کتاب پزشک قانونی

اثر جیمز پترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-پرفروش های نیویورک تایمز

Claire Washburn، Examiner Medical Examiner معتقد است زمانی که دو جسد در مرگی ظاهر می شود، در هنگام ورود به مورگی، یک شب مشغول است، اما حتی زمانی که تنها یکی از آنها مرده است، شگفت زده است! از آنجایی که لینسای بوکسر با شوهرش جو در تعطیلات بسیار مورد نیاز است، ریچ کونکلین در مورد میلیونرهایی که از مرده ها بازمی گردد، در یک هتل باقی مانده با عاشقش (و نه شوهرش) در بالای او پیدا شده است. این زن چطور زنده است و فکر کرد که او را کشتند؟ جیمز پترسون ما را به یکی دیگر از اسرار گریختگی با زنان ماهر و قهرمان باشگاه قتل دعوت می کند.


خرید کتاب پزشک قانونی
جستجوی کتاب پزشک قانونی در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی از نگاه کاربران
عجیب و غریب بود که باشگاه قتل عام را بدون لیندزی بگذراند، اما بقیه سرانجام آن را کاملا با هم داشتند. ما میبینیم که بیشتر از کلر و سندی با این کتاب روبرو هستیم. ستار به سرعت نقل مکان کرد، اما این چیزی است که شما با Bookhot انتظار دارید.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتابهای پترونس بود (یک لوح تقدیر به عنوان یک کتاب به جای یک مجموعه). این بخشی از سری باشگاه قتل بود و بسیار جالب بود. آن را با یک زن آغاز می کند که شخصیت مرکزی از خواب بیدار شدن در کیسه های بدن در مرگی می شود. از آن جا می توان از آن استفاده کرد.

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی طرفدار BookShots نیستم، اما احساس نیاز به خواندن این را داشتم که با سری سریال قتل خانمها دست و پنجه نرم کردم. این قابل عبور است. بسیار کم است که پیشرفت سری به جلو، و ساختار جمله در سطح مقدماتی مدرسه نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
Love The Club Of Murder Women این داستان یکی دیگر از داستان های قتل عام زنان وحشی بود. این کتاب فروشی ها را دوست دارم شما می توانید آنها را در یک نشست بخوانید! داستان عالی!!

مشاهده لینک اصلی
من عاشق خواندن Bookshots جدید هستم زیرا آنها بیشتر فشرده شده و سریع خواندن دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی


 کتاب تغییر مسیر
 کتاب درون آب
 کتاب حاکمان جهان کیستند
 کتاب مدرسه ... است: نبرد در اردوگاه
 کتاب قطعه ای از دنیا
 کتاب مخمصه