کتاب نوآفرینی

اثر آدام گرانت از انتشارات آریانا قلم - مترجم: محمد علی شفیعا-پرفروش های نیویورک تایمز

در اصل، نویسنده به چالش بهبود جهان از منظر تبدیل شدن به اصلی است: انتخاب قهرمان ایده های نوین و ارزش هایی که در برابر دانه ها، انطباق نبرد، و سنت های قدیمی باقی مانده است. چگونه می توانیم ایده ها، سیاست ها و شیوه های جدید خود را بدون ریسک کردن همه ی آنها آغاز کنیم؟ گرانت با استفاده از مطالعات شگفت انگیز و داستان هایی که شامل کسب و کار، سیاست، ورزش و سرگرمی است، به بررسی اینکه چگونه یک ایده خوب را بیاموزد، صحبت می کند بدون اینکه خاموش شود، یک ائتلاف متحدان ایجاد شود، زمان مناسب را برای عمل انتخاب کند و ترس و تردید را انتخاب کند. بازپرداخت مجموعه ای از بینش های پیشگامانه در مورد رد صحیح و بهبود وضع موجود است.


خرید کتاب نوآفرینی
جستجوی کتاب نوآفرینی در گودریدز

معرفی کتاب نوآفرینی از نگاه کاربران
مهربان منحصر به فرد من بود، جالب بود هر چند. من باید آن را به پایان برساند. Dnf @ 38٪

مشاهده لینک اصلی
من با دیگر منتقدان موافقم - در حالی که این کتاب جالب و هیجان انگیز بود، این موضوع کمی از انسجام وجود نداشت. گرانت چند نظریه قوی ارائه می دهد، اما هیچ کدام از آنها واقعا قطعی نیستند. برخی از داستانها با موضوعی که آنها موفق میشوند متناسب نیستند. آنها تقریبا به عنوان پرکننده ها در برخی نقاط اضافه شده بودند. من باید اضافه کنم که او یک معلم خوب است. او کار فوق العاده ای در کمک به شما می بیند که چرا بعضی از ایده ها به چالش کشیده شده و چگونه چالش ها را به عنوان فرصت ها مشاهده می کنند. او به شما نمودار می دهد و با استفاده از یک برجسته برای کمک به چیزهایی که او می نویسد را می بیند. شما در حال خواندن کتاب نیستید. این کتاب نقطه شروع خوبی برای کسانی است که میخواهند درباره استراتژیهای نوآوری / بازاریابی بیشتر بدانند. (در هنگام خواندن احساس بسیار سختی کردم). گرانت در مورد موضوعات و افراد آشنا نوشت، اما در مورد افرادی که قبلا شناخته شده اند، ممکن است نقطه ای باشد؟ (فقط به این دلیل که آنها شناخته شده هستند، به این معنی نیست که آنها هنوز در ابتدا به نظر میرسند. آنها در روزهایشان بودند ....) فکر میکنم کتاب خوبی است؛ بسیاری از بینش و ایده هایی در مورد چالش کشیدن نظرات و ایده های سنتی وجود دارد. من کمی یاد گرفتم و برخی از ابزارهای مفید برای دنیای کسب و کار را برداشتم؛ و اگر شما نیاز به یک انگیزه داشته باشید، من آن را می برم - نمی توانم صدمه ببینم.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که اگر او با آدم گرانت سخنرانی گرم داشت، هر چیزی که او مورد بحث قرار گرفت بسیار الهام بخش و آموزنده بود و مطمئنا اصلی است. جالب ترین بخش برای من این بود که چگونه آموزش والدین امتهایی که داوطلب کمک در طول هولوکاست بودند، آنها بسیار تاثیر گذار هستند. بسیاری از چیزهایی که آدم گرانت در این کتاب مورد بحث قرار داد، از جمله چگونگی ایجاد ایده های اصلی، اهمیت نقد در یک آژانس، چگونگی انتقال ایده های دیوانه قابل قبول و بیشتر است. با این حال، شاید این موضوع بیش از حد بحث فقط باعث خستگی من در وسط شد. چند جمله در نسخه ترجمه نیز گیج کننده است. به نظر میرسد که عنوان ترجمه نیز به قوانینTabrak منجر شود، یک برنده باشید @. اما حداقل این کتاب ارزش خواندن دارد، شاید بتوانم آثار دیگر آدم را بشمارم. 3.5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
یک مطالعه الهام بخش از حرفه و دیگر دستاوردهای بر اساس منشا روانشناسی اجتماعی. برخی از افراد از دیدگاه های مختلف ذکر شده اند، از نوآوران به انقلابیون. Netra «هزار خوبی\" در امتداد \"چای\" و به رسمیت شناختن پرداخت † Ù † حذف روگرفت ارزان \"عمیق، اگر نه gluži lietoÅ¡anai روزانه، پس از آن حداقل پستی voÅ¡Ä که DPL« نشستند درک بهتر کمی از کای.

مشاهده لینک اصلی
مرد، این تا به حال خواندن جالب بود. من مجبور به خواندن دوباره آن هستم. تمرکز بر اینکه چه چیزی حفظ شده است، عادت های رانندگی را به وجود می آورد که به ما اجازه رشد یا رکود میدهند، چگونه آنها را تشخیص داده و بر آنها غلبه کنیم. به عنوان یک دانش آموز. و معلم خلاقیت، من عمیقا تحت تأثیر قرار گرفته و به طور مساوی با توضیح استادانه از آن، Adam Grant را از طریق کل کتاب بافته می شوم. حتی حتی دخترم را تشویق کردم و به ابزارهای جدیدش برای غلبه بر چالش و انتشار ترس از شکست من واقعا از این کتاب قدردانی میکنم این، همانطور که اکثر کتاب هایی که اخیرا خوانده ام، در زمان مناسب، آمد. از آقای گرانت سپاسگزارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوآفرینی


 کتاب باشگاه کتاب خوانی جین آستین
 کتاب لطفا به من نخندید
 کتاب شمشیر شیشه ای
 کتاب تغییر مسیر
 کتاب هانسل و گرتل
 کتاب نوآفرینی