معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)

اثر جیمز پاترسون از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: مهدی قربانی-پرفروش های نیویورک تایمز

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 10 بهمن 1396
Claire Washburn, Chief Medical Examiner thinks its going to be a busy night at the morgue when two bodies show up at the morgue but she is even more surprised when only one of them is dead! Since Lindsay Boxer is away on a much needed vacation with her husband Joe, Rich Conklin takes on the case of millionaress that returns from the dead was found in a hotel left for dead with her lover (not her husband) dead on top of her. How is this woman alive and who thought they killed her? James Patterson invites us into yet another of gritty mysteries with the skilled and gutsy women of the Murder Club.


خرید اینترنتی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)
جستجوی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) در گودریدز

معرفی کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان) از نگاه کاربران
عجیب و غریب بود که باشگاه قتل عام را بدون لیندزی بگذراند، اما بقیه سرانجام آن را کاملا با هم داشتند. ما میبینیم که بیشتر از کلر و سندی با این کتاب روبرو هستیم. ستار به سرعت نقل مکان کرد، اما این چیزی است که شما با Bookhot انتظار دارید.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتابهای پترونس بود (یک لوح تقدیر به عنوان یک کتاب به جای یک مجموعه). این بخشی از سری باشگاه قتل بود و بسیار جالب بود. آن را با یک زن آغاز می کند که شخصیت مرکزی از خواب بیدار شدن در کیسه های بدن در مرگی می شود. از آن جا می توان از آن استفاده کرد.

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی طرفدار BookShots نیستم، اما احساس نیاز به خواندن این را داشتم که با سری سریال قتل خانمها دست و پنجه نرم کردم. این قابل عبور است. بسیار کم است که پیشرفت سری به جلو، و ساختار جمله در سطح مقدماتی مدرسه نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
Love The Club Of Murder Women این داستان یکی دیگر از داستان های قتل عام زنان وحشی بود. این کتاب فروشی ها را دوست دارم شما می توانید آنها را در یک نشست بخوانید! داستان عالی!!

مشاهده لینک اصلی
من عاشق خواندن Bookshots جدید هستم زیرا آنها بیشتر فشرده شده و سریع خواندن دارند.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


#داستان معمایی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان تریلر - #داستان جنایی - #دهه 2010 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز - #انتشارات مجید (به سخن) - #جیمز پاترسون - #مهدی قربانی
#انتشارات مجید (به سخن) - #جیمز پاترسون - #مهدی قربانی
کتاب های مرتبط با - کتاب پزشک قانونی (مجموعه باشگاه قتل زنان)


 کتاب جان عزیزم
 کتاب طعمه
 کتاب یابنده نگهبان
 کتاب سوداگر
 کتاب دوازده نشانه
 کتاب شهر خرس