کتاب همیشه با من بمان

اثر لیز کسلر از انتشارات ایران بان - مترجم: شهلا انتظاریان-پرفروش های نیویورک تایمز

When her family moves after a rough year, Erin feels instantly at home in her new bedroom — even after she realizes that she’s not the only one occupying it. As Erin becomes accustomed to Joe, the spirit of the teenage boy who lived in the room before her, she starts to sense an inexplicable connection between them. Meanwhile, Joe’s brother, Olly, is trying to find a new normal since his brother passed away. Before Joe died, Olly was king of the school — and it’s not until Olly meets a new girl that he realizes just how many ways he’s changed . . . including the type of girl he could fall for. And when Erin finds herself caught between two brothers, and two choices, will her decision destroy her completely, or can she save herself before she’s lost forever?


خرید کتاب همیشه با من بمان
جستجوی کتاب همیشه با من بمان در گودریدز

معرفی کتاب همیشه با من بمان از نگاه کاربران
1.5 ستاره (همچنین برای اشتباهات عجیب و غریب دستوری نگاه کنید) اضافه شده 0.5 به دلیل 1.) Cover2 زیبا.) Joe3.) من دوست دارم لیز KesslerIm واقعا در این کتاب نا امید شده است. این توانایی بالقوه ای را داشت که خوب باشد و من آن را انتظار داشتم. لیز کسلر همیشه کتاب هایش را می خواهد و من فکر می کردم که هموطن من همان خواهد بود. در عوض، ما توصیف ظاهر شخصیت طولانی (که هر کس زیبایی / زیبایی است)، شخصیت های اصلی خنده دار دختر و شخصیت TRIANGLE.LOVE FREAKING LOVE.First first. شخصیت های سوخته. مثل واقعی سخت آنها به سختی در عمق وجود داشتند و ظاهرا به نظر نمی رسید که یکدیگر را دوست داشته باشند. شخصیت اصلی، ارین به خصوص به شدت به تصویر کشیده شده است. او دارای سابقه سلامت روانی بد است، اما ما نمیتوانیم او را در مسیر بهبودی ببینیم، نمیتوانیم ببینیم که چگونه ممکن است گاهی اوقات از آن گریخته شود و ما نمیدانیم چگونه با آن مبارزه میکنیم. لیز می تواند به عنوان یک نمایش ترسناک سلامت ذهنی، امیدوار باشد تا خوانندگان بیشتری را جذب کند. من امیدوار بودم که ارین در تلاش برای اعتقاد به خود باشد، اما به جای آن، ما به تکیه بر عشق و پسران کمک می کنیم. هیچ چیز عالی در مورد او وجود ندارد. چیزی که باعث می شود هر کسی در عشقش با او بمیرد، چون فقط این دختر خجالتی را می کشد. او نمیدانست، او لبخند زد، او ... من نمی دانم. فقط یک شخصیت خوب کافی نیست. همچنین مثلث عشق. من می توانم خیلی خوب بدون عشق سه گانه. ~~~~~~~~~~~ * اسپویلرهای کوچک AHEAD! * ~~~~~~~~~~~ اول از همه، آن تضمین شده است. البته، هرکسی که در اتاق خواب دختران گیر کرده بود (کاملا خوش تیپ) برایش سقوط خواهد کرد. تنها کسی است که روز و روز را می بیند. و البته برادرش به خاطر چه چیزی از او سقوط می کند؟ او نام برادران مرده خود را در حیاط مدرسه نامگذاری کرد؟ و نه به ذکر است که چگونه متفاوت است؟ WHATTTT AND DDDDD را فراموش نکنید که چگونه همه این دختران محبوب به تصویر کشیده شده است. البته یک دختر کمی متفاوت در گروه وجود دارد، اما من فکر نمی کنم این دختران به عدالت داده شوند. آنها به عنوان مشتاقانه ترین هواداران Erin به عنوان فرشته ظریف به تصویر کشیده شدند. صادقانه، چقدر بد می شود؟ تمام دختران معنی می دهند و علیه شما و همه بچه ها خوش تیپ و عاشق شما هستند. ~~~~~~~~~~~ * SPOILERS END HERE! * ~~~~~~~~~~~ حرکت می کند. ... عشق و روابط خانوادگی نیز در این کتاب به زیبایی نشان داده شده است. ما 2 خط داریم که Erin می داند که بله، مادرش برای او ایستاده است، اما پس از آن همانند BYE BITCHES است. ما روابط عمیق امیدوارانه را از دست نمی دهیم. ما نمیتوانیم از اهمیت خانواده در مورد فریادهای شگفت انگیز پسرها به یاد بیاوریم، آیا شما آنها را دوست دارید؟ و آیا باید انتخاب کنم یا جویی کنم؟ من فکر می کنم همه چیز در این بررسی واقعا بد است اما هی، یک کتاب بد است. اورژانس

مشاهده لینک اصلی
عجیب و غریب من فکر کردم ممکن است عاشقانه فانتزی وحشیانه و جالب باشد، اما بعد از آن آنها را به افسردگی، قلدری، و خودکشی ... افراد من در مورد خواندن در کتاب های YA و دیدن در فیلم های YA مریض است. بله ما باید از این مشکلات آگاهی داشته باشیم و همدلی و درک آنها را درک کنیم، و ما می توانیم آن را با مطالعه تجربیات زندگی واقعی که در اطراف ما اتفاق می افتد، انجام دهیم. اما ما مجبور نیستیم خودمان و جوانانمان را به طور دائمی درامات داستانی که در اطراف این موضوعات در حال چرخش است، غوطه ور کنیم. این سالم نیست

مشاهده لینک اصلی
داستان ارواح رمانتیک! بله، کمی شیرین اما کمتر، من نمی توانم آن را انجام داده است. دختران نوجوان این را دوست دارند.

مشاهده لینک اصلی
نقد و بررسی نیز در وبلاگ من نوشته شده است. این کتاب برای ناسازگاری است، برای افرادی که تنها با زندگی زندگی می کنند، منتظر هستند تا فردی را که می فهمد، پیدا کند. یکی از بهترین کتابهایی است که من در مدت زمان طولانی خواندهایم. این یکی از آن کتاب های نادر بود که در زمان مناسب به زندگی شما می آید و راه خود را به قلب خود می گذارد، زیرا در آن لحظه در زندگی شما، این کتاب شما است. این کتاب خام، احساسی و لمس است. بله، این عاشقانه است، اما خیلی بیشتر از یک داستان عاشقانه است. من آن را انتخاب کردم چون من عاشقانه روحانی دوست دارم - چه می توانم بگویم، کاسپر به من انتظارات غیر واقعی داده است - اما آنچه من پیدا کردم بسیار بیشتر بود. این یک داستان در مورد غم و اندوه و از دست دادن و بهبود است، در مورد درک واقعیت های سخت از زندگی است. این یک کتاب برای کسانی است که احساس می کنند که نامرئی هستند، افرادی که بر روی شکاف ها قرار می گیرند و سعی نمی کنند مردم را ببینند که در درون سقوط می کنند، بلکه به شدت خواستار یک نفر، فقط یک نفر هستند، تا متوجه شوند که واقعا احساس می کنند و کاملا درک شما را می خواهند. . این یک کتاب درباره بخشش، بخشش خود و دیگران است و اینکه چگونه بخشش می تواند در پایان شما را آزاد کند. این یک کتاب درباره امید و ابتکارات جدید است و مکان خود را در جهان پیدا کرده است. داستان از دو دیدگاه اصلی، ارین و جو، با دیدگاه اوللیز در حدود نیمه راه پیوند خورده است. جو و ارین همدیگر را در کنار یکدیگر پیدا می کنند، نیم دیگر به کل آنها. آنها با وجود وضعیت مرده جو، چنین شخصیت هایی بودند. ارین با اضطراب و افسردگی رنج می برد و در گذشته مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. او تا به حال هرگز موفق به جا نیست. جو همیشگی بود، همیشه در سایه برادر بزرگترش بود. من عاشق رشد رابطه آنها، چگونه آنها را کمک کرده و یکدیگر را شفا داد. جو به ارین دلیلی برای زنده ماندن دوباره، کشیدن او را از بخش تاریک زندگی اش. ارتباط آنها با چنین نقطه ای ساخته شد که مرگ مهم نبود، آنها تا حد ممکن نزدیک به دو نفر بود. رابطه آنها از صفحات، تراز مطلق بین نور و تاریکی، امید و ناامیدی در می آید. بعضی از مسائل بسیار حساس در این کتاب وجود دارد، به غیر از مرگ که در طرح اصلی قرار دارد: اضطراب، افسردگی، آسیب های خود، قلدری، دارو سوء استفاده، خودکشی، غم و اندوه. همه آنها به خوبی انجام می شود و به طریقی که کتاب را احساس نمی کند بیش از حد تاریک و قریب به اتفاق. لیز کسلر نوشتن زیباست او موفق به رسیدگی به تمام این مسائل می شود، به آنها یک پوشش نقره ای، بدون توجه به اینکه چگونه کوچک است. برای یک کتاب که با موضوع اصلی مرگ است، آن را ترک می کند شما را با امید و قدردانی از تعجب زندگی، و فقط به عنوان چقدر ارزشمند است واقعا. این کتاب غافلگیر خواندن است، که با شما باقی می ماند طولانی پس از رسیدن شما پایان.

مشاهده لینک اصلی
این بازبینی ابتدا بر روی Addicted to Media ظاهر شد. پسربچه از خواب طولانی بیدار می شود تا کشف کند که خانواده اش جعبه های بسته بندی را به یک وانت می برد و از خانه خارج می شود. آن ها کجا می روند؟ چرا کسی به او نگفت؟ این فقط آغاز مشکلات جو است. او به زودی متوجه می شود که نمیتواند او را ببیند یا بشنود و به نظر می رسد غیرممکن است. چه اتفاقی افتاده است؟ آیا او مرده است؟ در یک کما؟ به نظر می رسد در اتاق خواب خود را به دام افتاده، جو هیچ گزینه دیگری اما صبر کنید. به زودی، یک خانواده دیگر به خانه می رود و ارین به اتاق خواب قبلی جی حرکت می کند. آنچه شروع می شود به عنوان یک احساس مبهم به زودی تبدیل می شود بیشتر به عنوان Erin شروع به احساس و سپس ببینید Joe.The جفت بسیار مشترک است و در عشق فرو می روند. اما برادر جو یلی اولی چیست؟ او چه پنهانی دارد و می تواند ارین به او اعتماد کند؟ خالی از سکنه من داستان کوتاه او را خواندم. \"عروسی یک کلمه است، نه جمله ای\" که در عفو بین الملل انگلیس ظاهر شده است. من در اینجا مجموعه ای ایستاده بودم و تحت تأثیر این ایده قرار گرفتم که همجنس گرا ممکن است در بسیاری از نقاط جهان مجازات باشد اما با توجه به قلدری و نفرت، هنوز در جوامع دیگر یک حکم اعدام وجود دارد. بنابراین من انتظار زیادی از شوخی با من داشتم. من انتظار داشتم که Kessler برای مقابله با برخی از مسائل بسیار جدی و منصفانه باشد، در این کتاب در مورد مصرف مواد مخدر، خودکشی، قلدری و جسارت به کار می رود. مشکل این است که اینها بیشتر از یک پس زمینه به داستان بود و در نهایت، Haunt من فقط یک داستان بزرگسال دیگر در مورد یک دختر محروم که در عشق با یک موجود فوقالعاده ظاهر می شود و تقریبا خود را در این روند نابود می کند. همچنین یک توالی دخترانه وجود داشت که به نظر من کاملا غیر ضروری بود. وقتی نویسندگان شروع به نوشتن درباره دوستی های حمایتی قوی می کنند، آنهایی که در مدرسه شروع می شوند و تا زمانیکه پیر می شوند؟ آیا می توان آن را نیز به عنوان یک شکل از آرزوی تحقق و فرار از زندان اگر نوشته شده به خوبی؟ نه شگفت آور، من لذت بردن از مشت زدن من و پیدا کردن پاراگراف های طولانی و توصیفی توصیف نقطه نظر هر شخصیت به شدت دشوار است. خواندن یک رمان نباید احساس گناه کند. من ناامید کننده 2 از 5 ستاره را ناامید می کنم. این مدت طولانی بود چون من این را با یک رمان ناامید کرده بودم اما مقایسه آن با آخرین بررسی دو ستاره راشل وینسنت ستاره ها هرگز ظهور نکردم و می بینم که من یک تم از کلیشه های ناسازگار و کلیشه های قدیمی خسته در رمان های جوان بزرگسال دارم .

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب همیشه با من بمان


 کتاب سه گانه همسان
 کتاب جشنی برای کلاغ ها (کتاب اول)
 کتاب گفتگو با خدا (جلد دوم)
 کتاب شهر خرس
 کتاب زخم های پولادین
 کتاب باراک اوباما در رویای پدر