کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم

اثر سید فیلد از انتشارات نیلوفر - مترجم: عباس اکبری-پرفروش های نیویورک تایمز

For almost twenty-five years, aspiring screenwriters have turned to guru Syd Field for clear and insightful step-by-step guidelines on the art and craft of writing screenplays. Now, with a totally new, up-to-date perspective on todays film industry, Syd Field again proves why he is revered as a master - and why SCREENPLAY remains the bible of the film industry. From inception through completion, from opening scene to finished script, here is a sourcebook designed to help todays aspiring screenwriters turn their ideas into scripts that will sell and succeed on the screen tomorrow.


خرید کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
جستجوی کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم در گودریدز

معرفی کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم از نگاه کاربران
فکر کردم این کتاب یک راهنمای فنی برای قالب بندی یک فیلمنامه بود. من این کتاب را نفهمیدم که چگونه این کار را انجام دهد. فیلد نیمه فصل را در قالب بندی انجام می دهد. با تشکر از خدا برای نرم افزار مانند CeltX. اما من این کتاب را با قدردانی بیشتر از فرایند نوشتن به پایان رسید. در حال حاضر ایده خوبی از نحوه نوشتن فیلم ها دارم و در نتیجه به قدری تکنیکی است که تصمیمات خلاقانه نویسندگان را در هنگام تماشای فیلم می بینم. همه فیلم ها یکسان هستند: 3 کار - ابتدا یک حادثه شروع می شود که منجر به یک نقطه عطف عمده برای ایجاد درگیری؛ پس مشکل بعد از مشکل، تنش را به نقطه عطف تبدیل می کند؛ سپس فیلم بازی می کند و تمام زندگی با خوشحالی همیشه بعد از (بیشتر وقت). این خلاقیت شما را آزاد می کند: فیلمنامه های خود را بر روی این ساختار بچرخانید و نمی توانید اشتباه کنید. من بیش از این که با این یکی روبرو شدم، بیشتر از هر پنی بود.

مشاهده لینک اصلی
EXT دو داستان قدیمی خانه عکاسی انگلستان شبانه گرم تابستان است. کریکت ها به سرعت سرحال می شوند. تمام پنجره ها در خانه تاریک هستند، به جز در طبقه دوم. ZOOM به آرامی روی پنجره با روشنایی: INT. یک بخاری با یک زن خواندنی نور NIGHTA سکوت در سمت راست تخت خواب است. در کف یک سگ کوچک پیچ خورده و به آرامی خراب می شود. یک مرد در قسمت چپ تخت خوابیده با نور خواندن می کند. مرد، یک عروس نرتی با عینک و مجموعه ای از کتاب های روی میز کنار تخت خود، به آرامی در حالی که صفحه را می گیرد، بیرون می زند. نشانه بقیه بین انگشتانش است که جلد کتاب را نگه می دارد. این کتابScreenplay است: پایه های فیلم برداری @ توسط Syd Field.ZOOM به آرامی روی صورت خود، نگه داشتن کتاب در قاب: مرد به آرامی آخرین صفحه تبدیل، پایان دادن و استراحت کتاب بر روی میز کنار کنار لامپ. مرد خوب، این یک شمع زباله بود. خانم شوخ نور را خاموش کنید. مرد نور را بر روی پشتش خم می کند، چشم هایش را در سقف می بیند. او از زمان صرف خواندن کتاب فکر می کند و این که او هرگز آن زمان را نخواهد گرفت. ضرب و شتم، او به آرامی وارد بدن می شود. CUT TO: EXT. دو داستان قدیمی خانه عکاسی انگلستان شبانه گرم تابستان است. کریکت ها به سرعت سرحال می شوند. تمام پنجره ها در خانه تاریک هستند. از صحنه.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم بگویم این کتاب را تمام کرده ام، هرچند فصل 14 و آمپر؛ 15 روز دیگر برای یک روز دیگر یا نیاز به مرجع. فیلد سید بی عقل است، عروس گره خورده است، گرگ وحشی - اما این کتاب مرجع ضروری برای کسانی است که در واقع نوشتن یک فیلمنامه است. این موضوع بیشتر برای کسانی است کهwriting برای فروش فیلمنامه به هالیوود @ نسبت به کسانی که می خواهند با این فرم آزمایش کنند. آقای. میدان مغرورانه در مورد مفهومش از یک اسطوره خوب سرمایهداری است و پشتوانه نظریه او است فرمول نمونه هایی از فیلم های کلاسیک مانند Chinatown، The Bunch Wild، کازابلانکا، Citizen Kane و اگر شما این نسخه جدید به روز شده را بخوانید، بسیاری از فیلم های مدرن نیز وجود دارد. این کتاب ظاهرا صنعت استاندارد برای چندین دهه است. این نوع کتاب نیست که برای همه کار کند. صدای او در کتابچه راهنمای کاربر، آن را فراخوانده است ... کلیت و مرتب کردن برنزه است، چیزی که با تکرار نقاط کلیدی در BOLD و در CAPITALS. سپس در بخش که او در واقع درباره چگونگی نوشتن فیلمنامه صحبت می کند، او می گوید چیزهایی مانند گفتگو با شما در ابتدا بد خواهد بود. @ من واقعا از آن پاره شدم. تئوری پارادایم او، که اساسا کل کتاب را به اطلاع شما می رساند، به شما تکرار می شود، بیش از \u0026 amp؛ دوباره - اما در عین حال، یک پارادایم غیرقابل انکار است. این فقط به نظر می رسد که میدان سید در ابتدای قرن بیست و یکم، برای کشف آن، خود را پشت سر گذاشته است. کلمبوس هالیوود و در واقع فیلمنامهنویسی.

مشاهده لینک اصلی
تنها چیزی که من در مورد این کتاب می گویم این است که فوق العاده است و نویسنده آن یک نبوغ مطلق است. سید فیلد، انجام £ تنها تسلط هنر (TA © cnica) نوشتن اسکریپت ها - TA © cnica که این، تغییرات لازم، اعمال می شود به هر گونه نوشتن خلاق - مانند روانشناسی própria ایجاد £ ها، یعنی ambigüidades، معضلات، درام و موانع از هر هنرمند، به هر کس که به criar.Acresça به این واقعیت است که سید فیلد à © غرفه از دست £ کامل، نویسنده فوق العاده است که گسترده تمام پیچیدگیهای هنر باز می شود بدون مشکل، همیشه به وضوح، همیشه با شفاف است، ارائه تمام کار انجام شده روی دست £ ‰ leitor.à غیر ممکن سدیم £ حال سقوط در عشق برای هنر اسکریپت نوشتن - و یا به سادگی ارسال خلاقانه - بعد از خواندن این کتاب. اگر شما خواندن £ به پایان می رسد با IDA © ثابت بلافاصله رفت و در começar صعودی نوشتن اولین اسکریپت خود را، یکی از دو چیز: یا شما à © بد را از سر یا پا از بیمار © .این کتاب 5 ستاره نیست. این خیلی سزاوار است و اگر GoodReads به آن اجازه داد، من آن را می خواهم.

مشاهده لینک اصلی
هنوز هم به عنوان @ پایه ایستاده است. @ این اولین کتاب سینمایی بود که من خواندم، و بازنویسی آن مانند تمیز کردن دانش قدیمی به سطح است. احساس خوبی دارد این احساس ضروری است

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم


 کتاب در برابر استبداد
 کتاب دوست باهوش من
 کتاب رهبران آخر غذا می خورند
 کتاب دختران ساکت
 کتاب دوتا خفن (کتاب اول)
 کتاب خودت باش دختر