کتاب من و داداش رباتم

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: میترا امیری-پرفروش های نیویورک تایمز

Sammy Hayes-Rodriguez هرگز برای این که بتواند جا به جا شود راحت بود، بنابراین روزی که مادر نابغه او اصرار دارد تا او را تازه ترین اختراع خود را به مدرسه برساند، هتک حرمت است: یک ربات صحبت کردن و صحبت کردن او با نام E-for Error. Sammys هیچ غریبه ای برای روبات ها نیست - خانه اش پر از یک بازی رنگارنگ از آنها است. اما این یکی نه تنها فکر می کند برادر Sammys خود را ... آن را در واقع حتی بیشتر از Sammy است. آیا E یک بلیط به مقصد Loserville خواهد بود؟ آیا او به جهان ثابت خواهد کرد که خنک بودن آن به اندازه مربع است؟ یک سواری غلتکی برای سامی برای کشف سری رازهای شگفت انگیز که می تواند خانواده را برای همیشه تغییر دهد ... اگر همه در آزمایش محاکمه می شوند!


خرید کتاب من و داداش رباتم
جستجوی کتاب من و داداش رباتم در گودریدز

معرفی کتاب من و داداش رباتم از نگاه کاربران
در ابتدای این کتاب Egghead (E) مصاحبه شد. برای آنچه که مادر Sammys انجام داده بود، آنها متعجب شدند. سپس، زمانی که ساممی او را به مدرسه آورد، واقعا محبوب بود. E برای خواهر کوچک Sammys استفاده می شود تا او بتواند از اتاقش به مدرسه برود (شاس فوق العاده بیمار است). پس یک بچه جدید در شهر با ربات بزرگتر، بهتر و عالی تر از E ظاهر شد. او ادعا می کند که برای بیمار برادر، بنابراین او می تواند به مدرسه برود. اما، او فقط می خواست E را آسیب برساند و او را دیوانه کند، بنابراین او رقابت نخواهد داشت. در پایان داستان، ربات های SS-10K بهتر (که بهتر هستند، اما آنها بد هستند) و روبات های Sammys مامان (ناپاک ها، اما بچه های خوب) یک بازی فوتبال دارند. بچه های خوب در نهایت برنده می شوند و مادر Sammys می تواند کارش را حفظ کند. بسیاری از چیزهایی که می تواند موجب ایجاد، ایجاد و تاثیر گذاری شود. چیزی که اتفاق افتاد این بود که E توسط SS-10K لمس شد. به طوری که اتصال کوتاه E را انجام دادید و به طرفین حرکت کردید! بعد، وقتی E و تیم فوتبالش (روباتهای ساممیز مادری) بازی فوتبال را به دست آوردند، مادر Sammys مجبور شد کار خود را ادامه دهد. بنابراین پس از آن او می تواند تمام پولی که در روبات صرف می کند، پشتیبانی کند. به عنوان یک نتیجه، E ارتقاء واقعا خوب بود، روبات یاد گرفتم که چگونه بازی foorball، مردمان بد از دست رفته، و مادر Sammys مجبور به نگه داشتن شغل خود را در Notre Dame. و هر کس با خوشحالی می خندد، ممکن است ... شاید این کتاب واقعا جنجالی بود. من تمام شب را در یک شب خواندم و هر لحظه از آن را دوست داشتم. من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم که کریس گرابنشتاین چقدر خوب می تواند کمیک در این کتاب را بیاموزد. همچنین فکر کردم که این کار حتی نزدیک به خاطرات یک بچه Wimpy هم نیست، اما این کار را کرد. در بعضی از قسمت ها بسیار شدید بود مانند زمانیکه E کوتاهی کرد و در داد و بیداد در برابر شهر حرکت کرد. همچنین در طول بازی فوتبال زمانی که نمره 70-0 بود. پسران بد پس از نیمه وقت برنده شدند. سرانجام، این کتاب خنده دار بود. این روبات ها جوک های زیادی داشتند اما زمانی که آنها گفتند جدی شد. این کتاب بهتر است اگر طرحهای بیشتری داشته باشد. در مجموع یک کتاب چهار ستاره بسیار خوب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب \"خانه روبات ها\" که توسط جیمز پترسون و گابنشتاین منتشر شده است، یک رمان کلاسیک کمدی است. هنگامی که شما این کتاب را انتخاب می کنید، فقط می خواهد در همان لحظه شروع به خواندن کنید، هر چیز و چیزهایی که در حال انجام است، فراموش کنید و از کتاب لذت ببرید و لذت ببرید. در واقع خیلی خوب بود، تصمیم گرفتم آن را در طول زمان آزاد خود بخوانم. چیزی که می توانم بگویم آنها نیاز به بهبود دارند این است که آنها چیزها را توضیح می دهند. گاهی اوقات این کتاب کمی گیج کننده می شود زیرا چیزها غیرقابل انعطاف است یا حتی به عقب نوشته می شوند. شخصیت اصلی کتابHouse of Robots @ یک پسر جوان است که به نام ساممی می رود. او یک دانش آموز متوسطه با یک خانواده دیوانه است. پدرش نویسنده و تصویرگر است که کتابهای سبک بچه را ایجاد می کند. من این را خیلی زشت می بینم با توجه به اینکه این کتاب اساسا نوع کتاب هایی است که او منتشر می کند. مادرش یک دانشمند است که روبات های دیوانه را ایجاد می کند که انواع وظایف را کامل می کند. از تمیز کردن ظروف به تعمیر ماشین. در حال حاضر می آید خواهر Sammys، Maddie. او دارای یک سیستم ایمنی فوق العاده کم است، بنابراین او همیشه باید در اتاق خود بماند. Maddie Sammys بهترین دوست است، آنها صرف تقریبا تمام وقت در خانه با هم، از بازی کردن بازی ها تا فقط آرامش و صحبت کردن. تنظیم این کتاب در مکان های مختلف مختلف تنظیم شده است. یکی از مکان های مکرر، قطعا خانه Sammys است. مکان دیگری که معمولا در کتاب دیده می شود در مدرسه راهنمایی و همچنین خارج از آن است. اغلب من احساس می کنم که این کتاب تعادل خوبی از تنظیمات، آن را بسیار پیچیده و نه اساسی، آن را به زمین خوشحال درست در وسط. بعضی از کتاب ها سعی می کنند در طرح و تنظیمات بالا و فراتر بروند، اما گاهی کوتاه و شیرین راه بهتر برای رفتن است، همانطور که این کتاب نشان می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب \"خانه رباتها\" توسط جیمز پترسون در مورد یک کودک به نام ساممی، پدر و مادرش، و خواهر او به نام ماددی است که نمی تواند به دلیل این بیماری بیرون رود. مادرش یک نابغه ربات است که فارغ التحصیل نوتردام است و پدرش کمیک های عجیب و غریب را می نویسد. مادر Sammyâ € ™ ثانیه این دانش آموز مدرسه ربات ساخته شده به نام E برای خطا، و او کمی بیش از حد بالا است، و ساممی واقعا او را بسیار دوست ندارد. در مورد این کتاب خوب بود که آن عمل بسیار زیادی داشت و هیچ بخش خسته کننده ای نداشت، همه چیز مثل آنچه اتفاق می افتاد اینجا بود. چه چیزی در مورد این کتاب خوب نبود؟ من فکر می کنم که در این ربات بیشتر درگیر بوده و شخصیت های بیشتری در این داستان حضور دارند. سامی یک کودک مکرر مورد آزار و اذیت است و فکر می کند او در لسرویل است. او همیشه به دنبال خواهر خود ماددی است زیرا او احساس می کند واقعا برای او بد است و می خواهد تا با او تا آنجا که می تواند با او قطع باشد. همچنین به دلیل بیماری او او جایی است که او نمی تواند به هر کجا که بخواهد برود. مادر Sammyâ € ™ ثانیه یک گیک فنی است، اما او می تواند تعمیر و ساخت تقریبا هر چیزی. او فارغ التحصیل نوتردام است او عاشق ساختن روباتها است. پدر Sammyâ € ™ ثانیه نویسنده است او در دفتر خود در کمیک های عجیب و غریب باقی می ماند و تنها زمانی می آید که وقت آن است که بخورم. بررسی های من در این کتاب آن است که عالی بود واقعا خنده دار بود مدرن بود و آن را تا به حال روبات های بسیار سرد بود. شخصیت های جالب و عجیب و غریب فقط به طوری که من آن را دوست دارم. من نیز واقعا دوست دارم که نویسنده کتاب های مورد علاقه خود را مانند مدرسه راهنمایی می نویسد که اگر شما این کتاب را دوست دارید، او را دوست میدارید، او هنوز کتاب های دیگری را می نویسد. من این کتاب را 4 و نیم ستاره می دانم، این یک کتاب عالی بود و من فکر می کنم بسیاری از مردم نیز خواهند بود.

مشاهده لینک اصلی
آیا زندگی و دور بودن از روبات های طبیعی شماست؟ خوب، آن را برای سامری رودریگز است. شخصیت های اصلی House of Robots توسط جیمز پترسون Sammy Rodriguez، EA، Maddie Rodriguez، خانم رودریگز، دکتر Ingalls و SS10K هستند. این در نوتردام و Creekside Elementary اتفاق می افتد. â € œEmâ € ™ s بهترین دوست Sammyâ € ™ که انسان است. او یک ربات است! درگیری اصلی این است که \"مشکلات\" و ناکارآمدی را شروع می کند. ابتدا آن را آغاز می کند با Sammy از خواب بیدار یکی از ربات های کمتر مورد علاقه خود را. وقتی \"â € œEâ € و ساممی را ترک برای مدرسه آنها توسط خبرنگاران مبالغه می شود به درخواست در مورد â € œEâ €. هنگامی که â € œEâ € و ساممی در مدرسه ربات جدید و پیشرفته تر نشان می دهد. درس هایی که آنها از طریق داستان می آموزند، برای غلبه بر سختی ها است. خانه روباتها در علم تخیلی متناسب است زیرا دارای شخصیت های بسیار منحصر به فرد و درگیری های غیر معمول است. اگرچه این یک محیط بسیار رایج است اما از تعارض جالب توجهی برخوردار نیست. بر اساس تحقیقات من در مورد خانه روباتها، متوجه شدم که خانه روباتها انسان را نسبت به انسان و یک انسان در مقابل اختلافات ماشین در نظر میگیرد. من از این کتاب لذت بردم زیرا این منحصر به فرد است و مانند هر کتاب دیگری که خوانده ام نیست. این کتاب به شما می گوید که باید بر سختی ها غلبه کنید. من این کتاب را برای همه توصیه می کنم، زیرا پیام خوبی است که می تواند به کسی سود ببخشد. اگر دنبال یک کتاب خوب برای خواندن هستید، از خانه روبات ها دیدن کنید.

مشاهده لینک اصلی
فوریه؛ خانه روباتها؛ جیمز پاترسون؛ خانه روباتها یک کتاب متوسط ​​است در مورد یک پسر به نام ساممی هیز رودریگز و مبارزه او برای پذیرفتن یک ربات که مادرش ساخته شده به نام E. E تمام آن را می داند و همین دلیل است که سامیه نفرت از او نفرت دارد در آغاز. در طول زمان، ساموی شروع به دیدن او می کند، اما او نمی خواهد او را به دلیل احساس قبلی خود نسبت به او بپذیرد. Sammy در نهایت زمین مشترک را با E پیدا می کند و او را به عنوان یک دوست پذیرفته است. بعدا متوجه شدیم که E یک آزمایش بود تا ببیند آیا خواهر او می تواند با اظهار نظر E به مدرسه، چه کاری انجام دهد. این کتاب تم ها پذیرفته شده و کتاب را با پوشش آن قضاوت نکنید. من می دانم که این ها تم ها هستند، زیرا ساممی قبلا E را در ابتدا قبول نمی کند و برنامه هایش را مانند آن که اولین روز از مدرسه بود قضاوت می کرد و E به همه گفت که در زمانی که نمی خواست می شود در خط فایل تک باشد. بعدها در این کتاب، ساممی شروع به پذیرش E می کند، اما نمی خواهد که او در ابتدا از E عذرخواهی کند و او را به خاطر انجام کارهایی مانند زمانی که E بهترین دوست بهترین سفر Trip Sammys بود، نگه دارد و او را حسادت می کند زیرا او حلق آویز شده و توجه به E به جای او. در نهایت سامیه در نهایت او را قبول می کند؛ زیرا E توسط قلدر ها ربوده شده است و توسط ساممی و سفر صرفه جویی می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من و داداش رباتم


 کتاب زنی پشت پنجره
 کتاب هشدار برادران گریم
 کتاب من جوکترینم 3
 کتاب آب برای فیل ها
 کتاب بلبل
 کتاب بازی تاج و تخت (کتاب اول)