کتاب هزار خورشید تابان

اثر خالد حسینی از انتشارات مروارید - مترجم: زیبا گنجی-پرفروش های نیویورک تایمز

هزار خورشید تابان نام دومین اثر از خالد حسینی نویسنده مشهور افغانستانی است که بعد از انتشار کتاب بادبادک باز منتشر شد. خالد حسینی این کتاب خود را به دو فرزندش و تمامی زنان افغانستان اهدا کرده است. همانند بادبادک باز نویسنده روایت و داستان‌پردازی عمدتا خطی و سرراستی دارد. شیوه‌ای از نویسندگی که در عین سادگی به سبب مهارت خالد حسینی، چیزی از زیبایی نوشتار نمی‌کاهد. داستان رمان هزار خورشید تابان درباره ی دو زن به نام مریم و لیلا است. (less


خرید کتاب هزار خورشید تابان
جستجوی کتاب هزار خورشید تابان در گودریدز

معرفی کتاب هزار خورشید تابان از نگاه کاربران
داستان بسیار حرکتی است که می تواند زندگی شما را تغییر دهد. این یک داستان داستان است که زیبایی بافته شده با استفاده از بسیاری از موضوعات از هر دو واقعیت سخت و دوست داشتنی است. من نمیتوانم باور کنم که هر خواننده میتواند از طریق این کتاب بدون رها کردن اشک باشد. من بسیاری را ریختم. این در مورد تصادم مسیر زندگی دو زن است که از خانواده های بسیار متفاوتی می آیند، اما همسران همان، شوهر بی رحمانه در کابل هستند. آنها یک اتحاد، بعید، قوی و دوست داشتنی تشکیل می دهند. داستان ما را از طریق بیش از سه دهه تاریخ اخیر افغانستان، از طریق رژیم ها و درگیری های بسیاری که در آن دوران بود، به ما تحمیل می کند و پیامدهای آن چیزی است که آسیب های جانبی در طول چندین سال جنگ بین بسیاری از جناح های درگیر. شما باید این کتاب را بخوانید. برای کسانی که با بسیاری از تغییرات شخصیتی فرهنگی و فردی آشنا هستند که در همه مردم جهان یافت می شود، هنوز در میان این صفحات بیشتر پیدا خواهید کرد. برای کسانی که معتقدند دیدگاه ساده و ساده جامعه مسلمان که رسانه های غربی تصویر می کنند، این کتاب یک وحی بزرگ خواهد بود. با این حال، بسیاری از این افراد ترجیح می دهند که سر خود را در شن و ماسه دفن کنند. این افراد باید بر ترس خود غلبه کنند و خود را در صفحات بازتاب این کتاب بکشند. من می توانم تضمین کنم که آنها به سرعت جذب می شوند و به زودی اشک می ریزند با بقیه ما.

مشاهده لینک اصلی
یک هزار خورشید پر زرق و برق رمان هولناکی مانند زندگی خود است که نشان می دهد وضعیت افغانستان پس از آن و در طی جنگ و زمینه های اجتماعی و فرهنگی که در آن زنان محکوم و ستم شده اند. رمان که نمی تواند متوقف شود توصیه می شود که باعث شود که من مانند یک کاهو گریه کنم و در قلب من یک سوراخ بزرگ ایجاد کرده است. از خواندن اجباری بدون شک. آن را امتحان کنید، عالی است.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان غم انگیز اما زیبا اما با پایان خوش. این کتاب برای من بسیار طولانی باقی خواهد ماند و من یک روز دوباره خواندن. من این را بهتر از کیت دونر دوست داشتم. معشوقه دوست داشتنی، به دنبال کتاب بعدی خود. برای مورد علاقه ات مطمئن هستم â ¤ ¸ روز 05/23 / 17I از آن لذت بردن از آن را تا زمانی که بار دوم به عنوان اولین بار. داستان زیبا

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب عالی Alhamdulillah است.من شخصیت های مورد علاقه خود را ماریام و ملا Faizullah.I برای آنها دو زن متاسفم. آنها توسط شوهرشان رنج می برند. من معتقدم که مردان باید با احترام با زنان برخورد کنند. مردان و زنان برابرند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب زیبا بود اغلب مزاحم، گاهی اوقات بالا بردن، اطراف آگاهانه. من بیشتر می دانستم که زنان چگونه در افغانستان زندگی می کنند، اما خالد حسینی به من این دیدگاه جدید را در مورد این مسائل و درک عمیق تر ذهنیت به من داد. من دوست داشتم که چطور شخصیتها فقط بومهای خالی را نشان می دادند که نویسنده آن را نشان میداد، اما اینها دقیقا مشخص و واقعی بودند. همچنین مدت زمان طولانی ای که من از شخصیت کتاب تا آنجا که از راشید نفرت داشتم متنفر بودم. شاید این واکنش @ right @ نیست، اما این که چگونه احساس کردم و این تعامل را که من با داستان داشتم افزایش دادم. قطعا یک رمان من برای همه توصیه می کند، صرف نظر از اینکه تنظیمات خواندن معمول شما چیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هزار خورشید تابان


 کتاب ادامه بده
 کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
 کتاب گفتگو با خدا (جلد دوم)
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب طلسم گمشده
 کتاب همه دختران گمشده