کتاب من آلکس کراس هستم

اثر جیمز پترسون از انتشارات وانیا - مترجم: غزال رمضانی-پرفروش های نیویورک تایمز

آیا الکس صلیب می تواند بیشترین میزان خنثی و شخصی خود را حفظ کند؟ الکس کراس از یک جشن خانوادگی بیرون رفته است اخبار بدی را به همراه دارد: یک دوست داشتنی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. با فحاشی به قاتل، او به سرعت می آموزد که او در یکی از واپسین ترین صحنه های واشنگتن، D.C. و این قاتلان تنها قربانی نبودند. . . شکار قاتل منجر به الکس و دوست دخترش، کارآگاه "Brianna Stone"، به جایی که هر فانتزی ممکن است، اگر شما مدارک لازم را داشته باشید، به زودی آنها با برخی از افراد بسیار مهم، بسیار محافظت شده و بسیار خطرناک روبرو خواهند شد. هر چیزی برای حفظ اسرار خود را امن است. همانطور که الکس در قاتل بسته است، او شواهدی را نشان می دهد که نشان می دهد به غیر قابل تصور است - یک وحی است که می تواند کل جهان را سنگ.


خرید کتاب من آلکس کراس هستم
جستجوی کتاب من آلکس کراس هستم در گودریدز

معرفی کتاب من آلکس کراس هستم از نگاه کاربران
سریال الکس سان کراس در چند کتاب آخر جای گرفته است. الکس، به عنوان یک شخصیت، اغلب به دور از باورهای اصلی خود به منظور حل مسائل، دور از انتظار است. موارد خودشان همواره مانند همیشه پیچیده شده اند، اما اغلب آنها از هیجان و نیروی پویا پشت سر گذاشته شده اند که اولین کتاب های موجود در سری است. من، الکس صلیب، الکس را به آنچه که همیشه به نظر می رسید، می گیرم. در حالی که رمز و راز وحشیانه در زمان است، که سخت است به انجام دادن با توجه به پترونس مقالات ثبت اختراع کوتاه، تعجب پایان دادن به بیشتر از آن را تشکیل می دهند. خواهرزاده استقلال آلکس به قتل رسیده است و به یک تراشه چوب تغذیه شده است. اگر آن را به اندازه کافی تکان ندهد، معلوم می شود که او نیز یک فاحشه با ارزش برای نخبگان DC است. بدیهی است، این پرونده به خانه الکس بر می گردد، و خاطراتی را که با برادر دیرین او در حال رشد است، به نمایش می گذارد. خانواده الکس، اغلب در رمانهای قبلی نادیده گرفته شده، با وجود حرفه ی گناه آلکس، شروع به بازگشت به خط مقدم زندگی خود می کند. این بدان معنی است که زمان مناسب برای چیزی که غم انگیز است به نانا ماما اتفاق می افتد. نانا مادر، مادربزرگ الکس، باید در 90 سالگی او باشد. همانطور که قبلا هم گفته شد، هنوز در خانواده های صلیب بسیار فعال است، زندگی خود را انجام می دهد، آشپزی، تمیز کردن و الکس جوان ترین پسر علی را در نقش اصلی بسیار مهم تر از هر کسی که سنش باید انجام دهد. هنگامی که نانا مامان سقوط می کند، الکس به احتمال زندگی بدون او روبرو است. در حالی که او آشکارا مادربزرگ را دوست دارد، نمی توانستم فکر کنم که برخی از نگرانی هایش برای آینده مراقبت از خانواده اش بود بدون کمک اضافی. با توجه به رابطه اش با پلیس همسایه، به راحتی با مشکلی مواجه می شود. همانطور که او در کمک به خانواده الکسز در دوران بحران بهداشتی نانا ماماس کمک می کند، می توانید واکنش آشکاری از مادر بزرگ را به دوست دختر مشاهده کنید. بری ممکن است فوق العاده برای کمک به، اما باید تعجب که چرا پترسون احساس می کند او همیشه باید یک زن انجام @ womans کار @ در جهان الکس. فقط یک بار می خواهم الکس را بخورم و یا توالت خودم را ببینم. پرونده مربوط به خواهر الکسانزمی پیچیده است که شامل بسیاری از شخصیت های ثانویه است. در حالی که برای تصویربرداری واقع بینانه از چگونگی انجام تحقیقات ممکن است، خواننده را به ظاهر بی نهایت و بی اهمیت می کند که هیچ کجا در آن نیست. البته، همه چیز با هم هماهنگ است و در نهایت منجر به نتیجه گیری تکان دهنده می شود، اما خوانندگان ممکن است ناراحت و متولد به کتاب زمانی که شاه ماهی میلیون قرمز به نظر می رسد. من، الکس صلیب زیادی در دریافت زندگی Alexs به منظور. آن را کامل نیست، اما به طرفداران این مجموعه امیدوار است که کتاب های آینده می تواند به درخشش این سری یک بار بود.

مشاهده لینک اصلی
این فقط نشان می دهد که هر کسی می تواند مرتکب جنایات وحشتناک بشود، مهم نیست که چه کالایی از انسان بودن شما باشد. این کتاب به پایان رسیده بود. بنابراین هیجان زده شده است که الکس عشق را پیدا کرده است مطمئن نیست که آیا او مطابقت خواهد کرد تا اولین همسرش، اما من فکر نمی کنم که حفره همیشه می تواند پر شود. و یکی دیگر از صدای آشنا به تصویر Alexs kryptonite آمد! Patterson ناامیدی برای ارائه داستان پیچیده پیچیده ای کامل از عمل بسته بندی شده درام نیست. من خیلی دلم برای سفارش دادن 7 رمان دیگر به من در تاریخ در این سری است!

مشاهده لینک اصلی
من اغلب رمان های جیمز پترسون را خوانده ام (به جز هر چیز دیگری، من این نکته را در مورد این موضوع درک می کنم، می دانم، که واقعا آنها را نوشت، با وجود نام بر روی جلد؛ اگر بخواهی، به من زنگ می زنم و می کشم؛ اما ... ) متن به 374 شماره صفحه پر شده است به دلیل کوتاه بودن فصل ها (117 مورد از آنها وجود دارد)، بخش شکسته و غیره، کتاب احتمالا در حدود 70،000 کلمه در بهترین حالت اجرا می شود؛ در همان روز، این نوع رمان جرمی بود که خانه هایی مانند Gollancz احساس کردند که اگر آنها 224 صفحه داشته باشند، آکسل کراس اکنون برای پلیس واشنگتن دی سی کار می کند. وقتی که بقایای خواهرزاده او کشف شد - @ باقی می ماند @ که در آن قاتل او را به همبرگر کاهش داده و او را در یک کیسه پلاستیکی دفن کرد. آه بله، آره من. الکس در نهایت متوجه می شود - در میان بین کشیده شدن از مورد، به عقب بر روی آن، مقابله با گران خود را با سکته مغزی (این رشته طرح من بیش از یک بار تهدید به پرتاب کتاب در دیوار)، همه چیز مرتکب - - این قاتل که دختران اسکورت قتل شکنجه را در یک باشگاه جنسی 100،000 دلاری در یک شب، کسی است که در اداره فعلی ایالات متحده قرار دارد. در این مرحله امکانات بحرانی تمایل به خاموش شدن دارند: تمام چک های پس زمینه، طراحی شده (به درستی) تا آنجا که موضع گسترده ای در یک فرودگاه در نظر گرفته شده است، در یک کاخ سفید یک قاتل سریال وجود دارد. (نه: پترسون ها نکته ای نیست که پیشگویی های متوالی ایالات متحده در یک مقیاس دسته جمعی بوده اند. تد باندی ممکن است حسادت کند. این ممکن است کمی از استعاره سیاسی باشد اما این چیزی نیست که در اینجا اتفاق بیفتد.) افشای مجرم بسیار شگفت زده به عنوان توهین؛ در رمان بعدی من تصور میکنم که پترسون، مجرمانش را به طور مرتب بالاتر و بالاتر از نردبان سیاست ایالات متحده کار می کند و جایی که دیگر جایی برای رفتن ندارد، انگشت می کشد.

مشاهده لینک اصلی
الکس کراس روز تولد خود را با خانواده جشن می گیرد زمانی که یک تماس تلفنی مزاحم دریافت می کند. خواهرزاده او وحشیانه کشته شده است. هنگامی که الکس برای شناسایی بقای خود به آنجا میرود، به خاطر اینکه چی از بدن او چشیده شده است، شوکه شده است. الکس این پرونده را شخصی می کند، زیرا او قاتل سادیست و بی رحم را دنبال می کند. Alex Cross، بدون شک، سری مورد علاقه من است. من شروع به خواندن این مجموعه در مدرسه فارغ التحصیل کردم و همچنان به دنبال هر نوامبر برای آخرین نسخه می گردم. من واقعا الکس کراس را دوست دارم، مرد. Heâ € ™ ثانیه هوشمند، اختصاص داده شده، جذاب، یک خانواده و حرفه ای. همانند هر پدر و مادر دیگر، او تلاش می کند تا زندگی خانوادگی خود را با زندگی کاری خود تعادل کند. گاهی اوقات او موفق می شود و دیگران او را مجبور می کند خانواده خود را یک بار دیگر تحسین کند. من، الکس کراس، برای من، کتاب های گذشته الکس سانگ را بازگشت. سال گذشته، کشور صلیب برای من غایب بود، بنابراین امیدوار بودم از خواندن من، الکس صورتی لذت ببرم. و من ناامید نشدم همانطور که الکس قاتل را شکار می کند، ممکن است با کاخ سفید هم مرتبط باشد، و همچنین با یک بحران غیر منتظره در خانه روبرو می شود. من نمیتوانم جزئیات بحران شخصی خود را برای جلوگیری از اسپویلرها آشکار سازم، اما می گویم خواننده احساس می کند که از الکس به خاطر رضایت شغلی برخورد می کند. پترسون کار خود را با آخرین تبه کار خود انجام داد. در حالی که خواندن صحنه های مختلف، من به معنای واقعی کلمه به عنوان من در تصویر آنچه که اتفاق می افتد به قربانیان. و هنگامی که قاتل در نهایت آشکار شد، من شوکه شدم! من متوجه نشدم که همه چیز رو بهم بریزه. من، الکس صلیح کاملا برای من به پایان رسید. یکی از کاراکترهای مورد علاقه من، بازگشت به آلکس را می دانم که همیشه تماشا می کند. بخش غم انگیز من باید تا ماه نوامبر منتظر بمانم تا متوجه شود که چه اتفاقی خواهد افتاد.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** شما می توانید این یک گذر را به شما بدهد و شما به اندازه کافی از دست رفته نیستید. در این کتاب بسیار نادر است که می تواند فکری به نظر آید یا حتی به خصوص به چالش کشیدن. هنگامی که یک مرد به راحتی قابل تشخیص و بسیار متصل در کاخ سفید مرتکب جنایات جنسی می شود، و سپس نویسنده می گوید که نه وی، و نه رئیس جمهور، یک زن متاهل است. الکس کراکت در واقع در بسیاری از موارد چیزی را در این کتاب پیدا نکرده است. بریت (نیکلسون؟) او را یک ویدیو از جرم می کند و Generic Agent X ویدیو دیگری از این جرم را به او می دهد. یک شاهد به او می گوید که این کار را کرد و آنها را به دستگیری این مرد می برد. در واقع، کراس واقعا در مورد این کار دست به دست می دهد، حداقل از لحاظ کار تحقیقاتی. این همه در دامان خود می افتد.هنگامی که شما چند شخصیت کوچک (کراس، مادربزرگ ریخته گری مرکزی خود را، و به درجه ای کمتر درجه Bree)، تقریبا هیچ توصیفی از شخصیت ها نداشته است. مقامات منتخب مختلف و \u0026 amp؛ کارکنان همه قابل تعویض و بسیار یک بعدی هستند، مثل هر پلیس دیگر. من حدس می زنم آن را غیرمنصفانه به انتقاد از شخصیت مرکزی نازک در وسط مجموعه ای از کتاب ها، اما همچنین آن را که در پایان هنگامی که صلیب پیشنهاد به بری ... به این نقطه من هیچ نظری داشتم که او همسرش نیست. آن را به طور عمده بی رحمانه ، و من از طریق سی دی به سرعت نسبت به سرعت حرکت کرد. Id می گویند که آن را به خواندن ساحل، اما حتی نمی بهره مند از بسیاری از تنش های چشمگیر و یا تعلیق است که باعث می شود نور هنوز سرگرم کننده کرایه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من آلکس کراس هستم


 کتاب پرونده هری کبر
 کتاب در بند اعدام
 کتاب موکل خطرناک
 کتاب جاده ی رستگاری
 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب همه جا آتش های خرد