کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

اثر اسپنسر جانسون از انتشارات اختران - مترجم: شمسی بهبهانی-پرفروش های نیویورک تایمز

کلاسیک کسب و کار بی انتها، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ با استفاده از یک پاراگراف ساده برای نشان دادن حقایق عمیق در مورد برخورد با تغییر به طوری که شما می توانید استرس کمتر و موفقیت بیشتر در کار و زندگی خود لذت ببرید. اکثر مردم از تغییر، هر دو شخصی و حرفه ای می ترسند، زیرا آنها هیچ گونه کنترلی در مورد نحوه و زمان وقوع آنها ندارد. کشف یک راه ساده برای ترس و اضطراب از مدیریت آینده، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ می تواند به شما کمک کند تا چگونگی پیش بینی، تصدیق و قبول تغییر را به منظور تاثیر مثبت بر شغل، روابط شما و هر جنبه ای از زندگی خود پیدا کنید.


خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
جستجوی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ در گودریدز

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ از نگاه کاربران
پس از ماجراجویی خود در پیچ و خم، هاو یک کتاب پرفروش درباره اظهارات پنیر خود نوشت و آن را در عوض حق امتیاز در پنیر فروخت. در حال حاضر او می تواند تمام انواع پنیر به سادگی نشسته در پایین خود را در یک گوشه از پیچ و خم در حالی که دیگران در اطراف به دنبال پنیر پس از خواندن کتاب خود را.

مشاهده لینک اصلی
برای یک کتاب الهام بخش، خود کمک، چه کسی منتقل شد پنیر من آسان است، سریع خواندن اما کاملا ناخوشایند نیز با تن بسیار patronizing به روایت آن است. من فقط آن را از هوی و هوس انتخاب کرده ام اینترنت پر از بررسی های مثبت و ستایش است، بنابراین به طور طبیعی من کنجکاو بود و همچنین از آنجا که من تا به حال یک کتاب تاشو از همیشه. اما اکنون پس از خواندن این، من دقیقا مطمئن نیستم که چه چیزی از آن خارج شود. خوب، من خوشحالم که خرید نکردم و این را خواندم و یک چیز مثبت دیگر این بود که واقعا خواندنی بود. در یک جمله، این کتاب تلاش می کند تا اهمیت انطباق و واکنش مثبت به تغییرات را توضیح دهد که در واقع یک موضوع مناسبی برای یک کتاب الهام بخش است، اما چه کسی پنیر من را تحویل نمی دهد. این داستان بسیار ساده و کاملا آشکار بود و من خودم را کاملا با این موضوع موافق نبودم. من نمی خواهم به جزئیات در مورد شخصیت هایی که اسنیف و اسکار، هام و هاو نامیده می شوند و افرادی که واقعا لقب و تسخیر می کنند، سرزنش می کنند. یکی از چیزهایی که واقعا تحریک شدم این بود که چگونه نویسنده، به طرز شگفت انگیزی نسبت به آن، تلاش می کند خوانندگان را مجبور کند که باور کنند که همه تغییرات خوب است و سریعتر به چیزهایی می رسد که هرچه زودتر بتوانید از زندگی لذت ببرید . من مطمئنا با این موافق نیستم. چند چیز وجود دارد که به سادگی با آن روبرو نمی شوند. در مورد مسائل بهداشتی مرگبار و یا از دست دادن یکی از عزیزان؟ بله، یکی می آموزد که با آن زندگی کند اما واقعا نمی تواند بر آن غلبه کند. همیشه. بله، تغییر اجتناب ناپذیر است. وضعیت تغییر می کند، مردم تغییر می کنند، زندگی اتفاق می افتد و تقریبا هر چیزی باقی می ماند همان، اما، این هنوز هم به این معنی نیست که همه تغییرات خوب است یا اینکه مردم باید در مورد هر تغییری که رخ می دهد خوشحال شوند. همه چیز در اطراف لذت بردن از هر تغییری چرخید. سازگاری و پذیرش وضعیت یک چیز است، تلاش برای خوشحالی در مورد هر وضعیت دیگر، منصفانه یا نه کاملا یکی دیگر است. این بازنگری بیش از حد منفور است و من می دانم که ایو بیش از حد از تغییر کلمه استفاده می کرد اما من کاملا نا امید شدم با این به اصطلاح پرفروش و من نیاز به خروج. تشکر برای خواندن

مشاهده لینک اصلی
یک آمریکایی مخاطبان هدف را هدف قرار می دهد و مأموریت خود را انجام نمی دهد. کاملا بی فایده است

مشاهده لینک اصلی
چه اتلاف وقت این کتاب بود. فقط خواندن 15-30 دقیقه طول کشید، اما خداوند را التماس کردم که آن زمان را به من بدهد. این کتاب نمونه ای کامل از همه چیز است که با فرهنگ تجاری ایالات متحده در اواخر دهه 90 تا سقوط صنعت تکنولوژی بیش از حد، اشتباه بود. این زمانی بود که ساده ترین چیزها به شدت پیچیده شد. هر یک از ایده های قدیمی با اصطلاحات رایج، یک تغییر پارادایم در اقتصاد جدید بود. @ این زمانی بود که هر دانشگاه بی تجربه با Birkenstocks، یک گوسفند و یک لپ تاپ می تواندdot com @ after @ widget @ را برداشت و میلیاردها دلار پرتاب شده به او رئیس من در آن زمان، هر کارمند را بخاطر آن خواند. من واقعا حیرت زده ام که چشم هایم در سراسر میز من رول نکردند و آنها را خیلی خواندند که این مهمترین مهمات را خواندند. همه ی آن عقل سلیم، مردم است. تغییر اتفاق می افتد آیا کسی وجود دارد این جیز را نمی داند!

مشاهده لینک اصلی
توصیه می شود که این کتاب را از یک همکار بخوانید. این خوب خوانده شده بود، بسیار ساده و بسیار کوتاه است. من فکر می کنم که ممکن است در کار من مفید باشد زیرا من از مردم حمایت می کنم تا تغییرات زیادی در زندگی شان ایجاد کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟


 کتاب من رو یادت هست
 کتاب یک زن و هزار سودا
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب زندگی شجاعانه
 کتاب تلفن همراه
 کتاب مرد ناشناس