کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟

اثر اسپنسر جانسون از انتشارات اختران - مترجم: شمسی بهبهانی-پرفروش های نیویورک تایمز

کلاسیک کسب و کار بی انتها، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ با استفاده از یک پاراگراف ساده برای نشان دادن حقایق عمیق در مورد برخورد با تغییر به طوری که شما می توانید استرس کمتر و موفقیت بیشتر در کار و زندگی خود لذت ببرید. اکثر مردم از تغییر، هر دو شخصی و حرفه ای می ترسند، زیرا آنها هیچ گونه کنترلی در مورد نحوه و زمان وقوع آنها ندارد. کشف یک راه ساده برای ترس و اضطراب از مدیریت آینده، چه کسی پنیر من را منتقل کرد؟ می تواند به شما کمک کند تا چگونگی پیش بینی، تصدیق و قبول تغییر را به منظور تاثیر مثبت بر شغل، روابط شما و هر جنبه ای از زندگی خود پیدا کنید.


خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
جستجوی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ در گودریدز

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟ از نگاه کاربران
هشدار SPOILER! من قصد دارم هر کسی را که فکر می کند نیاز دارد این کتاب را بخواند \u0026 amp؛ پول را با خلاصه کردن کل کتاب در دو جمله بعدی: چیزها تغییر می کنند. یاد بگیرید برای انطباق. خوش آمدید. اگر هنوز احساس میکنید نیاز به پول دارید لطفا با من تماس بگیرید \u0026 amp؛ من به شما می گویم کجا فرستادید

مشاهده لینک اصلی
شما می توانید این کتاب را در حدود 45 دقیقه بخوانید، اما یک هفته آن را احساس خواهید کرد. من فکر می کنم که من نسخه اسپانیایی را بهتر می کردم. من اسپانیایی صحبت نمی کنم. من نمی دانم آیا نویسندگان این کتاب کارفرمایند، اما اگر آنها انجام دهند، من یک آزمایش @ random @ drug test توصیه می کنم. این کتاب در مورد یک تیم از دو موش و یک تیم از دو مجری مینیاتور است که هر اسلاید را به یک جفت اندازه 0.005 کفش ورزشی و از طریق پیچ و خم در جستجوی پنیر. همه چیز خوب می شود - تا زمانی که کسی پنیر را منتقل کرد! هرج و مرج پس از آن (قابل پیش بینی اگر نه خنده دار) ensues. و این بخشی هوشمندانه کتاب است ... برای بقیه کتاب، ما می توانیم به یک گروه از دوستان گوش کنیم که چگونه فلسفه پشت صحنه این داستان حماسی از پنیر گمشده مربوط به زندگی آنهاست. اعضای این گروه بحث نوع افرادی هستند که برچسب های هشدار دهنده در فنجان قهوه داغ قرار می گیرند. اگر این داستان نیمی از مواد غذایی مرغوب نقل مکان شده مربوط به زندگی شما باشد، پس از آن تعداد داروهایی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که از پزشک خود سوال کنید.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب در مورد موش های مبتلا به آسیب پذیر است که در یک پیچ و خم سرمایه داری شرکت می کنند که توسط The Man اجباری است، به دنبال @ Cheese @ (حقوق و دستمزد، 401K، شاید حتی PPO مناسب یا HMO). سپس مرد (شاید بوئینگ، شاید هواپیمایی آمریکایی، شاید مونسانتو - هر کس) جابجایی می کند زیرا این امر باعث می شود که گزارش های درآمد خود را در سه ماهه اول تداخل داشته باشد یا اگر محصول به چین یا رواندا که کار کم هزینه تر باشد، CHEESE بیشتر خواهد بود. پس موش باید چه کار کند؟ آیا آنها قرار است اتحادیه ها را اعمال کنند یا اعتراض کنند و یا افرادی را انتخاب کنند که قوانین ضد ترور در این کشور را اجرا کنند؟ آه، نه! آنها قصد دارند مسیرها را تغییر دهند و در جایی دیگر از پیچ و خم به دنبال CHEESE بگردند. کیفیت پایین CHEESE، بدون شک - شاید بیشتر از مواد غذایی CHEESE PROCESSED، بدون 401K هماهنگ با کارفرما، بدون بیمه درمانی. جیغ کشیدن، جیغ کشیدن، موش کوچولو! پیدا کردن شیرینی خود را قبل از وال استریت و NASDAQ حرکت آن را دوباره! آنها بسیار سریع حرکت می کنند جیره ها و آنها اگر شما گرسنگی نکنید! به همین دلیل است که این کتاب هولناک است. اما من تلخ تر نیستم

مشاهده لینک اصلی
اگر رئیس شما این را برای خواندن پیدا کنید، یک شغل جدید پیدا کنید.

مشاهده لینک اصلی
این به نوع خاصی از مهارت شیطانی نیاز دارد تا کاملا واضح و پویا با احساسات باشد، آن را به یک داستان حیوانی تبدیل کند، فونت بزرگ و حاشیه های گسترده ای را به وجود آورد، به طوری که آنچه واقعا باید جزوه ای است که به طور رایگان در زیرزمین به دست می آید به جای یک کتاب @ و سپس انتظار کسب و کار را برای آن خرید. آنها که انجام دادند. خدا ما را به همه ی ما کمک کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟


 کتاب قوی سیاه
 کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)
 کتاب عطش
 کتاب برادران سیسترز
 کتاب مدرسه ... است: به دادم برسین
 کتاب دختر گمشده