کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا

اثر رابین اسلوان از انتشارات هیرمند - مترجم: سید سعید کلاتی-پرفروش های نیویورک تایمز

کودِ شدید اقتصادی باعث می‌شود کِلِی جانون شغلش به عنوان طراح‌وبِ یک شرکت سان‌فرانسیسکویی را از دست بدهد و از راهروهای کتابخانه 24ساعته آقای پنامبرا سر درآورد. اما دیری نمی‌پاید که کِلی متوجه می‌شود خود این فروشگاه به مراتب عجیب‌تر از اسم و صاحب مرموزش است. کِلی، که به همه چیز مشکوک است، تصمیم می‌گیرد تا رفتار مشتری‌های خاص فروشگاه را زیر نظر بگیرد و برای این کار از دوستان نابغه‌اش کمک می‌گیرد. آنها کم‌کم متوجه می‌شوند که اسرار مخوف این کتاب‌فروشی در آن سوی دیوارهای سر به‌فلک کشیده‌اش نهفته‌ است.

کتاب‌فروشی 24ساعته آقای پنامبرا، که با هیجانی وسوسه‌انگیز و فراستی عالی روایت شده، شما را به یاد فروشگاهی می‌اندازد که به اجبار واردش می‌شوید، اما هرگز دوست ندارید از آن خارج شوید.

– بهترین کتاب سال از نظر لس آنجلس تایمز و سان فرانسیسکو کرونیکل

– فینالیست جایزه کتاب لس آنجلس تایمز در بخش داستان اولی‌ها


خرید کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
جستجوی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا در گودریدز

معرفی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا از نگاه کاربران
برای گفتن این کتاب این کار را برای من انجام نداده است. @ mystery @ در قلب آن بود و منحرف و پیچیده و غیر ممکن است برای من به مراقبت از. آقای Penumbra هیچ ویژگی شخصیتی به جز قدیمی بودن نداشت، و راوی (که نامش را فراموش کرده بودم)، کمربند کمدی نیز با هر ویژگی شخصیتی اضافی پوشیده بود. دوست دخترش ناخوشایندش تقریبا در یک کتاب درسی Manic Pixie Dream Girl بود، به جز اینکه او در واقع شور و شوق متعلق به خودش بود. متاسفانه، این اشتیاق پایدار، گوگل بود. آیا تا به حال در مورد گوگل صحبت کرده اید و در مورد گوگل و اینکه چقدر عالی است؟ ذهن خراشیده در حقیقت، این کتاب بیشترین اشاره ای را که من تا به حال در یک کتاب دیده ام: گوگل، Google، Google، Kindle، Kindle، فیس بوک، eBay، Google، Google، Kindle، Google. من متوجه شدم این احتمالا به این معنی بود که کتاب به نظر می رسید تا به دقیقه و مربوطه، اما آن را فقط به عنوان dorky آمد و تلاش بیش از حد سخت است. خواننده همچنین به گزیده ای از یک کتاب درون کتاب تحت عنوان The Chronicles of Dragon-Song که در مورد زمانی که من شروع به فکر کردن کرد، کردم. من هیچ وقت این را قبول نکردم. @ پس از 200 صفحات عجیب، کتاب به طرز معجزه آسایی گرفته شد برای یک لحظه، و من شروع به نظر دادن به آن دو ستاره. اما پس از آن، پایان وحشیانه و غیرمنتظره بود و به نظر می رسید حواس پرتی همه چیز برای هر کس به طرز وحشتناکی احمقانه بود و من به رتبه بندی یک ستاره برنامه ریزی کردم. می خواهم بگویم شما باید این یکی را منتقل کنید، اما چون دیگران در جهان ظاهرا آن را دوست داشتند، فقط مرا نادیده می گیرند. من ذهن ندارم

مشاهده لینک اصلی
اساسا، اسلون 25 صفحه اول را برای توصیف یک کتابفروشی، که به نظر می رسد بسیار وحشتناک است، اختصاص داده است، اما این کار فوق العاده انجام شده است: صدای آن، شوخ طبعی و اغلب سرگرم کننده آن. ترکیب آن با پیچ و تاب های اولیه، و آقای Penumbras 24 ساعته کتاب فروشی شروع به عنوان یک پرفروش صفحه تبدیل به عنوان قبل از هیچ چیز. پس از آن به یک تریلر مبتنی بر قطعه پیشرفت، که خوب خواهد بود اگر کارآگاهان werent کاغذ نازک و رمز و راز آنها حل نشده است به عنوان antiliclamactic، ناامید کننده و ذاتا به عنوان @ حذف Ovatine @ شما. خیلی دوست دارم در مورد کتاب فروشی 24 ساعته آقای Penumbras دوست داشته باشم، اما متاسفانه شما باید بد را با بد بدانید.

مشاهده لینک اصلی
یک خواننده جذاب سرگرم کننده است. هر گونه کتابی که دارای کتاب فروشی ها، محوطه ی گوگل، بحث های نرم افزاری مدل سازی 3D، مراجع Aldus Manutius، یک سری از کتاب های فانتزی سیاه چال ها و اژدها و توطئه ی باستانی مربوط به کتاب ها توجه فوری من است. سفر به محوطه گوگل در Mountain View و بازدید از اسکنر کتاب Google افزودن آب نبات به ترکیب. مانند تمام رمان های تلاش، نام و برچسب های تئاتری وجود دارد. یکی از مورد علاقه من، فونت Gerritszoon است (طبق روایت استاندارد بر روی همه Mac ها). طراح فونت قرن بیست و یکم، گریفو گریتسون است که ظاهرا یک همکار Manutius است. درون نام فونت و طراح آن بسیار عالی است. همچنین در مورد تفاوت بین خواندن کتاب ها و خواندن بر روی یک دستگاه، بین خواندن و در واقع خواندن کتاب ها چت زیادی نیست. یک لحظه خنده دار زمانی که شخصیت اصلی Clay Jannon برای اولین بار به یک کتاب صوتی گوش می دهد و می گوید چیزی به این معنی است که کتاب را بخواند و همه آن را در سر خود نگه دارد، در حالی که گوش دادن به یک کتاب صوتی مانند قرار دادن پشم روی سر شما است. خواندن توصیف کتاب GoodReads بالا، آن را از ناشر اما همه آن درست است. این را بخوان.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب خنده دار و غم انگیز است که از همان ابتدا خلق و خوی بسیار جالب دارد. هر عاشق کتاب کتابفروشی آقای Penumbras را دوست دارد و چگونه کار می کند، و من نیز این را دوست داشتم. شما می توانید کتاب فروشی را به وضوح تصور کنید، و شما می خواستید بیشتر و بیشتر در مورد آن بدانید. همانطور که داستان در حال پیشرفت است، آن را نیز بیشتر و بیشتر عجیب و غریب. آن را به یک رمان رمز و راز تبدیل می شود (بدون گفتن بیش از حد)، و شما از شاخه از کتاب فروشی و این خلق و خوی خاصی که این کتاب در آغاز بود. این نیز زمانی است که من شروع به از دست دادن شگفتی من - کتاب هنوز هم جذاب بود، اما آن را به نوبه خود کمی مفرح برای سلیقه من بود. با این حال، من تمام کاراکترها را از طریق این کتاب دوست داشتم، و من عاشق این موضوع هستم که این کتاب در مورد اینترنت و دیجیتالی کردن سوالات خاصی مطرح می کند. این باعث می شود شما تعجب کنید که در سال 3012 چه اتفاقی خواهد افتاد و جهان چه چیزی شبیه به آن خواهد بود و عشق شما به کتاب ها را تسریع خواهد کرد. این یک شگفت انگیز و عجیب و غریب به نظر می رسد هر دو در همان زمان، و من آن را خیلی دوست داشت :)

مشاهده لینک اصلی
دوست داشتم، دوست داشتم، وقت من را با این رمان سرگرم کننده، با کتاب فروشی منحصر به فرد جهان و این شخصیت های بسیار جالب، دوست داشتم. یک کتابفروشی مثل این وجود داشته باشد، یک گروه مانند این افراد متعلق به تلاش عجیبشان واقعا وجود داشته است. دوست داشت که این نویسنده تصور قدیمی، بهترین چاپ و تحقیق، کار دست در دست با رسانه های جدید، الکترونیک و سازگار با آنچه که پیش آمد و چگونه می توان دیگر را افزایش دهد. دمدمی مزاج و عجیب و غریب و خیلی آگاهانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا


 کتاب چگونه فرزندان موفقی پرورش دهیم
 کتاب استیو جابز باشید
 کتاب در جست و جوی آلاسکا
 کتاب جادوی چپکی: سنگ بکس
 کتاب مرد ناشناس
 کتاب راز دختران موفق