کتاب پشت درهای بسته

اثر بی. ای. پاریس از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: آرزو امیررضایی-پرفروش های نیویورک تایمز

پشت درهای بسته یک داستان کلاسیک را در دنیایی کاملا مدرن روایت می‌کند. این کتاب یکی از ترسناک‌ترین تریلرهای روانشناسانه‌ای است که تا به حال خوانده‌اید. با خواندن هر فصل بیشتر درگیر داستان می‌شوید و بیشتر احساس شخصیت داستان، گریس، را درک می‌کنید؛ استیصال از این‌که هیچ‌کس تو را باور نمی‌کند و تو باید بجنگی تا عزیزترین آدم زندگی‌ات از آسیب مصون بماند. نقد کتاب سانفرانسیسکو.
صبح روز جمعه، وقتی به من می‌گوید بهترین لباسم را بپوشم، بی‌اختیار فقط به یک چیز فکر می‌کنم، آیا لحظه‌ای که بی‌صبرانه منتظرش بودم فرا رسیده است. ذهنم به آینده پرواز می‌کند؛ اما به خودم یادآور می‌شوم که بارها همین گونه سرخورده شده‌ام. حتی وقتی سوار ماشین می‌شود هم هنوز به خودم اجازه باور کردن نمی‌دهم. اما وقتی به سمت شهر می‌رویم، کم کم باورم می‌شود و هیجان‌زده شروع می‌کنم به نقشه کشیدن و از این می‌ترسم که نکند این لحظه را از دست بدهم. اما وقتی که جک ماشین را بیرون رستوران پارک می‌کند و از آن خارج می‌شود می‌فهمم که چقدر خوش‌خیال بوده‌ام.


خرید کتاب پشت درهای بسته
جستجوی کتاب پشت درهای بسته در گودریدز

معرفی کتاب پشت درهای بسته از نگاه کاربران
برای کسی که به خصوص مثل هیجان های روان شناسی رفتار نمی کند، بسیاری از آنها را می خوانم. من تمایل به پیدا کردن که آنها بیش از حد خشن هستند (به خصوص اگر آنها حاوی خشونت جنسی)، من واقعا لذت بردن از خواندن کتاب هایی که معده ام در یک گره قرار داده و شانه های من تا به گوش من، و پیدا کنم که بسیاری از می زمخت، قابل پیش بینی و یا بستگی به احتمال وقوع اتفاق می افتد. اما در پشت درب های بسته به یاد من به خاطر اینکه من در خواندن کتاب ها در این سبک همچنان ادامه دارد. با خشونت واقعی بسیار کمی، B.A. پاریس یک داستان بسیار تنگ، زمان و هوشمندانه ساخته است. برای گفتن بیش از حد این اثر را خراب می کند. اما اساسا این داستان بر روی آنچه به نظر می رسد ازدواج کامل بین جک و گریس متمرکز است. از دیدگاه گریس ها، از گذشته و حال، از گذشته و حال، به یاد می آوریم که چه چیزی در پشت درهای بسته قرار دارد و همه چیز به پایان می رسد. گریس یک شخصیت عالی است. خواهشش میلی که سندروم داون دارد و نقش کلیدی در داستان دارد، یک شخصیت عالی است. پایان دادن رضایت بخش است، به ویژه فصل آخر که من دوست داشتم. برای خوانندگان سرسخت مانند من، پاریس در مورد خشونت واقعی بسیار کم است، و این یک واقعا هیجان انگیز @ psychological @ است. به عبارت دیگر، این یکی برای من کار می کرد، و به جای اطمینان خواهد داد که رها ژانر تریلر روانشناسانه، من رفتن را برای بیشتر - مجازات، در اکثر شما cases.Thank به عاشقانه دوست دبی برای توصیه این یکی. اذعان می کنم که با توجه به روابط نامطلوب من با هیجان های روان شناسی، شک داشتم. اما من نیازمند جذابیت خواندن بودم تا از مجموعه ای از داستان های کوتاه و جذاب نادیده بگیرم، و این یک ترفند بود ...

مشاهده لینک اصلی
این رمان بسیار عجیب و غریب است که منجر به نتیجه گیری شده است که من نیز باید آن را بخوانم. شايد چيزي را که از بسياري از تريلرهاي روان شناختي جدا مي شود، اين است که نویسنده به خشونت بلاعوض نپردازد يا به پيشرفت اين طرح و يا بر روي لبه خواننده بپردازد. این بدان معنا نیست که ترس واقعی نیست، چرا که خیلی زیاد است. در اینجا هر چند منبع این ترس در دستکاری روانشناختی و محرومیت فیزیولوژیکی بیشتر است. و این کار می کند.من اعتقاد دارم که من می توانم این کتاب را تقریبا عادلانه تر به عنوان این بررسی از Deannaâ € ™ s: https: //www.goodreads.com/review/show..Now اگر این کار نمی کند شما را متقاعد می کند این را بخوانید. ستاره های 3.5 ستاره به دلیل اینکه a) Millie و b) اتاق قرمز گرد می شوند.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره !!! واقعیت این است که این کتاب جزئیات دقیقی از آنچه دقیقا جک قصد دارد، بسیار ترسناک است، مگر اینکه توصیف شده باشد. بازی های ذهنی عجیب !! پرچین از ابتدا تا انتها. من متوجه شدم که چرا این کتاب به طرز شگفت انگیزی روبرو شده است.

مشاهده لینک اصلی
ازدواج کامل؟ یا دروغ کامل؟ همه می دانند زن و شوهر هایی مانند جک و گریس. او به نظر می رسد و ثروت، او دارای جذابیت و ظرافت است. شما ممکن است بخواهید آنها را دوست داشته باشید، اما شما انجام می دهید. دوست دارید بدانید Grace بهتر است. اما این بسیار دشوار است، زیرا شما متوجه می شوید جک و گریس هرگز از هم جدا نیستند. همانطور که من از طریق سالن می روم، لیالی گلاب را می بینم دایان و آدم ما را برای باغ ما آوردند. آنقدر زیبا صورتی است که امیدوارم جک آن را بپوشد و در آنجا بتواند آن را از پنجره اتاق خواب ببیند ...\nاین یکی کاملا ناراحت کننده بود واقعا نمیتوانستم بسیاری از بررسیها را قبل از شروع آن بخوانم اما دیدم برخی از دوستان آن را بسیار رتبهبندی کردهاند. @ شما چه کسی هستید، جک؟ من بی سر و صدا پرسید: @ شوهرت @ گفت. @ من شوهرت هستم @ دستم را در دستش گذاشتم، او را به لبهای او بلند کرد و بوسید. @ برای بهتر یا بدتر. در بیماری و سلامت تا مرگ ما بخشی هستیم @ من گنگی خود را گول زدم. @ Jorj Koony چیز بدی ... Jorj Koony مرد بد، مرد بسیار بد. @\nدر مورد Millie هیچ مگس وجود نداشت. پایان به نظر می رسید کمی عجله اما خوب خواندن، به طور کلی. و برای یک رمان ابتدایی، شایسته توجه است.

مشاهده لینک اصلی
پشت درب های بسته؟ خوب، این یک هیجان انگیز روانشناختی ترسناک و فوق العاده خزنده بود. این شکم را شکمم و کف دستم عرق می کرد. من از طریق آن از بین رفته بودم تا بتوانم از این احساس ناراحتی خلاص شدم. 4 ستاره.اگر شما تا به حال کسی را دیده اید که احساس می کرد شما را کنترل می کند، شما را دستکاری می کند یا سعی می کند شما را از دوستان جدا کند و یا تنها بر روی آنها تکیه کند، خوب است که این کتاب به شما آسیب رسانده است. من می دانم که این کار را برای من انجام داد، و من فقط از کسی که دو ماه پیش آن را می دانستم. من دو ماه طول کشید تا از آنجا بیرون بروم چون من با این پسر بزرگ شدم و فکر کردم او را می شناختم (هرچند او قبلا چندین سال به آنجا رفته بود). معلوم شد، من او را نفهمیدم اما من متوجه شدم که او به اندازه کافی سریع است و قدرتمند و مستقل است، من از آن خارج شدم و گرچه خیلی ترسناک بود، من غالب شدم. من هنوز هم خودم را به سمت شانه هایم نگاه می کنم و هر بار که به آن فکر می کنم لرز می شود. و این کتاب: آن را به من لرز داد فقط خواندن آن. من نمی توانم تصور کنم که چه چیزی برای خواندن دیگران از تجربیات بدتر از من داشته باشد. در پشت درهای بسته، گریس برای جک به سرعت می افتد. او نجیب زاده عالی است و او را از پاهای او می برد. و او خواهر Graceâ € ™ ثانیه، Millie، که دارای Downs است، تحت جناح خود قرار می دهد و مانند خودش رفتار می کند. این قلب Grace را ذوب می کند. و او بلافاصله ضربه می زند. شش ماه بعد، گریس و جک ازدواج می کنند، با نشانه ای از هر چیزی اشتباه می کنند. پس از عروسی، گریس متوجه می شود که رابطه اش با جک همان چیزی نیست که او فکر می کرد. جک دیگر مجبور است که خود را بیشتر از خود پنهان کند: او یک مرد کنترل کننده و سرکش است. او گریس را از همه و همه چیز جدا می کند، او ذهن او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و او را با یک چیز که او می داند بی نیروی او را تهدید می کند: Millie. Defenseless، شخصیت عمومی او به عنوان یک \"Stefford Wifeâ\" شناخته می شود و تمام دوستانشان نسبت به رابطه آنها و ازدواج کاملشان حسادت می کنند. آنها کمی می دانند، به نظر می رسد فریب خوردن و برای گریس، به نظر می رسد هیچ فرار. گریس، با این حال، انعطاف پذیر است و او دارای روحیه مبارزه است و هر کاری می کند تا از فردی که بیشتر او را دوست دارد محافظت کند. پشت درب های بسته یک هیجان انگیز روانشناختی معکوس معده است. نه برای ضعف قلب. جایگزین بین گذشته و حال، B.A. پاریس در نگه داشتن خوانندگان در تعلیق کار بسیار خوبی دارد. شخصیت ها به خوبی نوشته شده اند، و پایان: خوب، من آن را دوست داشتم. اتفاق افتاد که این رمان را بعد از ب. پاریس \"فروپاشی\" و من فکر کردم که کاملا ستاره ای بود و فورا به شخصیت \"کاس\" متصل بود و من در این رمان نتوانستم در مورد شخصیت های گریس و جک احساس مشابهی داشته باشم، که دلیل 4 v 5 امتیاز ستاره در کل، این بسیار خواندنی بود و من از آن لذت می بردم، هرچند که به من ختم شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت درهای بسته


 کتاب شور ذهن
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
 کتاب آنچه با پول نمی توان خرید
 کتاب رادیو سکوت
 کتاب پرونده هری کبر