظالمانه را از بین ببرد. آدامس جویدن در کلاس - 5000 امتیاز! در حال اجرا در راهرو - 10،000 امتیاز! کشیدن زنگ هشدار آتش - 50،000 امتیاز! اما زمانی که بازی Rafes شروع به دست زدن به او، جهنم باید تصمیم بگیرد که آیا برنده شدن همه چیز مهم است، یا اگر در نهایت آماده مقابله با قوانین، قلدر و حقیقت است که اجتناب از آن است.


خرید کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)
جستجوی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) در گودریدز

معرفی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) از نگاه کاربران
اگر به کتاب صوتی گوش می دهید، مطمئن شوید که نقاشی ها را روی سی دی یا کتاب مشاهده کنید. آن را بدون آن هم نیست. این اولین بار است که من می توانم به یاد داشته باشم که گوش دادن به یک کتاب صوتی که اشاره به این واقعیت دارد که صدا بود، به طوری که برخی تغییرات انجام شد؛ حتی اعداد را بر اساس تعداد ارجاع می دهم. باید بگویم، من کمی در این کتاب نا امید شدم. بسیاری از دانشجویان زیادی به من گفتند که این یکی از جالبترین کتابهایی بود که تا به حال خوانده ام، اما من متوجه شدم که آن را به شدت غم انگیز می دانم. متاسفم چون من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از دانش آموزان در موقعیت های مشابه خود را پیدا می کنند. متاسفم چون بچه ها این خیلی خنده دار بودند متاسفم چون احساس رفعت و جورجیا خیلی مضطرب بودم و مادر آنها با یک تکان خوردن مانند خرس به دام افتاده بود و تعجب می کند که بسیاری از دانشجویان من در شرایط مشابه هستند. متاسفم زیرا در این مورد، آزار و اذیت در واقع رخ می دهد و به نظر می رسد که مدرسه واقعا هیچ کاری در مورد آن انجام نمی شود. من در بعضی موارد فکر می کنم ذکر قلدری بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد، اما باید در این وضعیت مورد توجه قرار گیرد. با این حال، می توانم بگویم پایان دادن به کتاب بسیار نابود شده است. همچنین، این واقعیت است که حداقل یک معلم در کتاب، دوناتلو، که در آن مراقب و درک بود، به تصویر کشیده شد. این عنوان در کتابفروشی ما بسیار محبوب بود و من قبلا نسخه ای از این دنباله دار دارم. من متوجه شدم که مهم تر این واقعیت است که دانش آموزان من از آن لذت می برند و آن را به یکدیگر ارتقا می دهند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در مورد رفع تلاش برای رانندگی در برابر اقتدار است. او علیه قدرت است، زیرا او فکر می کند که معلمان به دانشجویان بی ادب هستند. قسمت مورد علاقه من در مورد این کتاب زمانی است که rafe مخفیانه در مورد عملیات R.A.F.E نگه می دارد. چرا که او مادرش را نمی خواهد او را مجبور کند. من همچنین نقاشی های بسیار جذاب را دوست داشتم زیرا بسیار چشمگیر بود. این غم انگیز است که ریف دارای برادر دوقلو است؛ زیرا کتاب می گوید لئو هنگامی که سه ساله بود رفیع را ترک کرد، من ناراحت شدم زیرا اگر یک دوست واقعی لگد بزنم ناراحت می شوم. برای من احساس غلطی می کند که رافا انجام R.A.F.E. چون به من احساس می کنم شما مجبور هستید قوانین را دنبال کنید و یا عواقب بدی داشته باشید. بخش کوچکی از کتاب من این است که مادر رفیع مچ دست خود را با افتادن پله های وارک از بین برد زیرا او توسط کارل تحت فشار قرار گرفت. کارل برادر بزرگتر رافع خانواده است. من آن را دوست داشتم که چگونه پلیس در مورد ریف در دیوار مدرسه دلسرد شد، زیرا این یک طراحی بزرگ بود که بسیار ظالمانه بود. من ترسیدم که ریف به دردسر افتاد، زیرا معلمان زیادی هستند که شما را در مدرسه تماشا می کنند. من این را دوست نداشتم که ریف قوانین را شکست داد زیرا شما می توانید برای شکستن قوانین کافی متوقف شوید. فکر کردم دیوانه شدم که رعع علیه اقتدار به سر می برد زیرا شما احتمالا مجبور به رفتن به دفتر اصلی هستید. و رفعت کرد

مشاهده لینک اصلی
دوست من این کتاب را پس از دیدن این کتاب به من پیشنهاد کرد که اخیرا به دو کتاب دیگر در مدرسه ام خواندم. خوب، او این را به من توصیه نمی کند: فقط از من خواسته بود که آیا آن را خوانده ام. و من تا به حال، من فکر کردم من می خواهم. من آرزو دارم hadnt.این داستان از پیش از نوجوانان است که احتمالا یک بچه بسیار خوب است، اما تصمیم می گیرد که هدف خود را برای سال تحصیلی است برای شکستن هر یک از هر یک از قوانین در کتاب راهنمای دانشجویی قرار داده شده است. بنابراین او می کند و او می کند و او ... و چه کسی مراقبت می کند؟ من قصد دارم به جلو بروید و کتاب را خراب کنید، بنابراین اگر بخواهید آن را بخوانید، بقیه را نادیده بگیرید. اگر بخواهید آن را بخوانید ... پس از جنگیدن و خرابکاری مدرسه و فروش نوشیدنی های قند بالا (مواد مخدر، استعاری) از قفسه ی خود (و بی شماری از تجاوزات دیگر)، شخصیت اصلی اخراج می شود ... و سپس به یک مدرسه هنر به جای آن ثبت نام کرد. هیچ نتیجه ای واقعی ... در واقع پاداش. برای قاطعانه شکستن قوانین. من این کتاب صوتی را برای برادرزاده 8 ساله ای بازی کردم و در نهایت متوقف شدم تا زمانی که خواندن کتاب را به تنهایی انجام دادم. من نمی خواهم او را ببینم که این شخصیت به چه اندازه قابل قبول یا مورد علاقه است، اما دقیقا همان چیزی است که این کتاب پیشنهاد می دهد. جلوگیری کنید، روشن شود

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم که بعد از خواندن نیمه اول این کتاب، این ستاره 2 را می دهد. من شخصیت اصلی را نمی توانستم - راف. او به نظر می رسد یک پسر پیچیده با اقدامات شیطانی بیش از حد نه تنها در مدرسه بلکه در خانه نیز هست. او مادری، معلمان و حتی برخی از خوانندگان (به ویژه افراد بزرگسال) را آزار می دهد و افسرده می کند. من یک معلم متوسطه هستم، من با بچه هایی مانند او هر روز در معرض مقابله قرار می گیرم، که بیشتر به من و کتابم دلسرد می شود. اما خوشبختانه به پایان خواندن بقیه کتاب پایان دادم. همه چیز از جمله رفتارهای Rafes، خود افسردگی و سرزنش، و حتی وجود @ @ imaginary @ friends در فصل های گذشته روشن است. ما به یک پسر نیاز داریم که با توجه به رشد و دوران کودکی خود، همدردی و درک بیشتری دارد. و خدا را شکر دوباره، مدرسه نمی خواهد با معلمان مانند خانم دوناتلو، من را ترک کند. مدارس به معلمان مانند او نیاز دارند. او از طریق راف دیدن می کند و فقط روحش را رو به رو می کند و او را به انتهای بهتر راهنمایی می کند، اگر نه خوشحال است. برای این، این کتاب نسبت به هر کتاب دیگری که می توانم بگویم، بیشتر آموزشی است. این آموزش می دهد که چگونه صبور باشید، به همدردی و مهمتر از همه، به ارمغان آوردن خوبی از افرادی که ما قبلا به عنوان ناامیدی مانند رفع، مانند خودمان فکر کردیم.

مشاهده لینک اصلی
نویسندگان این کتاب عبارتند از: جیمز پترسون و کریس تبتز. اولین بار که من تا به حال دیدم که قبل از آن دو نویسنده در یک کتاب وجود دارد. بازگشت به کتاب این کتاب دارای 200 صفحه است که من فراموش کرده ام چند صفحه است اما آن را مانند 280. این کتاب جوک عالی و گاهی اوقات چیزی است که شما فکر می کنید اتفاق می افتد اتفاق می افتد اتفاق می افتد و آن s خیلی شرمنده مثل یک دختر که او دوست دارد و او به یک معلم نیاز دارد و مدیر اصلی به میکروفن می رود و نام او را می نامد و من او را دوست دارم و. من شروع به خنده کردم آنقدر جالب و خنده دار بود که در همان زمان آن چیزی که من در مورد این نویسنده می خواهم در مورد برخی از قسمت های آن احساسات شما را جلب کنم. همچنین این که چگونه آنها را در بازی به احساسات تبدیل می کنند، فکر می کنم چون دو نفر از آنها وجود دارد بنابراین به آنها کمک می کند تا این کار را انجام دهند. این کتاب به من یادآوری خاطرات یک بچه شگفت انگیز را یادآور می کند، زیرا هر دو آنها در مدرسه هستند و چیزهای بد آنها اتفاق می افتد. آنها هر دو خنده دار هستند و در مدرسه شانس بدی دارند اگر تصور کنید که به آنها می رسد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)


 کتاب من آلکس کراس هستم
 کتاب دختری با چشم های آبی
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب زندگی دوم
 کتاب قلمرو خلافکاران
 کتاب کارت پستال های خونین