کتاب چهار میثاق

اثر دون میگوئل روئیز از انتشارات ذهن آویز - مترجم: دل آرا قهرمان-پرفروش های نیویورک تایمز

این کتاب حاصل تجربیات و اندیشه های مردی است از تبار سرخپوستان آمریکای مرکزی. وی تحصیلات پزشکی خود را به پایان رسانید و در جراحی تخصص گرفت و کاملاً جذب زندگی متجدد شده بود که در اثر سانحه اتومبیل تجربه ای نزدیک به مرگ برایش پیش آمد و این تجربه زندگی او را متحول کرد او شروع به طرح پرسشهایی از خویشتن کرد و برای یافتن پاسخ ها به تمرینات شدیدی در جهت کسب مهارت در خرد باستانی اعقاب خویش پرداخت .
آنچه دون میگوئل روئیز می خواهد بگوید اینست که هریک از ما در قلمرو زندگی شخصی خویش قادریم باورهای منفی موروثی را بتدریج تغییردهیم و سهمی در تبدیل این «رویای دوزخی » به «رویای بهشتی» ایفا کنیم. وی معتقد است شما باید چهار میثاق را در زندگی خود اختیار کرده تا شاهد تحولات شگفت انگیزی باشید:
1) «با کلام خود گناه نکنید» ، چون کلام شما می تواند کل باور یک نفر را در مورد خودش در جهت مثبت یا منفی تغییر دهد
2) « هیچ چیز را به خود نگیرید » چون هیچکدام از کارهایی که دیگران می کنند به خاطر شما نیست وقتی که چیزی را به خود میگیرید خود را به رنج می اندازید و باور خود را تغییر می دهید بنابراین همواره به دنبال دل خود بروید
3) «تصورات باطل نکنید » زیرا در اینصورت تعارض درونی بسیاری ایجاد می کنید
4) « همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید» در نتیجه زندگی پرشوری خواهید داشت و فعال و خلاق خواهید بود


خرید کتاب چهار میثاق
جستجوی کتاب چهار میثاق در گودریدز

معرفی کتاب چهار میثاق از نگاه کاربران
تمومش کردم، برای بار دوم دارم گوش میدمش، سرشار از انرژی مثبت، همچنان توصیه میشه


مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق‌العاده است، کاملاً دیدگاه و شخصیت آدم رو تغییر میده و پر از انرژیه.
به شدت توصیه می شود به هر کسی در هر سن و موقعیتی.
از اون کتابهای انگیزشی هست که هر چند وقت یک بار باید از نو مطالعه بشه و تجدید روحیه بکنه.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم اکثر همه این کتاب را خوانده اند. اساسا به ما می گوید که ما به خودمان واقعی اعتقاد داریم، به دنبال خوب، بد نیست، در لحظه زندگی کنی، نه دیگران را از نظرات شما برآورده نکنیم. پیش بینی ها را انجام ندهید، به مردم بگویید آنچه را که نیاز دارید. شخصا چیزها را در نظر نگیرید - در کوتاه مدت می توانید یک قاضی بهتر از کسی که از شما است، باشد. در تجربه من بسیار راحت تر به عنوان یک @ older @ person هستم. شما سالهاست که سالهاست که میفهمید چه کسی هستید، و امیدوارم مهمترین چیز برای شما باشد. شما یاد می گیرید که اکثر مردم عموما توجه زیادی به شما نمی کنند. به نظر می رسد که خیلی بیشتر از آنکه انتظارات دیگران را داشته باشم و در مورد خودم، این موضوع باعث شده که من بیش از حد اغراق می کنم و خیلی با صدای بلند فکر می کنم. من فکر می کنم نیاز به نگه داشتن این در نزدیکی و دوباره خواندن قطعات به طور کامل درک تمام مفاهیم آن، نه همه آنها من کاملا در کنار هنوز. خواهیم دید . شما را وادار به فکر می کند. 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
4 توافقنامه تمام شده اند و به یاد داشته باشید آسان است، اما من احساس می کردم آن را کمی کشیدم.

مشاهده لینک اصلی
تلاش برای مقابله با این یکی تا حدودی. چند نمونه وجود داشت که خیلی روشن بود اما بسیاری از مفاهیم غیرقابل انعطاف و یا اظهارات بیش از حد کرکی بود. من خودم را درک کردم @ او، که به من یادآوری می کند ... @ اغلب هنگام خواندن این کتاب. این کتاب مانند بازخوانی نوشته های مختلف، داستان های فازی گرم و کتاب های کمک های خود می خواند. این یک مفهوم جدید نیست که کلمات قوی هستند و ما باید در مورد خودمان و دیگران فکر کنیم و مثبت بگوییم. شخصا چیزی را در نظر نگیرید، ایده ی دیگر خودآموز دیگری نیست. همین کار را انجام نمی دهیم و همیشه بهترین کار را انجام می دهیم. بسیاری از توصیه ها در @ fuzzy @ terms وجود دارد که فقط من را تحریک می کند ... سحر سیاه در مقابل سحر و جادو سفید، تجسم و تصور، ما در رویای جهنم زندگی می کنیم؟ در حالی که مفاهیم پشت این زبان ممکن است دقیق باشند، من فقط سخت در نظر گرفتم که آن را به طور جدی با زبان مشابه آن همخوانی کنم. به ویژه به عنوان یک پدربزرگ که اولین قسمت کتاب را خوانده بود، تلاش کرد. ما باید چیزی را به فرزندانمان آموزش دهیم، به طوری که آنها می توانند در جامعه زندگی کنند و ساختاری برای زندگیشان داشته باشند، اما رویز به نظر می رسد علیه @ domestication @ که تقریبا به نظر می رسید به حمایت از عدم اعتقادات و آموزه های ما به فرزندان ما است، زیرا آنها در انتخاب یا عدم اعتقاد به آنها وقتی که جوان هستند، انتخابی واقعی ندارند. من گمان می کنم اگر فرصتی برای گفتگو با او داشته باشم می توانم در این کتاب ملاحضه های گنگ و گاه متناقض را روشن کنم، اما من این فرصت را ندارم. و من با یک کتاب که به نظر می رسد برخی از ایده ها خوب است، اگرچه واقعا اصلی نیست، بدون چیدمان واقعی برای چگونگی اعمال آنها را ترک کرد. برای بررسی بیشتر کتاب، به من بلاگ بروید، ساخت کتابفروشی به اندازه کافی.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان \"راهنمای عملی برای آزادی شخصی\" تبلیغ شدم، \"چهار توافق نامه اولین انتخاب من برای مطالعه در اوقات فراغت من نبود. پس از درخواست یک دوست عزیز، من به زور تلاش کردم این کتاب 138 صفحه را تا حدودی از یک ذهن باز داشت. در حال حاضر من سالها را به عنوان یک آرمانگرایان هدر دادم، درک تفکر آرزومندانه به عنوان راهی برای حقیقت است. در حال حاضر، بازماندگان دوران کودکی از دغدغه های دینی، اکنون پیش از پذیرفتن هر گونه پیشنهاد مشکوک، از شک و تردید گریزانم. این مقدمه ساخته شده است، من با شما افکار من در مورد چهار قرارداد به اشتراک گذاشته شده است. جای تعجب نیست، نویسنده دون میگوئل رویز به خانواده شانزمینی متولد شد. این زمینه او را به کشف مسیری از خودپرداخت و حکمت قدیمی اجداد. از تجربیات او، او چهار مقاله را مانند چهار توافقنامه بیان کرد و دیدگاه خود را در مورد خود بیان کرد. او این کتاب را با یک داستان قدیمی در مورد یک مرد که خود را \"معرض دود کردن\" باز می کند، باز می کند. \"شک و تردید من تقریبا در این نقطه افتاد و من تنها از طریق عناوین رومی صفحات کتاب بودم. من قبلا می توانستم ببینم که مسیر او را هدایت کرد. او به یک رمانتیک رمانتیک در مورد Domestication سیاره راه می اندازد و با بیانیه ای از زندگی در بهشت ​​روی زمین پایان می یابد. اگر این یک cliché استفاده نشده است، چه چیزی است؟ اکنون، ما آماده هستیم که چهار توافقنامه را تغییر دهیم که در آن چهار مورد توافق شده است. چهار توافقنامه چیست؟ با کلمه ی خود بی عیب و نقص باشید. هیچ چیز شخصی را انجام ندهید. پیشنهادی را انجام ندهید. 4. همیشه بهترین ها را انجام دهی. آیا این پیام انقلابی ارزش 138 صفحه ای از زمان من است؟ چشم انداز منحصر به فرد آن را می تواند در این موضوعات hackneyed مطرح شده توسط سخنرانان انگیزشی پر زرق و برق من انتظار ناامیدی داشتم، اما در ابتدا کافر من را به حالت تعلیق درآورد. پس از خواندن بعضی از اظهارات زیر، دیگر کتاب او را جدی نگرفتم. این از خود کمک گرفته شده به یک شرح طنز آمیز از اوووپیا متعصب خود تبدیل شده است. (تنها) سه عبارت بی رحمانه که هیچ پایه حقوقی ندارد: 1. من یک دوست را می بینم و می گویم، \"هام\" من می بینم که این نوع رنگ در چهره شما در افرادی که می خواهند سرطان بگیرند. »اگر او به این کلمه گوش دهد، و اگر موافق باشد، او در کمتر از یک سال سرطان دارد. این قدرت کلمه است. (صفحه 29) 2. عشق در عمل تنها شادی را تولید می کند. (صفحه 128) 3. تنها دلیل اینکه رنج می برید این است که شما تصمیم به رنج می برید. (صفحه 129) همانطور که شما متوجه شدید، این کتاب به نظر می رسد روزنامه نگاری کم عمق جنبش مثبت فکر می کند. من حدس می زنم که نویسندگان کتاب منتشر شده، «راز»، پیشینیان این کتاب را یافتند. برای کسانی که به اصول اسرارآمیز قسم می خورند، در چارچوب خواندن خود با چهار توافق نامه و یک فنجان قهوه بخار می گیرند. خود را در صفحات این سطح ابتدایی بخوانید. احساسات گرم و فازی را تجربه کنید، در حالی که فکر می کنید افکار خوش بینانه ای دارید و در آن سرزمین پری پین پان زندگی می کنید.

مشاهده لینک اصلی
مثبت: خوب است یادآوری شود که فرض بر این نیست که چرا مردم با شما به نوعی با شما برخورد می کنند. اغلب شخصی نیست من فکر کردم که اگر شما نباید شخصا نظر منفی بدهید، نباید شخصی را نیز مثبت بدست آورید. تلاش برای باور یک طرف و نه دیگری متضاد است، و دیدگاه های ما از خودمان باید در خود حفظ شود. منفی ها: من احساس می کردم که بسیاری از پف کننده های پر کننده و مجدد وجود دارد. نویسنده سعی کرد که دین را به نقطه ای برساند که هیچ چیز به معنای آن چیزی نیست. به نظر می رسید مانند او سعی می کرد تا راه آسان را بیابد به جای اینکه در واقع تحلیل کند که چرا ادیان مختلف چیزهای مختلفی را باور می کنند. نظرات مانند به من می گویند خدا را ببخشید هیچ معنی نداشت. از مطالعات من، از آنجایی که قوانین را نداشتم، از راه دور کار می کند. :)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چهار میثاق


 کتاب ردیف درختان افرا
 کتاب وقتی زنان بخواهند
 کتاب دیو و دلبر
 کتاب تغییر مسیر
 کتاب بالا افتادن
 کتاب هزار خورشید تابان