کتاب نوآفرینی

اثر آدام گرانت از انتشارات آریانا قلم - مترجم: محمد علی شفیعا-پرفروش های نیویورک تایمز

در اصل، نویسنده به چالش بهبود جهان از منظر تبدیل شدن به اصلی است: انتخاب قهرمان ایده های نوین و ارزش هایی که در برابر دانه ها، انطباق نبرد، و سنت های قدیمی باقی مانده است. چگونه می توانیم ایده ها، سیاست ها و شیوه های جدید خود را بدون ریسک کردن همه ی آنها آغاز کنیم؟ گرانت با استفاده از مطالعات شگفت انگیز و داستان هایی که شامل کسب و کار، سیاست، ورزش و سرگرمی است، به بررسی اینکه چگونه یک ایده خوب را بیاموزد، صحبت می کند بدون اینکه خاموش شود، یک ائتلاف متحدان ایجاد شود، زمان مناسب را برای عمل انتخاب کند و ترس و تردید را انتخاب کند. بازپرداخت مجموعه ای از بینش های پیشگامانه در مورد رد صحیح و بهبود وضع موجود است.


خرید کتاب نوآفرینی
جستجوی کتاب نوآفرینی در گودریدز

معرفی کتاب نوآفرینی از نگاه کاربران
من از شریل سندبرگ تقاضا دارم. این یک پرایمر برش لبه بر روی آن چیزی است که نیازی به @ اصلی نیست. @ آن یک مجموعه ای از اطلاعات و داستان هایی است که به راحتی قابل خواندن و یا متوسط ​​هستند، که بیشتر یا کمتر به مفهوم ارتقاء خلاقیت / موفقیت مربوط می شود. خنده دار بله نویسنده فرمول خود را با خجالت می کشد: او هر فصل را با یک قلاب @ شروع می کند، عبارات خود را فاش می کند، در پیش نمایش ها برای ایجاد تعلیق پراکنده می شود، و هر داستان را به یک اخلاق محض تبدیل می کند. او سخت تلاش می کند تا ما را درگیر کند و به ما احساس کند که یاد گرفته اند. آموزنده تاحدی. نقاط دوربرد متعدد هستند و همه آنها با هم تكامل ندارند. برای توضیح نقاط او، نویسنده به داستان قهرمانان اغلب آشنا (اغلب بچه های سفید، به جز MLK) داستان می گوید که روایت های ناقص آنها به خوبی پوشیده شده یا قابل پیش بینی هستند. اصلی؟ نه خیلی این کتاب به یک سبک رو به رشد می انجامد که ممکن است به عنوان یک نامزد جدید به نام \"به دست آوردن موفقیت بیشتر باشد\" [X]، به گفته ی بسیاری از سخنان و مطالعات تحقیقاتی که در اختیار دارد. @ مانند پیشینیانش، واقعا می خواهد پرفروش ترین نشریه باشد، به کتاب های مالکوم گلادول و برای کسانی که از نوع MBA هستند، واقعا به چیزهایی مانند @ leverage @ و @ disruption @ می پردازند.

مشاهده لینک اصلی
«این افراد 3 عادت دارند». این 3 اصطلاح پایه ای برای موضوع تکراری است که آدم گرانت از طریق تحقیقات مطالعاتی نشان می دهد که اسطوره های غالب دمانت مدرن ما را بر آن چه که برای موفقیت لازم است، تلقی می کند. اسطوره این است که اولین سازندگان اولین مزیت به بازار واقعیت این است که â € œetstlersâ € که وارد بعد، کاهش خطر خود را از شکست در مقایسه با اولیه â € œPioneers.â € آهسته حرکت همچنین افزایش عملکرد خود را از بازده قابل اندازه گیری است. این اولین بار است که خندید و اینجاست؟ اسطوره این است که پیروان نابغه در جوانان است. واقعیت این است که حکمت بزرگتر در واقع ارزش دارد و نتایج را اندازه گیری می کند، به خصوص در ثروت های بینش تجربی انباشته شده. افسانه این است که تعویق دستور العمل برای فاجعه است. واقعیت این است که تعویق (بعضی اوقات انتظار) ممکن است در واقع یک دستورالعمل اندازه گیری شده برای تحریک خروجی خلاقانه تر باشد که توسط مشاهدات متعدد مورد قضاوت قرار گیرد. اسطوره این است که اولین فرزندان دارای مزیت ذاتی نسبت به پسران خواهر و برادرشان هستند. واقعیت این است که بعد از زایمان کودکان دستور دادند که تواناییهای قابل اثبات را داشته باشند تا خطرهای بیشتری را که خواهر و برادر بزرگتر از آنها برداشته شود ریشه کن کند و این ریسککنندگان محاسبه کننده در نسبت های بالاتر موفق شوند. اگر آماده باشید که باور نکنید که آنچه لازم است برای موفقیت و شروع به پرسش اسطوره ای موفقیت شما باید این کتاب را بخوانید. این آدم گرانت است، که اصلی اصلی است، که شما را به درستی با همه حقایق که در مورد موفقیت بیان شده است، به شما می گوید.

مشاهده لینک اصلی
من این حس را داشتم که این کتاب مجموعه تلفیقی از پستهای وبلاگ با مثالهایی است که از کتابهای موفق برای حمایت از ایدهها با تحقیقات دست اول انجام شده است. نویسنده از دیگر نویسندگان فرمولی مانند کسانی است که کتابهای خودآموزی را می نویسند، انتقاد می کند، با این حال، او همان فرمول را دنبال می کند که کسانی که در سبک روان پاپ به آن اعتقاد دارند استفاده می کنند. این کتاب مجموعه ای از داستان هایی است که با اصطلاح تایید شده به جای یک منطق ریشه شده منطبق شده است. نمونه های بیشتری در سبک سرگرمی تفریحی نوشته شده اند که از ویژگی های Thinking Fast \u0026 amp؛ ملکم گلدول به طور استثنائی با کتابهایش به اجرا در می آید، اما برای کمبود تحلیل دقیق انتقادی با یک روایت جذاب، با کتاب هایش به طور استثنایی اجرا نمی شود. مثال دیگری که واقعا با من غلبه کرد و فاقد اعتبار علمی بود، بیان علامت است که به پزشکان دستور داد دست ها را بشور افزایش 10 درصدی زمانی که این نشانه ذکر شده، بیماران دیگر را به جای حفاظت از خود گزارش داد. این مطالعه بر وزن ژل دستی برای تعیین مقدار استفاده شده و ... متخصصان در هر واحد از مشاهدات مخفیانه در مورد اینکه آیا شما با توجه به دستورالعمل ها قبل و بعد از تماس با بیمار شستشو دارید، وجود دارد. @ در @ مطالعه @ که آن را به عنوان شواهدی از مردم پاسخ به@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ هیچ جزئیاتی در دست نیست که حتی سعی کند این را به عنوان چیزی به فروش برساند، اما تلاش برای ایجاد یک داستان برای ایجاد اختلال در پزشکان. اگر حجم نمونه فقط 20 نفر یا هر پزشک در هر گروه باشد، مطمئنا به 10 درصد در هر جهت افزایش پیدا نخواهد کرد. بخش دیگری از کتاب که به من حس می کرد اطلاعات بسیار مفید نبود، بخش هایی بود که در در مورد طرح های مختلف سازمانی که توسط شرکت ها استفاده می شود و نحوه ارتباط آنها با موفقیت یا شکست آنها. آیا آدم فقط من بود یا آدم فقط به تمام نمونه ها غرق شد بدون اینکه به خواننده تعریف جامع از هر کدام بدهد؟ من اعتقادات آدم گرانت را در روانشناسی سازمانی تردید نمی کنم. این تنها سبک است که در آن او منطق خود را ارائه می دهد که من احساس می کند که او بیشتر از یک فروشنده از مربی است.

مشاهده لینک اصلی
به طرز وحشیانه ای، این کتاب تعداد اندکی از ایده های اصلی را به خود اختصاص داده است

مشاهده لینک اصلی
Originals دو ستاره سخاوتمندانه هستند. اولین فصل 3 یا 4 مقداری ارزش داشت، اما نمونه هایی که در آن فصل ها استفاده می شد، تاریخی و عمومی بودند. گواهی نامه نویسنده به نظر می رسد و بررسی بسیار خوب است، بنابراین شما می توانید تعجب من را تصور کنید زمانی که من پیدا کردم محتوا به عنوان درمان. فصل های باقیمانده به نظر می رسید و ارزش کمی داشتند. این غم انگیز است من دوست دارم چیزی ارزشمند در این موضوع پیدا کنم، بنابراین لطفا اگر چیزی از چیزهایی که ارزش خواندن را می داند، توصیه کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نوآفرینی


 کتاب فن گرل
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب سخنرانی های تد
 کتاب هر دو در نهایت می میرند
 کتاب سهره ی طلایی
 کتاب راهنما