کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند

اثر آلن دوباتن از انتشارات نیلوفر - مترجم: گلی امامی-پرفروش های نیویورک تایمز

یکی از تأثیرهای خواندن کتابی که با چنین دقت وارد جزئیات اندک زندگی می شود، این است که وقتی کتاب را می بندیم و زندگی عادی مان را از سر می گیریم، ممکن است ما هم دقیقاً به این جزئیات همان واکنشی را نشان بدهیم که نویسنده اگر در کنار ما بود نشان می داد. ذهن ما تبدیل به راداری می شود که از نو تنظیم شده تا جزئیاتی را که در خودآگاه ما سیلان دارد ضبط کند، تأثیرش همانند آوردن رادیویی است به درون اتاقی که فکر می کردیم ساکت است، و متوجه می شویم که این سکوت فقط در طول موج خاصی وجود داشته، حال آن که در تمام این مدت ما در این اتاق امواج صوتی ای را داشته ایم که از ایستگاه هایی در اوکراین یا گفتگوی تلفنی رانندۀ تاکسی را با مرکزش پخش می کرده است. توجه ما به سایه روشن های آسمان، به تغییر حالت های یک چهره، به ریاکاری های یک دوست و یا اندوهی نهانی در وجودمان که پیشتر نمی دانستیم وجود دارد، جلب می شود. کتاب مورد نظر با حساسیت های مشهودش ما را حساس تر می کند و گیرنده های خاموش مان را روشن می کند.


خرید کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند
جستجوی کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند در گودریدز

معرفی کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند از نگاه کاربران

قراءةُ هذا الكتابِ ستكونُ ناقصةً قبلَ قراءةِ رائعةِ پروستَ @البحثُ عن الزمنِ المفقودِ@ إذ هي تحيلُ عليها وتربطُ بين حياةِ پروست وتمثله فيها هل كان خارجَها في حياتِه الواقعيةِ كما عبرَ عنه في روايتِه على لسانِ أبطاله أم إنه تبنى نظرةً مغايرةً لذلك، في صنوفٍ شتى ومواقفَ مختلفةٍ، الصداقة/ الحب/ القراءة/ تقدير الذات .. . هذا الكتاب الثاني الذي اقرأه لدو بوتون بعدَ كتابِه الرائعِ @عزاءات الفلسفة@ وإن كان وضحَ في هذا الأخيرِ كيف نستفيدُ من الفلسفةِ في واقعِنا فهنا يطرحُ الأدب وپروست تحديدا كيف يستطيعُ أن يغيرَ فينا؟

مشاهده لینک اصلی
3.5
والا فکر نکنم دگرگون بشید بعد از خواندن.ولی ایده هایی مثل تغییر روش نگریستن به زندگی و یادآوری چیزهایی که روزمرگی زندگی گم شدن خیلی خوب بود. به نظرم همانطور که بدی ها همدیگر رو صدا میزنند.،خوبی ها هم همدیگه رو صدا میزنند.
خیلی صفحات حوصله سر بر بود و به یکباره چندین صفحه لذت بخش. به نظرم توی صد صفحه هم میشد کتاب رو تمام کرد.

مشاهده لینک اصلی
کاملا لذت بخش، proust بهترین است.

مشاهده لینک اصلی
من هیچوقت نمی خواستم چیزی را از نظر آلن د بوتون به طور کلی بخوانم، و به مقوله های عمیق و طبقاتی من فکر می کردم که تفکری که او از پاشنه بلند، Oxbridge / Havard (؟) @ Intelectual Snob @ بود، به ما می گفت که چگونه زندگی ما را زنده نگه دارد - مانند آنچه که او می داند، از برج اویون خود را؟ چگونه می توانم اشتباه کنم؟ من این کتاب را دوست داشتم Wry، با صدای بلند خنده دار در مکان ها و عمیق لمس کردن. من کلاه خود را به شما، آقای د Botton. آموزش دانشگاه من - مثبت کمبریج کالج، مطمئن، اما من از طرف اشتباه آهنگ بود - به من پروست برای زندگی من، زمانی که من ساخته شده بود برای خواندن اصلSwanns Way @ در فرانسه، با صدای بلند در یک اتاق چوب C17th pannesled و نمی توانست از اولین پاراگراف عبور کند. اروغه من بیش از آن را کردم اما متاسفانه، تمام مواردی را که پروستیان با آن لحظه خرد شدن از آنجا درگیر کرده ام، مرتبط می کنم. از آن به بعد پروست (البته البته در ترجمه) خوانده ام و آن را دوست داشتم. این کتاب نقطه ای از درک آن از آنچه که پروست عالی ساخته شده است و بخش هایی که بر روی @ چگونه موفقیت آمیز @ و @ چگونه باید یک دوست خوب @ باید توسط هر کس خوانده شده است. بنابراین به نحوی که ما امروز زندگی خود را زندگی می کنیم، مرتبط است.

مشاهده لینک اصلی
من ناامید هستم من به د بوثون اعتقاد دارم که بسیار نابغه و با استعداد به عنوان یک نویسنده است، اما سبک نوشتن او برای من بسیار غلط است و نمی توانم با او ادامه دهم. من نمی توانم کمک کنم، اما احساس یک روحیه نیهیلیستی و بیخدایی را از هر صفحه ای که توسط او نوشته شده بود، می بینم، بنابراین احساس خالی می شود. پس از خواندن 30 صفحه در کتاب، من فقط نمیتوانم ادامه دهم. من هنوز نمیتوانم ارزش عملی را به آنچه که نوشتهاید، حتی اگر این کتاب در مورد @ تغییر @ زندگی من باشد. اگر چیزی بود، ذهن من به نظر می رسید احساس غلیظ تر و من احساس می کردم که بدتر و خالی تر از قبل. این آخرین کتابی است که هرگز برای آلن د بوتون دوباره خواند.

مشاهده لینک اصلی
... و چگونه nesutkti با مارسل پروست:Tiesa واقع، هر خواننده وقتی که او را می خواند، خود را می خواند. دستگاه نوری نویسندگان -tik، که او ارائه می دهد به خواننده که این ماده تشخیص چه knygosjis علاوه بر این، ظاهرا، هرگز نمی تواند خود را ببینید. @

مشاهده لینک اصلی
D | Ðμ Ð'Ñ € угРدرجه سانتی книжкРدرجه سانتی Ð'Ðμ Ð'оÑ، N، онР° N N ку Ð¿Ñ € Ð¾Ñ ‡ DN، D ° D »D °، N- мÐμÐ½Ñ - D · Ð'Ð درجه D »Ñ Ð¾Ñ Ð½Ð ° N ‡ Ðμ Ñ ‡ Ñ DN، D ° D» D ° D · Ñ Ð¾Ð²Ñ-м Ñ D ° -нÑого вÑ، Ð¾Ñ € D °، B درجه سانتی нÐμ N، ого، N ... N، о нРدرجه D ° Ð¿Ð¸Ñ Ð²Course از عشق @. D | Ñ ÐºÐ½Ð¸Ð¶ÐºÐ Ð½Ðμ درجه D »Ñ € оРиÑÐμ · повÑ-N N، نو вРм درجه سانتی Ð¿Ñ € о N، Ðμ، N к DYN € ÑƒÑ N، РможÐμ · мÑ-ниÑ، D вРÑÐμ жиÑ، N، N °، B درجه D »Ñ € Ðμ N- оР· кРدرجه سانتی жÐμ вРدرجه سانتی м nN از N، N- Ð¾Ñ € NZ жиÑ، N، N DYN € ÑƒÑ N، D ° N، D ° N N-N € N، оÑ-NZ нРدرجه D ° Ð¿Ð¸Ñ Ð½Ð½Ñ Ð¹Ð¾Ð³Ð¾ Ð ± ÐμÐ · кÑ-нÐμÑ ‡ ного Ñ € омРну. D | Ðμ Ð¿Ñ € ÐμÐºÑ € D ° N N ‡ нÐμ N، иво، Ð'ужÐμ Ñ € ÐμкомÐμнÐ'ую!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پروست چگونه می تواند زندگی شما را دگرگون کند


 کتاب جوهر وجود تو
 کتاب اسب رقصان
 کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)
 کتاب تلفن همراه
 کتاب خورشید هنوز یک ستاره است
 کتاب پول 7 قدم تا رسیدن به آزادی مالی