کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند

اثر دیوید سداریس از انتشارات مروارید - مترجم: نادر قبله ای-پرفروش های نیویورک تایمز

"David Sedariss ability to transform the mortification of everyday life into wildly entertaining art," (The Christian Science Monitor) is elevated to wilder and more entertaining heights than ever in this remarkable new book.
Trying to make coffee when the water is shut off, David considers using the water in a vase of flowers and his chain of associations takes him from the French countryside to a hilariously uncomfortable memory of buying drugs in a mobile home in rural North Carolina. In essay after essay, Sedaris proceeds from bizarre conundrums of daily life-having a lozenge fall from your mouth into the lap of a fellow passenger on a plane or armoring the windows with LP covers to protect the house from neurotic songbirds-to the most deeply resonant human truths. Culminating in a brilliant account of his venture to Tokyo in order to quit smoking, David Sedariss sixth essay collection is a new masterpiece of comic writing from "a writer worth treasuring" (Seattle Times).

Praise for When You Are Engulfed in Flames:

"Older, wiser, smarter and meaner, Sedaris...defies the odds once again by delivering an intelligent take on the banalities of an absurd life." --Kirkus Reviews

This latest collection proves that not only does Sedaris still have it, but hes also getting better....Sedariss best stuff will still--after all this time--move, surprise, and entertain." --Booklist
خرید کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند
جستجوی کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند در گودریدز

معرفی کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند از نگاه کاربران
هنگامی که شما در شعله های آتش می گیرید، دیوید سدیریس، فهرستی از لحظات ناخوشایند زندگی اش را در مقالات طنز آمیز و خاطرات مانند ادامه می دهد. در اینجا بیشتر موارد معمول زندگی روزمره خود را میبینید: شناختن همسایگان (IE ملاقات کننده فرزند محلی)، شگفتی او با گرسنگی خشمگین، افراد مضر که وارد زندگی خود می شوند، مسائل مربوط به رابطه (فقیر هیو برای آن در این یکی می آید !)، عنکبوت حیوانات خانگی خود و شستشوی دیگر چیزهای دیگر. سرواریس در مورد مسائل شخصی او بسیار باز است. او برخی از OCD ها را دارد و در حالی که قطعا جهنم است که از طریق آن زندگی می کنند، او مهربانانه از بیت های خنده دار برای تفریح ​​خود استفاده می کند. این نوشتار برای من کمی بیش از حد متا است. زندگی روزمره خود را در طول چند سال گذشته، به دلیل شهرت و ثروت خود، برای ما عادی شده است. بنابراین مطالب او که او را در مورد جهان پرواز می کند، زندگی می کند در پاریس و توکیو، و غیره، در حالی که هنوز طنز آمیز است، همان کار جالب را به عنوان کارهای قبلی خود را ندارد. ویژگی های منطقه ای قطعات مربوط به سفر برای چند خنده خوب است، اما آنها فقط از همان گیاهانی که در خانه رشد کرده اند، به طور طبیعی از داستان های طبقه متوسط ​​آمریکایی اشخاصی که او و بسیاری از خواهران و برادرانش را رشد می دهد، بیان می کنند. با این حال، هر چند، Ive از این دو بار لذت می برد و دوباره. امتیاز: 3.5 توصیه شده: برای افرادی که طنز تماشایی را ترجیح می دهند و مایل به رد شدن از سخنان بسیار شخصی خود هستند. (به من اعتماد کن، آنها حتی بیشتر از این شخصی ترند!)

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید، مونتامبو درست است، این بهترین کتاب سداریس است. در حالی که پیش از آن در کار خود نویسنده به نظر می رسید برای خنده آسان رفتن (در برادر من نگاه کن! چه یک الاغ!) و یا راحت چیزی از خود بیزاری به نظر می رسد این بار کلیک کرده در اطراف است که تبدیل کار از کیفیت مقاله مجله به ادبیات. بله، خانم ها و آقایان، آقای سداریس به نظر می رسد یک نویسنده واقعی در این کتاب است؛ مقالات بی نظیر جریان و بینش واقعی همراه با خطوط پانچ است. به نظر می رسد Sedaris برای انجام این کار به اندازه صفحه نوشتن برای صفحه نوشتن نمی کند؛ این یک تغییر خوش آمدید، به نظر من. من از زمانی که شما در شعله های آتش می گیرید لذت می برم، Id دوباره آن را خواند.

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن مجموعه قبلی سداریس، من شروع به مظنون نمودم که او تمام مواد مورد استفاده او را از خانواده اش و زمان های سخت تر او تجربه کرده است. به نظر می رسید او در حال حاضر با تلاش برای پیدا کردن خنده دار و تند و زننده در زندگی یک نویسنده غنی و مشهور باقی مانده است. @ هنگامی که شما در شعله های آتش گرفت @ تایید می کند که روزهای خود را به عنوان یک خروس، چیدن سیب و پیاده روی پیاده روی کشور متقابل با quadriplegic ناکافی طولانی رفته است. در جای خود ما با مقالاتی درباره چگونگی گرفتن مگس، راننده سرویس خودرو و خدمات مسافرتی هواپیمایی مواجه هستیم (دو مقاله در این موضوع در واقع). این مشکل واقعی است اگر آنها سرگرم کننده باشند (اکثر آنها)، اما آنها از کیفیت ناامیدی برخوردار نیستند که کار قبلی او را تقویت کرده است. نویسندگان در ابتدای کتاب به این نکته اضافه می کنند: رویدادهایی که در این داستان ها شرح داده شده، واقعی هستند. بعضی از شخصیت ها دارای نام های خیالی و شناسایی ویژگی های @ همراه با یک مقاله اخیر از جمهوری جدید نشان دادن او را به عنوان یک اغراق آمیز سری، و من با این تصور که بهترین کار او پشت سر او است. امیدوارم او به من ثابت کند که اشتباه است

مشاهده لینک اصلی
3.5 یا شاید 4 - گرد کردن به دلیل من سرگرم بود. سداریس مورد علاقه من نیست این یکی به نظر می رسید تیره تر و جدی تر از دیگران است که من خوانده ام (شامل برخی از داستان های پررنگ هنری). بعضی از داستان های سرگرم کننده معمول وجود داشت - بیشتر این کتاب ها در فرانسه یا در هواپیما اتفاق افتاد. آخرین 1/3 کتاب (و یا آن) صلیب بین آن چیزی است که آن را دوست دارد در ژاپن زندگی می کنند و سیگار کشیدن از ابتدا تا پایان. من فکر نمیکنم که اگر کسی بخواهد سداریس را امتحان کند، کسی را از اینجا شروع کند، اما اگر قبلا خواندن و لذت بردن از آن را داشته باشید، این خواندن خوب خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
آقای صدیاری عزیز، در ابتدا متوجه شدم که در فرانسه زندگی می کنید. با دوست پسرت. در فرانسه. فرانسوی صحبت می کند، زیرا فرانسه است. از شما متشکرم که یادآوری می کنید که در فرانسه زندگی می کنید، با دوست پسر خود، جایی که آنها فرانسوی صحبت می کنند، با لهجه خنده دار فرانسوی، و کلمات خنده دار فرانسوی، با روش های فرانسوی هر ده تا دوازده صفحه. شاید من فراموش کرده ام که شما زندگی می کنید . . صبر کنید، دوباره کجا بود؟ نه، به طور جدی، من خوشحالم که شما یک ارتش از طرفداران NPR سر است که با هر کمدی کوچک خودتان لذت می برید. باید بسیار خوشحال کننده باشد با این حال، من به عنوان یک طرفدار سابق، کمی در مسیری که طی چند سال اخیر در حال حرکت بوده است، به خصوص در این جلسه، به شدت ناراحت شدم. درک می کنم که لژیون طرفداران شما آن را دوست دارند وقتی عصبانی می شوید مانند بعضی معتادان eBay، مجسمه های گرانقیمت لحظه ها را جمع می کنند. به هر حال من به نظر میرسد که حتی در هر مقالهای که شما زیبایی را جشن میگیرید، به نظر میرسد کمتر در ارتباط با واقعی، خوب و مثبت قرار دارد. اگر به نظر نمی رسد در یک نمایشگاه فجیع تعلق داشته باشد، مواد به ظاهر در کتاب شما تعلق ندارند. به عنوان مثال، به نظر می رسد که شما دوست (خیلی بیمار) دارید که برای شما مراقبت می کند، اما شواهد ارزشمندی را برای بازگشت احساسات به شما نشان می دهد، همانطور که در مقالاتی که شما در کنار گلهایی که او به شما می اندازد، از اشتیاق های موسیقی خود خجالت می کشید و به طور کلی نقش خود را در زندگی خود کاهش دهید. هنگامی که یک cabbie دوستانه به شما کمک می کند تا در یک شهر عجیب و غریب پیدا کنید، شما با ترس و اضطراب همراه می شوید، اما شما برای چندین صفحه طولانی خاطره ای از نگاه به عکس های خود را با خواهر زنی که با اسب سوار می شوید، به یاد می آورید. آه، من همه را برای جشن عجایب جشن می گیرم خوش به حالت. جریان اصلی به اندازه کافی توجه می شود. با این وجود، روش شگفت انگیز و مادربزرگ که در آن شما آنها را به طرف خود می آورید و آنها را پرورش می دهید، به تازگی کمتر در کمدی یا گزارش های بصری و بیشتر در معرض آسیب شناسی کامل قرار دارد. به نظر می رسد شرم آور است، همانطور که می دانم شما یک نویسنده بسیار قدرتمند از طرف طرفداران دوست داشتنی شما می خواهید .-- FriendP.S. ما سالها با درسهای فرانسوی فرانسوی خود رنج می بریم. لطفا، لطفا با ژاپنی ها هم همین کار را بکنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند


 کتاب راهنمای وداع
 کتاب آب کردن
 کتاب غیور
 کتاب شهر دزدها
 کتاب مرگ به پمبرلی می آید
 کتاب میراث اوریشا