کتاب چهار موش کور

اثر جیمز پترسون از انتشارات پرسمان - مترجم: سعیده رجبی-پرفروش های نیویورک تایمز

الکس صلیح در مورد سخت ترین مورد از حرفه او - یکی که خطر زندگی از نزدیک ترین دوست و شریک خود، جان سمپسون است. در آستانه استعفا از سوی پلیس دی سی، کارآگاه الکس صلیب می داند که نمی تواند این مورد را رد کند. جانش سامپسون، شریک او، یک دوست است که برای قتل ساخته شده است و به محوطه گاز رسیده است. متهمان او؟ ارتش ایالات متحده. به عنوان یک زن جدید در زندگی کراس ها امیدوار کننده است در مواجهه با از دست دادن ویرانگر در خانه، کراس و سامپسون در برابر کدهای افتخار و سکوت و سه قاتل بی رحمانه بالا می روند. اما یک تهدید بزرگتر در انتظار است: کنترل کننده آنها، یک نابغه مرگبار است که Cross به اعماق جدید ترور معرفی خواهد کرد. آخرین از چهار موش نابالغ.


خرید کتاب چهار موش کور
جستجوی کتاب چهار موش کور در گودریدز

معرفی کتاب چهار موش کور از نگاه کاربران
من واقعا این کتاب را پشت سر گذاشتم. بنابراین، هر خط داستان را توضیح خواهم داد. الکس کراس و جان سمپسون: این کتاب پیشرفت شخصیت بیشتری را برای جان سمپسون نسبت به هر یک از قبلی داشته است. من واقعا این را دوست داشتم معمولا او فقط به عنوان بهترین دوست / شریک Alexa به ما ارائه می شود. اما در اینجا ما می توانیم کمی به زندگی شخصی اش نگاه کنیم. این جبهه دیگری از جان است که ما به طور معمول نمی بینیم و می خواهم بیشتر ببینم. زندگی خانوادگی الکس در حال تکامل است. جمیله بخش بزرگی از زندگی خود را در حال تبدیل شدن و نانا ماما بزرگتر می شود. جالب است بدانیم که چگونه این دو چیز بر سری تاثیر می گذارد. چهار موش نابینا: بچه های بد در این کتاب فقط نوع خسته کننده بودند. شما نمی دانید که آنها می دانند چه کسی تا آخر عمر الکس است. من احساس می کنم این سری در بهترین حالت است زمانی که قاتل (ها) می دانند الکس صلیح بر روی آنها است و آنها با یکدیگر مبارزه می کنند؛ قاتلان می جنگند تا بازی های خود را ادامه دهند بدون اینکه صلیب آنها را بگیرد و صلیب را برای حل پرونده ها متوقف کند. آنها در نهایت جالبتر شدند، اما برای کل کتاب آماده نبودند. این بچهها برای من جالب نبودند. به طور کلی، من از کتاب لذت بردم. من احساس می کنم این یک کتاب پرکننده خوب در سری است. پیشرفت شخصیت برای الکس و جان بسیار عالی بود، اما جایی که کتاب خجالتی بود با افراد بد. 3.5 / 5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
من به حزب الکس پیتر دیر شده ام من فقط در حال خواندن این رمان توسط جیمز پترسون در مورد کارآگاه قتل عام آفریقایی آمریکایی از واشنگتن دی سی است. در این داستان، الکس موافقت خود را برای کمک به بهترین دوست خود برای اثبات بی گناهی یک زندانی مرگبار که قرار است در کمتر از یک ماه از مرگ بگذرد، کمک کند. زندانی یک افسر نظامی حرفه ای است. پرونده شامل یک گروه 3 نفره نظامی است که از زمان جنگ ویتنام عملیاتی شده است. به نظر می رسد که این آخرین موردی است که الکس صراح به عنوان یک کارآگاه قاتل واشنگتن دی سی خواهد داشت. او توسط مدیر FBI خواسته شده است که به عنوان نماینده فدرال شود ... و از آنجایی که این شغل ممکن است به او فرصت بیشتری برای صرف کردن با خانواده اش بدهد، ممکن است آن را بگیرد. ما همچنان شاهد ادامه رشد عاشقانه دوران خود با سان بازرس پلیس فرانسیسکو ... تاکید بر راه دور. الکس کراس به نظر نمی رسد که موفق به پیدا کردن یک دوست دختر پایدار بدون آنها کشتن و یا غیر قابل دستیابی در راه دیگر. آنها رسما در الکس صلیح قلاب. من قصد ادامه خواندن سری را دارم ... و شاید یک روز حتی فیلم را با تایلر پری بازی می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من جیمز پترسون را از طریق سری الکس سانته به کار خود درآورده بودم و آنها را تکراری میدانستم، پس بعد از اینکه بنفش آبی رنگ شد، زمان زیادی را صرف کردم. در حقیقت، من مطمئن نیستم Id بازگشت، اما من پیدا کردن علاقه من پس از خواندن موش چهار چشم ناپدید شد. بدیهی است که کل سریال، کارآگاه است که قتل عام را حل می کند، اما این یکی متفاوت بود؛ زیرا از وقایع (وحشیانه ای) که در جنگ ویتنام اتفاق افتاده بود و پیامدهای آن چند دهه بعد شروع شد. مردان نظامی چندگانه برای قتل هایی که قسم می خورند مرتکب نمی شوند اعدام می شوند. کسانی که آنها را طراحی کرده اند بسیار جذاب هستند و نمی دانند چه کسی آنها را به راه انداختن این سربازان می پردازد. و چرا قربانیان نقاشی می کنند؟ آنچه واقعا در ویتنام اتفاق افتاده است پاترسون یک هیجان خوب و معروف را می نویسد و فقط از طریق داستان های مربوط به رویدادهای قبلی به یاد شما می آید تا به کتاب های قبلی خود در سری یادآوری کند، اما این را درک نخواهید کرد اگر بخواهید آن را بخوانید در گذشته، همه چیز خیلی عمیق نیست، اما جذاب است و به سرعت خواندن آن را می داند.

مشاهده لینک اصلی
من نمی توانستم این کتاب جیمز پترسون را پایین بیاورم، وقتی که شروع به خواندن آن کردم! من قبلا کتاب الکس کراس را مطالعه نکرده ام. اما من آن را دوست داشتم! جیمز پترسون هیچ وقت در گفتن اینکه در این کتاب چه اتفاقی می افتد، هیچ وقت تلف نمی شود. او بلافاصله نقاط قتل را نشان می دهد. او این کتاب را با قتل به جای شخصیت اصلی شروع می کند. داستان خیلی پیچیده و پیچیده بود. این تمام پای من را در پاهای من حفظ کرد! شخصیت اصلی الکس صراح کارآگاه در این داستان است. او موارد متعدد قتل را حل می کند. او 4 موش را کور می کند زیرا 4 قاتل وجود دارد. آنها همه کور بودند، زیرا متفکران طرح قصد داشتند همه آنها را بکشند. الکس تقریبا چندین بار در سراسر کتاب میمیرد. سپس کتاب به یادداشت خوشحال می شود. الکس بهترین دوست داشتن عروسی است! بنابراین چهار موش نابینا دارای پیچ و تاب های فراوان بود و عمدتا کتاب مرموز و تعلیق بود. اما، آن هم لحظات شیرین و عاشقانه ای داشت. کدامیک از این لحظات در همه کتابهای جیمز پترسون است؟ کتاب بزرگ

مشاهده لینک اصلی
بعدی در سری الکس صلیب. سریع خواندن و کتاب می رود سرعت speednackover.Back Cover Blurb: الکس صلیح در حال آماده شدن برای استعفا از نیروی پلیس واشنگتن است. هس لذت بردن از احساس؛ نه به این دلیل که ذهن در حال حاضر در زندان است همچنین، الکس با یک زن، جمیله هیوز آشنا شده است، و او در مورد آینده صحبت می کند. سپس جان سمپسون در خانه ظاهر می شود، ناامید به کمک الکس. سه زن جوان نظامی در طول یک شب دخترانه به شدت کشته شده اند و دوست سامپسون، سرمفتش خاصی در پایگاه ارتش، متهم است. با توجه به شواهدی از تعدادی از قضاوت های قصاص مشکوک، الکس و سامپسون مصمم هستند که در دنیای بسته نظامی. اما ارتش سعی دارد پنهان شود؟ و نمادهای مرموز در خانه متهم به معنی این است که نیروهای شومتری بیشتری در کار وجود دارد؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار موش کور


 کتاب راهنما
 کتاب بی نهایت بلند و به غایت نزدیک
 کتاب عطر سنبل عطر کاج
 کتاب اولین تماس تلفنی از بهشت
 کتاب درون آب
 کتاب حاکمان جهان کیستند