کتاب من این ترانه را شنیده ام

اثر مری هیگینز کلارک از انتشارات لیوسا - مترجم: حمیده رستمی-پرفروش های نیویورک تایمز

هنگامی که کای لنسینگ با فقیر ثروتمند پیتر کارینگتون ازدواج می کند، او به خوبی از شایعات مربوط به مرگ مرموز از همسر اول گیتس، که در دهه بیست سال پیش باردار شناخته شده است، شناخته شده است. کی همچنین متوجه می شود که پیتر مزمن مزمن است که از کابوس های دوره ای رنج می برد. هنگامی که پلیس در آستانۀ خود با حکم دستگیری پیترز در رابطه با قتل دیگری - که یک زن پترسی به مدت دوازده سال پیش به دبیرستان ارشد رفته بود - به کیه شروع به ترس می کند که از قاتل خواب زده ازدواج کرده است، و او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در پشت مرگ های گیج کننده پیدا کند. اما آیا مرگ دو نفر مرتبط است؟ و چرا ملودی که کی نمیتواند شناسایی کند هر بار که به کلیسای خانواده نزدیک می شود، در سر او بازی می کند؟


خرید کتاب من این ترانه را شنیده ام
جستجوی کتاب من این ترانه را شنیده ام در گودریدز

معرفی کتاب من این ترانه را شنیده ام از نگاه کاربران
32 هفته از چالش خواندن 2017: یک کتاب با عنوان طولانی (5+ کلمات، به جز زیرنویس). MHC ناامید نمی شود هرچند که این یک شروع کمی بود

مشاهده لینک اصلی
هیجان انگیز جالب و فریبنده

مشاهده لینک اصلی
از آن متنفرم همه کتاب های او همان چیزی است که دوستم می خواند، @ cookie-cutter @ books. آنها همه یکسان هستند، اما با نام شخصیت های مختلف و مشاغل. من نمیتوانم به این کتاب دست پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب که آن را انجام دادم، زمان زیادی را برای پیگیری همه مردم و حوادث در ابتدا داشتم. اول از کتاب خیلی آهسته بود اما پایان عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
مری هیگینز کلارک یک پاک کننده عطری است، زمانی که به یک رمز و راز نیاز دارم که می دانم خوب و منظم خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من این ترانه را شنیده ام


 کتاب نظم و زوال سیاسی
 کتاب جادوی نظم
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب دور از خانه
 کتاب رئیس جمهور گم شده
 کتاب گزینه ب