کتاب پلی به سوی جاودانگی

اثر ریچارد باخ از انتشارات باغ نو - مترجم: فهیمه سارخانی-پرفروش های نیویورک تایمز

پلی به سوی جاودانگی، اثر: «ریچارددیوید باخ»، ترجمه: «فهیمه سارخانی »


خرید کتاب پلی به سوی جاودانگی
جستجوی کتاب پلی به سوی جاودانگی در گودریدز

معرفی کتاب پلی به سوی جاودانگی از نگاه کاربران
داستان عاشقانه نهایی از دیدگاه مردانه بیان شده است ... این فقط خواندن عالی بود چون از لحاظ دیدگاه مردانه بود، اما به این دلیل که من خیلی بیشتر از آنچه که انتظار داشتم درباره عشق از هر کتاب یاد می گرفتم، و به ویژه برای یک نوشته شده در قالب رمان ... آن را نیز به من یادآوری اهمیت گوش دادن به این صدای در داخل هر یک از ما ما ممکن است همیشه در هماهنگی با ... مهمترین آن کمک کرد تا متوجه شوید که گاهی اوقات یک فرد می تواند همه نقش هایی که ما دوست داریم، عاشق و محرمانه هستیم، و گاهی اوقات ممکن است بیش از یک نفر را ببریم، اما اگر واقعا می دانیم که چه می خواهیم، ​​پس بهتر است که آن را پیدا کنیم ... همانطور که گفتم قبل از اینکه کتابهای ریچارد باخ را بخوانید، می توانید آنها را به عنوان یک رمان ساده به صورت ارزشمند به کار برده و یا به طور عمیق تحریک می کنند و بینش را ارائه می دهند، ممکن است هرگز قبل از خواندن آثار او حتی قبل از آن فکر نکنند ... من هر و همه نوشته های او را توصیه می کنم با تردید صفر، آیا شما به دنبال خواندن آسان، یا ادامه سفر خود را به رشد شخصی â ™ ¥

مشاهده لینک اصلی
این داستان عاشقانه متافیزیکی نفیس بر اساس روابط نویسندگان با همسرش و همسرش Leslie Parish یکی از خواندن مورد علاقه من است. گفته شده است که در یک سبک عرفانی است که جنبه های روح چند بعدی را در هم ادغام می کند که در طول زمان می گذرد. ​​یکی از موارد مورد علاقه ام وقتی که نویسنده، باخ، به آینده می رود و کتابی را که اکنون به پایان رسیده است می بیند و تلاش می کند عنوان را بخواند. هنگامی که او به اینجا می آید و اکنون می گوید، @ او چیزی در مورد یک پل گفت: @ این نوع لحظات زمانی که دنباله های رویا به ما نگاهی به آینده نگاه می کردند به مغز من وارد شد و Ive آرزو به دنبال این نوع @ دیدن @ به عنوان من توسعه پروژه نوشتن. برای هر کسی که مایل به پیدا کردن soulmate خود را، این کتاب به شما امید به ارمغان می آورد.

مشاهده لینک اصلی
من؟ یک داستان عشق بخوانید؟ خیلی از شخصیت برای من، اما من همیشه این کتاب را دوست داشتم. من بیشتر فکر می کنم چون در مورد عشق واقعی هستم. نه گاو پری پری * ^ t، اما وحشتناک - @ من خود را در معرض خودم، من را له نکنید، لطفا @ عشق. نوعی که سعی می کنید حتی اگر شگفت انگیز باشد، sabatoge کنید. حتی اگر بخواهید داستان های عاشقانه ای را بخوانید، آن را بخوانید - اگر هیچ چیز دیگری برای شما ایجاد نمی کند که یک رابطه عاشقانه بین 2 بزرگسال است که دوستش داری یا شیرین است.

مشاهده لینک اصلی
ما گرد و غبار، ما جادو هستیم! این کتاب به شدت به کسانی که به مفهوم همسران معتقد هستند توصیه می شود. این به عنوان تجربه دست اول نویسنده در تلاش از همسرش نوشته شده است و سپس ترس خود را به اذعان او و اینکه چگونه او موفق به غلبه بر آنها نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب است که با من از طریق هسته من، هنگامی که من آن را سالها پیش و اخیرا خواندن آن را خوانده ام. این نوعی از داستان عشق من است و نوعی از خانم (زن که در نهایت به عنوان همسر نویسنده تبدیل شد). دوستش دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پلی به سوی جاودانگی


 کتاب بازی دروغ
 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب نوری که نمی توانیم ببینیم
 کتاب وقتی زنان بخواهند
 کتاب طوفان جنگ
 کتاب چیزهای تیز