کتاب پین بال، 1973

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-پرفروش های نیویورک تایمز

تاکسی گرفتم و خانه که برگشتم، دیگر تقریباً نصفه‌شب بود. دوقلوها روی تخت بودند و حل کردن جدولِ هفته‌نامه‌ای را تمام کرده بودند. عینِ ورقِ کاغذ سفید بودم و بوگندِ مرغِ یخ‌زده می‌دادم. لباس‌هایم را انداختم توی لباس‌شویی و جست زدم توی حمام تا مفصل و طولانی خودم را بشویم. بعدِ سی دقیقه بودن زیرِ آبِ داغ، حس کردم آماده‌ام دوباره به نوع ‌بشر ملحق شوم، ولی حمام هم از شرِ سرمای منجمدکننده‌ای خلاصم نکرد که تا عمقِ وجودم نفوذ کرده بود.

دوقلوها بخاریِ گازی را از کمد درآوردند و روشنش کردند. پانزده دقیقه وقت برد تا لرزیدنم قطع شود؛ بعد پشت‌بندِ مدت‌زمانی کوتاه، یک کاسه سوپِ پیازِ کنسرویِ داغ خوردم.

گفتم «الان دیگه حالم خوبه.»


خرید کتاب پین بال، 1973
جستجوی کتاب پین بال، 1973 در گودریدز

معرفی کتاب پین بال، 1973 از نگاه کاربران
موراکامی رو به خاطر اون سبک رئالیسم جادوئیش دوست دارم. تو این کتاب از این چیزا خبری نیست. ولی سبک نوشتنش که دو تا داستان رو موازی جلو میبره تو این یکی هم هست.

مشاهده لینک اصلی
بلاخره این کتاب تموم کردم ...
و خیلی جذاب بود..
این کتاب بعد از کتاب وقتی از دو حرف میزنم خوندم و دیدم نسبت به موراکامی بیشتر جزئی تر شد
میشه موراکامی تصور کرد که فصل های سرد سال برای تورمنت خودشو آماده میکرده و توی داستانهاش از پاییز مینوشته....
چقدر خوندن کتاب پاییزی در حالی که مهر رسیده جذابه

مشاهده لینک اصلی
(ترجمه ی گوسن را بخوانید.) پینبال، 1973 را بخوانید، و بیش از اولین اثرش، هر دو چهار ستاره از آن لذت می برد. باز هم یک صحنه به من یادآور برادبوری بود - سیرک الکتریکی الکتریکی آن چیزی که ظالم به نظر می رسد. در پین بال دزد انبار پر از ماشین آلات پین بال دزد همه whirring به زندگی با پرتاب یک سوئیچ. همچنین یادآور 1Q84 با یک سگ تنها در ایستگاه راه آهن دوردست تنها. پین بال دزد تا حدودی یک داستان از ناامیدی پس از پایان رابطه است. پین بال دزد، کار، آبجو و شرکت دوقلوها، مانند چیز یک و چیز دوم، به نوعی به راوی جوان کمک می کند تا ...

مشاهده لینک اصلی
این احتمالا فقط گسل من این است که پس از اولین رمان HM خواندن، اما کیف عادی از کلاهبرداری فقط برای من کار نمی کند. و شاید من فقط از مسافرت هواپیما دشوار هستم، اما شخصیتهای یکپارچه زنش که فقط در مدار مردان وجود دارند، واقعا من را تحریک کردند (هیچکدام از زنان در این کتاب نامی نداشتند).

مشاهده لینک اصلی
@ شما خوب می نویسید، به وضوح استدلال می کنید، اما شما هیچ چیزی برای گفتن ندارید. @ این خط از فصل 9 پینبال، 1973 خلاصه می کند چگونه من در مورد این کتاب احساس می کنم. چطور احساس میکنم در مورد Haruki Murakamis عموما کار می کند.

مشاهده لینک اصلی
من از آخرین 40 صفحه از این لذت می برم - چیزی شبیه یک طرح واقع می شود اتفاق می افتد! بله هاها اما هنوز هم، شبیه به اولین کتاب در این داستان، من خودم را کمی با حوصله این. ایو شنیده است که دو قسمت بعد از این بهتر هستند، بنابراین من بیشتر به داستان ادامه خواهم داد. 3 ستاره

مشاهده لینک اصلی
سه گانه موش حتی با کتاب دوم بهتر می شود. نه به عنوان اولین کتاب به طور مستقیم، اما هنوز همان سادگی را حفظ می کند. روایت بیش از حد ساختار یافته است، با نویسنده پرش میان راویان. شخصیت ها کمی هستند و به احساس تعلق خاطر با آنها افزوده می شود. شما واقعا احساس می کنید که در سر شخصیت ها هستید، همانطور که می گویید و کارها را انجام می دهید. کتاب باعث ناراحتی من شد، بیشتر از یک قلب مبهم، حس تعلق، یک نوع از دلتنگی دور، بودن در در میان چیزها و هنوز در فاصله دور از آن، از داشتن قلب و روح خود را در زندگی شما زندگی می کنند نیست. چگونه ما سعی می کنیم بر روی چیزها بچرخیم، و نه ایده ی چیزها، امیدواریم که در زندگی ما به هدف خاصی دست یابیم، با این امید که اگر و زمانی که ما آن را به دست آوردیم، کامل یا حداقل بخشی از ما می خواهیم و پس از آن، هنگامی که به نظر می رسید شواهدی وجود دارد که می تواند به خوبی اتفاق بیفتد، ما ماهیت واقعی آن را درک می کنیم، نگاه سریع به دستاوردهای احتمالی باعث می شود که ما این را درک کنیم که این کار ما را در حال کار کردن و انتظار تمام این زمان ها است. بیشترین تأیید زندگی و \u0026 amp؛ کتاب شاد، اما بسیار واقع بینانه است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پین بال، 1973


 کتاب فیظیک
 کتاب همه دختران گمشده
 کتاب یک پیاده روی طولانی تا آب
 کتاب من و داداش رباتم
 کتاب پنج گانه پرسی جکسون - دزد آذرخش
 کتاب چگونه فرزندان موفقی پرورش دهیم