کتاب من و داداش رباتم

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: میترا امیری-پرفروش های نیویورک تایمز

Sammy Hayes-Rodriguez هرگز برای این که بتواند جا به جا شود راحت بود، بنابراین روزی که مادر نابغه او اصرار دارد تا او را تازه ترین اختراع خود را به مدرسه برساند، هتک حرمت است: یک ربات صحبت کردن و صحبت کردن او با نام E-for Error. Sammys هیچ غریبه ای برای روبات ها نیست - خانه اش پر از یک بازی رنگارنگ از آنها است. اما این یکی نه تنها فکر می کند برادر Sammys خود را ... آن را در واقع حتی بیشتر از Sammy است. آیا E یک بلیط به مقصد Loserville خواهد بود؟ آیا او به جهان ثابت خواهد کرد که خنک بودن آن به اندازه مربع است؟ یک سواری غلتکی برای سامی برای کشف سری رازهای شگفت انگیز که می تواند خانواده را برای همیشه تغییر دهد ... اگر همه در آزمایش محاکمه می شوند!


خرید کتاب من و داداش رباتم
جستجوی کتاب من و داداش رباتم در گودریدز

معرفی کتاب من و داداش رباتم از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** این کتاب فوق العاده است! من واقعا دوستت دارم ازت متنفرم / دوستت دارم با سامی و ال. آن را در مورد ساممی و \"خانه روبات\" خودت دوست داری. خواهر کوچک او، مددی دارای یک بیماری به نام SSID است. (آن نگاه کنید تا اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی آن را ندارد) مادر Sammys باعث می شود او را یک ربات جدید به مدرسه و او از آن متنفر در ابتدا، اما بعد از آن او او را به عنوان او â € œbro bot.â € سامی یاد می گیرد بعد از آن را می پذیرد، (SPOILER ALERT) آن را برای مدی، بنابراین او می تواند به مدرسه بروید، مهربان. برای تمام سنین توصیه می شود، یک کتاب بسیار جالب است.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان عالی از یک پسر است که با یک ربات به یک مدرسه فرستاده می شود (یکی از آزمایشات مادرانش). این نیز داستان عشق یک خانواده برای یکدیگر است. سامی با مادرش اهمیت روبات را نمی داند، از طریق آزمایشات و مصیبت ها، پسر نه تنها یاد می گیرد که به مادرش اعتماد کند، بلکه یاد می گیرد که او را دوست دارد. اوه، در این مورد رمز و راز وجود دارد، من نمی خواهم هر چیزی را از او بگیرم . بر روی کتاب بعدی.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از کتاب پترسون برای جوانان نوشته شده است، اما جوانانی که طعم کمی در آنچه که خوب است. من مطمئن هستم که برخی از جوانانی وجود دارند که فکر می کنند این بهترین چیزی است که بعد از نان بریده شده انجام می شود، اما آنها خیلی جدی نخواهند گرفت. این یک داستان ضعیف است و برای ادبیات به طور کلی کار زیادی نمی کند، مردم می توانند بخوانند من حدس می زنم که این یک چیز را به دست آورده است، اما امتحان کنید و آنها را بخوانید تا در حال خواندن چیزی مثبت باشند.

مشاهده لینک اصلی
10 ساله من این 4 ستاره را از 5 به خاطر اینکه خنده دار بود. من 12 ساله 3.5 ستاره به او دادم زیرا او در اوایل پایان کتاب متوجه شد که برایش ثابت شده است که خواندن ناراضی است. من موافقم که یک کتاب بهتر است اگر طرح و نتیجه موفق شود شما را متعجب کند. با این حال، خنده دار و سرگرم کننده خواندن.

مشاهده لینک اصلی
چه کسی نمی خواهد در یک خانه از روبات زندگی کند؟ شخصیت اصلی اینست که چقدر عالی است در بعضی مواقع در یک خانه با تکنولوژی بالا زندگی می کند، در حالی که در برخی موارد می تواند زندگی دیوانه وار را هم داشته باشد. سامی عمدتا می خواهد زندگی زیبا @ normal @ زندگی کند اما با داشتن مادرش به عنوان یک دانشمند مخترع اجازه نخواهد داد که برای او .... به طور کلی کتاب بسیار خوب برای خواندن

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من و داداش رباتم


 کتاب آونگ فوکو
 کتاب خودت باش دختر
 کتاب سوداگر
 کتاب علاءالدین
 کتاب فن گرل
 کتاب داستان موفقیت نخبگان