کتاب همه حقیقت

اثر دیوید بالداچی از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: لادن کاظمی-پرفروش های نیویورک تایمز

بنابراین دیوید بولدکسی کتاب جدیدی را شروع می کند - یک هیجان انگیز بر خلاف هر گونه نوشته شده قبل. مت Mathew Pender، Pender Associates - یک سازمان سایه ای است که متخصص در مدیریت موقعیت های ظاهرا غیرممکن برای مشتریانش است. گاهی اوقات، این خدمات به منازعات مسلحانه منجر می شود. هنگامی که مت پندر توسط مشتری خود - بزرگترین پیمانکار دفاعی در جهان خواسته می شود - برای دستکاری دو ملت علیه یکدیگر، یک مجموعه شوکه کننده و شگفت انگیز از وقایع در حرکت است که احتمالا جهان را به آستانه جنگ جهانی III


خرید کتاب همه حقیقت
جستجوی کتاب همه حقیقت در گودریدز

معرفی کتاب همه حقیقت از نگاه کاربران
از آنجایی که Ive یک کتاب Baldacci را خواند، من هنوز کتابهای زیادی برای خواندن دارم، ولی Truth مجموع لذت بخش بود، من واقعا داستان و کاراکتر را دوست داشتم، من نیز طرح را به خوبی درک کردم. شخصیت اصلی تنها به نام شاو شناخته می شود و نام و نام خانوادگی ندارد و برای یک گروه مخفی کار می کند که جهان را در آرامش حفظ می کند. من این کتاب را به هر کسی که رمان جاسوسی خوب یا هیجان انگیز سیاسی را دوست دارد توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
داستان خوب در مورد یک شرکت که در معرض اسلحه قرار دارد، آنها باید با ایجاد روسیه دوباره به نظر برسند. آنها سعی می کنند آن را تنظیم کنند تا ببینند چین این کار را برای شروع یک جنگ (یا حداقل جنگ سرد) میان آنها انجام می دهد. خبرنگار کتی جیمز و شاو یک قتل عام را که قاتل شایس را کشته بود، حل می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب فوق العاده فوق العاده. نشان می دهد که چه اتفاقی می افتد اگر افرادی که فکر می کنند خوب عمل می کنند و در واقع ایجاد شر می توانند انجام دهند. یک موضوع با پیش نمایش در این سایت ....... نام بچه ها دیک مت نیست ......

مشاهده لینک اصلی
عاشق شخصیت، @ @ Shaw. تنها چیزی که من می توانم در مورد مجموعه ای ازA @ Shaw توسط Baldacci بگویم این بود که فقط دو نفر بودند. من شخصیت ها و توطئه ها را دوست داشتم و بسیار دلم می خواست داستان های بیشتری را دنبال کنم.

مشاهده لینک اصلی
هیجان انگیز تلخ با برخی از اقدام پرتاب شده است. این اولین کتاب من از دیوید Baldacci بود. در کل یک کتاب خوب است اما نه در یک کلاس به عنوان Ludlum. توطئه Ludlums پیچیده است، در حالی که Baldacci آن را آسان خوانده است. یک بار دیگر یک DB را امتحان کنید یکی دیگر در قفسه من وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه حقیقت


 کتاب سرزمین متروک
 کتاب زندگی دوم
 کتاب وقتی عاشق شدیم
 کتاب آوای فاخته
 کتاب قهرمانان کوه المپ - قهرمان گمشده
 کتاب زندگی شجاعانه