کتاب همه چیز همه چیز

اثر نیکولا یون از انتشارات نشر نون - مترجم: نازیلا محبی-پرفروش های نیویورک تایمز

از پنجره رو برمی‌گردانم. از چه چيزی پشيمانم؟ از اين‌كه در اولين فرصتی كه پيش آمد بيرون رفتم. از اين‌كه دنيا را ديدم و عاشقش شدم. از اين‌كه عاشق آلی شدم. حالا كه می‌دانم همه‌ی آن چيزها را از دست داده‌ام، چطور می‌توانم بقيه‌ی عمرم را با اين عذاب سر كنم؟ چشم‌هايم را می‌بندم و سعی می‌كنم بخوابم. اما تصوير چهره‌ی قبلی مامان، آن همه عشق فداكارانه‌ای كه در چشم‌هايش موج می‌زند، دست از سرم برنمی‌دارد. پس به اين نتيجه می‌رسم كه عشق چيز فوق‌العاده وحشتناكی است. دوست داشتن كسی به همان شدت كه مامان من را دوست دارد بايد شبيه جان كندن قلب آدم بيرون از سينه‌اش، بدون پوست، بدون استخوان و بدون هيچ محافظی باشد. عشق چيز وحشتناكی است و از دست دادنش از آن هم بدتر است.


خرید کتاب همه چیز همه چیز
جستجوی کتاب همه چیز همه چیز در گودریدز

معرفی کتاب همه چیز همه چیز از نگاه کاربران
زندگی بیشتر از زنده بودن است - Madeline The blurb در پشت Everything، Everything said،Read این کتاب را که هر کس هر کس در عشق فرو می ریزد @ من در مورد دوم کاملا در مورد دوم زمانی که من برای اولین بار این کتاب را برداشت ، به ناچار فکر می کنم که این ممکن است تنها مورد دیگری از overhyping است. با این حال، همه چیز به طور موقت تغییر کرد پس از من به صفحه 42، که نشانه آغاز روابط آنلاین مادلین و Ollys است. صحبت از این دو شخصیت کاملا خنده دار بود. Madelines sarcasm و Ollys با هم ترکیب شدند تا گفت و گو های بسیار سرگرم کننده ای ایجاد کنند که با صدای بلند خندیدند. من به طور کلی رفتارهای جدی دارم، که اغلب من را ناراحت می کند از چیزهایی که بیشتر مردم ممکن است خنده دار باشد. با توجه به این همه چیز، همه چیز به من تعجب آورده بود، زیرا به نحوی موفق شد استخوان خنده دار پنهان من را بچرخاند.پرداختش نیز جذاب بود. پس از همه، من هرگز نمی دانستم که کسی برای جهان حساس باشد. حتی اکنون، چنین بیماری به نظر من یک هیپربول است. من به سادگی نمی توانم فهمیدم که چطور یا چرا این اتفاق می افتد. خوب، من حدس می زنم فقط باید با Google عزیزم مشورت کنم و تحقیقات خودم را انجام بدهم. در واقع واقعا همه چیز را بخاطر محتوای خنده دار خودم دوست داشتم. من فکر کردم احساسات مثبت من از طریق کل رمان ادامه می یابند، اما من با چند مشکل مواجه شدم که دو بار به من فکر کرد: installiau و نقص های شخصیتی. برخی از کتاب هایی وجود دارد که نصب را تحمل یا منطقی تر می کنند، اگر این منطقی است، اما Everything همه چیز یکی از آنها نیست. من تصدیق می کنم که بین مادلین و اوللی جرقه وجود دارد؛ آنها واضح است که بسیار سازگار هستند. صرف نظر از این، روابط آنها به سرعت پیشرفت می کردند، و من آن را به سختی می توانستم درک کنم. من معتقدم که به طریقی، رمانهای معاصر یان باید واقعیت را به تصویر بکشند. بنابراین، من به طور کامل #Mally را پشتیبانی نمی کند، زیرا این یک کشتی تقریبا فوق العاده و مجهز بود (جفت شدن). بقایای احساسات مثبت من بیشتر توسط معایب Madelines کاهش یافت. نگرش مضطرب، تحریک آمیز و بی حوصله من واقعا باعث ناراحتی من شد. من قصد ندارم او را با توجه به شرایط ناگوار او قضاوت کنم. با این حال، انتظار داشتم که مبارزات او در زندگی او را بیشتر درک کند، به ویژه در مورد خانواده اش. همه چیز در نظر گرفته، من بخشی از همه نیستم، هر کس که همه چیز را دوست دارد، همه چیز را دوست دارد. قطعاتی وجود داشت که من عمیقا از آن لذت بردم، اما قطعاتی هم وجود داشت که من را ناراحت میکرد. با دیدن نیمی از شیشه، من موافقم که نیکولا یون یک نویسنده با استعداد است. من قبلا یک نسخه از کتاب جدید خود را داشته ام، خورشید نیز یک ستاره است، بنابراین من باید خوش بین باشم و امیدوارم که تجربه ای بهتر برای خواندن داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
همه چیز، همه چیز یک داستان باور نکردنی از دختر مبتلا به SCIDSevere کمبود ایمنی است @ مادلین بدون سیستم ایمنی متولد شد، افراد مبتلا به SCID دارای نقص سیستم ایمنی بدن هستند که آنها را در معرض آلودگی بالقوه مرگبار قرار می دهد. او وقت خود را صرف یادگیری آنلاین، خواندن کتاب ها، گاه گاه با مادرم و پرستار می کند. unTil ... یک روز، یک کامیون در حال حرکت در کنار درب. من پنجره را نگاه می کنم و او را می بینم. بلند بلند، ملایم و پوشانده تمام سیاه و سفید تی شرت سیاه و سفید، جین سیاه و سفید، کتانی سیاه و سفید و کلاه سیاه و سفید که موهای خود را به طور کامل پوشش می دهد. او به من نگاه می کند و به من نگاه می کند. من برگشتم. نام او Olly.hes چنین شخص ساده و معصوم شیرین است، من او را فورا دوست داشتم و ظاهرا او نیز. : D نوشتن زیبا بود، من آن را دوست داشتم، من به شدت توصیه می کنم هر چیزی خطر است. هیچ کاری انجام نداده است خطر است. آن را تا شما. »

مشاهده لینک اصلی
بنابراین این کتاب خواندن سریع و لذت بخش بود. من دوست داشتنی سبک و نوآورانه سبک و طرح منحصر به فرد. من فقط 4 ستاره را ارزیابی می کنم چون به دلایلی احساس می کردم چیزی کم ندارد. من نمیتوانم انگشتم را روی آن چیزی بگذارم زیرا به طور کلی واقعا این کتاب را دوست داشتم. من فکر کردم شخصیت ها عالی بودند و داستان عشق so0o0o0o ناز بود. من عاشق اولی هستم #MarryMeOlly (من تصمیم گرفتم Olly توسط Dylan Obrien در انطباق فیلم بازی کند.)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب همه چیز بود ... همه چیز. من خیلی دوستش داشتم! شخصیت ها بیش از شخصیت های YA معمولی شما هستند، داستان پیچ و تاب و چرخش است که من انتظار ندارم. این چندین لحظه پیش بینی شده را به عنوان داستان های بسیاری از این دست انجام می دهد، اما من آن را در ذهن ندارم. من رابطه دوستانه را دوست دارم، یک عنصر از نصب بود، اما نه به معنای معمول خود، آن را مانند instacrush بود، اما این است که بسیار واقعی برای زندگی واقعی است. من این کتاب را به شدت توصیه می کنم اگر بخواهید یک رمان معاصر را انتخاب کنید، این عالی است!

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان زیبا و لذت بخش بود! من توسط طرح و نوشتن جذاب شدم و تمام شخصیت های مورد علاقه ام را دوست داشتم. نیکولا یون چنین شخصیت های معتبری را ایجاد کرد که فقط می خواستم بنشینم و با هرکدام از آنها صحبت کنم. من خیلی غافلگیر شدم چون عاشقانه های معاصر YA معمولا چیز من نیستند، اما در این مورد کاملا مطلق بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همه چیز همه چیز


 کتاب پسرانی از جنس روح
 کتاب دختری در قطار
 کتاب طعمه
 کتاب سایه لبخند تو
 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب ما اینجا زندگی می کنیم