کتاب چهار موش کور

اثر جیمز پترسون از انتشارات پرسمان - مترجم: سعیده رجبی-پرفروش های نیویورک تایمز

الکس صلیح در مورد سخت ترین مورد از حرفه او - یکی که خطر زندگی از نزدیک ترین دوست و شریک خود، جان سمپسون است. در آستانه استعفا از سوی پلیس دی سی، کارآگاه الکس صلیب می داند که نمی تواند این مورد را رد کند. جانش سامپسون، شریک او، یک دوست است که برای قتل ساخته شده است و به محوطه گاز رسیده است. متهمان او؟ ارتش ایالات متحده. به عنوان یک زن جدید در زندگی کراس ها امیدوار کننده است در مواجهه با از دست دادن ویرانگر در خانه، کراس و سامپسون در برابر کدهای افتخار و سکوت و سه قاتل بی رحمانه بالا می روند. اما یک تهدید بزرگتر در انتظار است: کنترل کننده آنها، یک نابغه مرگبار است که Cross به اعماق جدید ترور معرفی خواهد کرد. آخرین از چهار موش نابالغ.


خرید کتاب چهار موش کور
جستجوی کتاب چهار موش کور در گودریدز

معرفی کتاب چهار موش کور از نگاه کاربران
برای اولین بار خواننده جیمز پترسون، من اکنون به قلم افتاده ام !!!! این یک کتاب فوق العاده بود و من از قلم افتاده بودم و از صفحه 1 گرفتم. من این کتاب را به همه توصیه می کنم !! من باید از اولین کتاب الکس کراس شروع کنم تا ایده ای از آنچه که در این شخصیت اتفاق افتاده است را بدست آورم و زمانی که این کار را انجام خواهم داد، همه چیز خوب خواهد بود. قطعا خواندن !!!!!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره راه عالی برای پایان دادن به هدف خواندن من برای سال! این کتاب ها را دوست دارم و به نظر می رسد همه چیز را در مورد چگونگی هیجان آنها فراموش کنند تا زمانی که در نهایت یکی دیگر را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
4 ستاره بسیار لذت بخش ... من جنبه نظامی را در این یکی دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
من \u0026 lt؛ 3 من برخی از الکس صلیب: D

مشاهده لینک اصلی
زمان خواندن - 2 روز در و خارج از صفحات - 416Publisher - HeadlineSource - GiftBlurb از AmazonAlex Cross آماده استعفا از نیروی پلیس واشنگتن است. هس لذت بردن از احساس؛ نه به این دلیل که ذهن در حال حاضر در زندان است و الکس با یک زن، جمیله هیوز آشنا شده، و او درباره آینده صحبت می کند. سپس جان سمپسون در خانه ظاهر می شود، ناامید به کمک الکس. سه زن جوان نظامی در طول یک شب دختران به صورت وحشیانه ای کشته شده اند و دوست سامپسون، یک سرباز ارشد در پایگاه ارتش، متهم است. با توجه به شواهدی از تعدادی از محکومیت های قذافی مشکوک، الکس و سامپسون مجبور به نفوذ در جهان بسته از نظامی. اما ارتش سعی دارد پنهان شود؟ جیمز سامپسون و الکس صراح همیشه نزدیک بوده اند، زمانی که سامپسون از الکس می خواهد برای کمک به تحقیق در پرونده ای که باعث شد دوستش به اعدام محکوم شود، الکس موافق است با توجه به اینکه نظامیان مورد بررسی قرار می گیرند، این دو نفر با مقاومت مواجه می شوند و به همین علت آنها به سرعت خود را محکوم می کنند. ما تحقیق در مورد دوست صمیمی سابق سونگیتس الیس کوپر، متهم و محکوم به قتل سه زن و در حال حاضر برای اعدام، پیگیری می کنیم. ما از چند فصل اول می دانیم چه اتفاقی برای زنان افتاده و فصل ها بین Alex \u0026 amp؛ سامپسون و دیگران درگیر این پرونده. اقدام عاقلانه، این در ابتدا نشان دهنده ی پیشرفت تحقیقات است. فصل ها کوتاه و شیرین هستند و علامت تجاری Pattersons هستند، برخی از آنها دوست ندارند، اما من همیشه از آن لذت بردم. به این معنی که شما می توانید درون و بیرون بکشید، مخصوصا وقتی که در حال کار هستید یا چیزهایی برای انجام دادن دارید، فقط بخش هایی از زمان برای خواندن دارید. ما در رابطه با شخصیت الکس، در کتاب قبلی (من فکر می کنم که من آنها را به عنوان خوانده نمی شود به نظم)، او ملاقات Jamilla، ما می بینیم شخصیت او را دوباره ظهور و بیشتر از زندگی خانوادگی الکس. من از کتابهای الکس سانگ لذت می برم، این یکی کمی کم تر از دیگران من خوانده ام اما من هنوز از آن لذت می برم، 3/5 برای من. من چند نفر دیگر را بر روی تبرم میگذارم و آنها را در آنجا میبینم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار موش کور


 کتاب پروژه شادی
 کتاب فن گرل
 کتاب بالزاک و خیاط کوچولوی چینی
 کتاب جزیره کامینو
 کتاب فرار به غرب
 کتاب خفاش