کتاب نشانه را حک کن

اثر ورونیکا راث از انتشارات آذرباد - مترجم: یاسمن میرزاپور-پرفروش های نیویورک تایمز

در کهکشانی که "جریان" به آن قدرت داده، همه موهبت دارند.
سایرا خواهر حاکم ستمگر و بی رحم مردم شوتت است. موهبت سایرا برای او درد و قدرت به همراه دارد – چیزی که برادرش از آن سوءاستفاده و از سایرا برای شکنجه کردن دشمنانش استفاده میکند. اما سایرا چیزی فراتر از یک شمشیر در دست برادرش است: او جان سخت، سریع و باهوشتر از چیزیست که برادرش فکر میکند.
آکوس پسر یک کشاورز و پیشگوی سیاره ی ملی یخزده ی توواست. آکوس که توسط موهبت جریان غیرمعمولش محافظت میشود، فردی بخشنده و وفاداری او به خانواده¬اش بی¬پایان است. وقتی او و برادرش توسط سربازان دشمن - شوتتها – دزدیده میشوند، آکوس مستاصل است که برادرش را به هر قیمتی شده، فراری دهد.
آن زمان است که آکوس به دنیای سایرا وارد میشود و به نظر میرسد دشمنی بین سرزمینها و خانواده هایشان، رفع نشدنی است. آیا این دو بهم کمک می کنند تا زنده بمانند، یا یکدیگر را نابود خواهند کرد؟
نشانه را حک کن تابلویی نفسگیری است که ورونیکا راث از قدرت دوستی و عشق، در کهکشانی مملو از موهبتهای پیشبینی نشده به تصویر کشیده.


خرید کتاب نشانه را حک کن
جستجوی کتاب نشانه را حک کن در گودریدز

معرفی کتاب نشانه را حک کن از نگاه کاربران
ما تاریخ و زمان انتشار را گرفتیم !!! 2017 ژانویه 17 !!

مشاهده لینک اصلی
خوب ... من فردا بررسی می کنم و در مورد چیزی صحبت می کنم. من به طور عینی، بین 4-4.5 بیشتر به سمت 4 حرکت می کنم. به طور ذهنی ... واقعا سبک من خیلی بیشتر از 3 است اگر شما @ تنظیمات مشابه به من داشته باشید. تا آنجا که هر چیز دیگری می رود، بدست آوردن یک ویدیو به زودی به بحث در مورد همه افکار من ðŸ~ ‰

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان علمی تخیلی / فانتزی YA بود که در یک جهان متفاوت قرار داشت. من دوست داشتم آکواس قوی در این داستان بود و واقعا تحت شرایط وحشتناکی قرار گرفت. من همچنین Cyra را دوست داشتم، که از همان سن جوان بسیار درد داشت و هنوز هم می ترسید و بتواند برادرش را در زمانی که نیاز داشت، برآورده کند. ساختمان جهانی در این بسیار خوب بود، اگرچه برای اینکه همه چیز بیرون بیاید خیلی زود گذشت و نامهای عجیب و غریب چیزها را کمی سخت تر کرد. داستان نیز خوب بود، و ما Akos و برادر بزرگتر او توسط برادر بزرگتر Cyra برده Ryzek ربوده شده بودند، هر دو به علت â € ~fatesâ € و به دلیل â € ~currentgiftsâ € ™. سرعت این در حالی بود که خیلی کم بود، و طولانی شد تا از آن عبور کنم، اما داستان به طور کلی لذت بخش بود. پایان دادن به این خوب بود، و جالب خواهد بود ببینیم در کتاب بعدی چه اتفاقی می افتد. سری 7 از 10

مشاهده لینک اصلی
همه چیزهای نژادپرستانه کلیشه ای کنار گذاشته می شود، زیرا من واقعا مطمئن نیستم که این کتاب نوعی پیام را برای بزرگسالان ارسال می کند، من فقط نظر خود را از داستان داستان می گویم. علمی تخیلی و همه چیز مربوط به فضا است. به هرحال، بعد از خواندن درباره TRAPPIST-1، این دیروز من بود: چرا، به راستی، چقدر خنده داره؟ هرچند ... این کتاب در مکان های زیادی برای من نبود. من می خواستم ساخت و توصیف جهان بیشتر از سیارات، فضا، کشتی های فضایی ...؟ همه چیزهای آبدار علمی تخیلی راستش خوب. اما همچنین من با @ gift @ قهرمان نداشتم هیجان زده شدم. از آنجا که او به طور مداوم در معرض درد بود و تنها راه برای او موقتا خلاص شدن از آن بود که لمس شخص دیگری و آنها را مرده است. و بعد از پایان کتاب، توانایی او @ به گونه ای تغییر کرد که جایی که او قادر به کنترل آن بود، اما فریاد زد: و هنوز هم غافلگیر شده است در واقع، من واقعا با توانایی های هر یک از این کتاب ها بسیار جذاب بودم. هیچ اتفاقی نیفتاده است و این اتفاق ناخوشایند گربه ناامید شده است.

مشاهده لینک اصلی
@ Carve علامت گذاری به نظر می رسد همه چیز را به همه چیز تا به پایان می رسد تا توخالی و بی روح. این یک رمان است که ظاهرا از درخواستهای سرمقاله تشکیل شده است، اما به نظر می رسد فرایند ویرایش نادیده گرفته شده است. آن را آغاز می کند در ساخت و ساز در جهان منحصر به فرد است، اما به همان اندازه سریع تر از مشتق شده از میله ها که قطعات به نظر می رسد مانند کپی مستقیم مستقیم. این بدون هیچ گونه نمایش صلاحیت فنی، با طرح های ناهموار، حرکات فراوانی است که فقط از خواب بیدار می شود، زمانی که آن را یادآوری می کند، دنباله ای به دست می آید، ویژگی های پرطرفدار مجموعه ای که شاهد آن در شمار بی نظیر فاجعه های علمی تخیلی و روایت های دوئل تقریبا یکسان در سبک با هیچ چیز برای جدا کردن آنها. این به خواننده چسبیده است که چنین کاری که توسط نویسنده ای که بیش از 35 میلیون کتاب فروخته است، اجازه چاپ پرینترها را در این کشور خجالت ناپذیر به دست آورده است. داشتن یک کتاب به خوبی نوشته شده، آسیب واقعی را که در تصویرسازی مسائل مربوط به نژاد و بیماری به وجود می آید نفی نمی کند، اما ناهماهنگی که در آن فقط اندازه ی ظاهری ظاهری را افزایش می دهد. محبوبیت بلافاصله کیفیت را معادل نیست، اما دیدن کارهایی که احاطه شده توسط پیش بینی چنین چیزی است که در ساده ترین نمایش صلاحیت ناکافی است گیج کننده است و فقط کمی ناراحت کننده است. @ مطالعه کامل در Bibliodaze را بخوانید. Spoilers in.I از این کتاب متنفرم.http: //bibliodaze.com/2017/01/review -...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشانه را حک کن


 کتاب یکی از ما دروغ می گوید
 کتاب فانوسی میان اقیانوس ها
 کتاب جادوی نظم
 کتاب با من بیش تر حرف بزن
 کتاب زندگی داستانی ای. جی. فیکری
 کتاب واقع نگری