کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا

اثر رابین اسلوان از انتشارات هیرمند - مترجم: سید سعید کلاتی-پرفروش های نیویورک تایمز

کودِ شدید اقتصادی باعث می‌شود کِلِی جانون شغلش به عنوان طراح‌وبِ یک شرکت سان‌فرانسیسکویی را از دست بدهد و از راهروهای کتابخانه 24ساعته آقای پنامبرا سر درآورد. اما دیری نمی‌پاید که کِلی متوجه می‌شود خود این فروشگاه به مراتب عجیب‌تر از اسم و صاحب مرموزش است. کِلی، که به همه چیز مشکوک است، تصمیم می‌گیرد تا رفتار مشتری‌های خاص فروشگاه را زیر نظر بگیرد و برای این کار از دوستان نابغه‌اش کمک می‌گیرد. آنها کم‌کم متوجه می‌شوند که اسرار مخوف این کتاب‌فروشی در آن سوی دیوارهای سر به‌فلک کشیده‌اش نهفته‌ است.

کتاب‌فروشی 24ساعته آقای پنامبرا، که با هیجانی وسوسه‌انگیز و فراستی عالی روایت شده، شما را به یاد فروشگاهی می‌اندازد که به اجبار واردش می‌شوید، اما هرگز دوست ندارید از آن خارج شوید.

– بهترین کتاب سال از نظر لس آنجلس تایمز و سان فرانسیسکو کرونیکل

– فینالیست جایزه کتاب لس آنجلس تایمز در بخش داستان اولی‌ها


خرید کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا
جستجوی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا در گودریدز

معرفی کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا از نگاه کاربران
Clay Jannon 26 ساله است که خود را به دنبال یک شغل جدید به دلیل بحران اقتصادی می داند. او آن را در کتابفروشی 24 ساعته آقای Penumbra پیدا می کند، که در حال کار کردن است. اما به زودی Clay متوجه می شود که این کتاب فروشی بیشتر از سوال در مورد اینکه چگونه ممکن است در کسب و کار باقی بماند وجود دارد. آقای Penumbra 24 ساعته کتابفروشی شما را در یک ماجراجویی ادبی از قوانین پیچیده و توطئه جهانی می برد. این یک کتاب سخت برای بررسی بدون دادن هر گونه اسپویلر خواهد بود، اما من بهترین را امتحان خواهم کرد. آقای Penumbra کتابفروشی 24 ساعته به عنوان رمز و راز هیجان انگیز شروع می شود زمانی که Clay کار جدید خود را آغاز می کند و با بسیاری از سوالات بدون جواب مواجه است. اما به زودی متوجه شدم که با آنچه که اتفاق می افتد خسته شده و تقریبا ترک شده است. وقتی Clay متوجه شد چه اتفاقی می افتد و ماجراجویی شروع می شود، دنده های خود را تغییر داد. اگرچه فکر می کنم خیلی دیر شده بود که این رمان را به طور کامل احیا کنم. من مانند روبین اسلون مخلوط با رمز و راز و ادبیات را دوست داشتم، اما صادقانه او واقعا مهارت های لازم برای تبدیل آن به چیزی شبیه به سایه باد دارد. من می گویم که رمان یک نگاه اجمالی به یک حرفه ای ممکن است داشته باشد. من خودم را متوجه شدم که عناصر ماجراجویی این کتاب بیش از حد عمومی و قابل پیش بینی است اما این بدان معنا نیست که من از خواندن آن لذت بردم. داستان عاشقانه ای در رمان وجود دارد، اما عاشقانه بین Clay و Kat بود . مطمئن بود که آنجا بود، اما این فقط یک پسر قابل پیش بینی بود که دختر را ملاقات می کرد و هیچ ارتباطی با همسرش نداشت. این نکته به ذکر است که داستان عشق درباره صحبت کردن درباره عشق است که نویسنده رابین اسلان با گوگل است؛ کل کتاب را مانند یک نامه عشق به گوگل می نویسد. شخصیت ها نباید سعی کنند هر چیزی را حل کنند. آنها فقط به گوگل نیاز دارند تا تمامی اسرار این کتاب را حل کنند. من شخصیت های کتاب را ذکر نکردم زیرا آنها بسیار یک بعدی را احساس کردند؛ هیچ چیز پیچیده ای در مورد آنها وجود نداشت و همه چیز خیلی شسته و رفته بود. اسلون ممکن است کاری را در رمان های ماجراجویی هیجان انگیز داشته باشد اما فکر می کنم او واقعا باید یاد بگیرد که چگونه شخصیت های ناقص و واقع بینانه را ایجاد کند. مطمئنم که اگر کتاب دیگری از اسلون به من توجه کند، من آن را بخوانم، اما کتابفروشی 24 ساعته آقای Penumbra، منجر به تحریک من نشد. من کتاب هایی در مورد کتاب ها می خواهم، اما شاید انتظاراتم کم بود. این بررسی در ابتدا در وبلاگ من ظاهر شد؛ http: // literary-exploration.com/2013 / ...

مشاهده لینک اصلی
من درب کتابخانها را در شیشه کشیدم. این زنجیره ای زنگ زده بود و به آرامی به سمت بالا حرکت می کرد. من در آن زمان متوجه نشدم که آستانه مهمی که تا به حال از آن عبور کرده ام. در داخل: تصور کنید شکل و حجم یک کتابفروشی عادی در طرف آن ظاهر می شود. این محل بی نظیر باریک و گیج کننده بود و قفسه ها تمام شد - سه داستان از کتاب ها، شاید بیشتر. Zing! رشته های قلب من رفت ... خوب، خوب ... بنابراین من به طور کامل با 20 بازی هکرها، برنامه نویسان و لیست Googlis ملاقات نکردم. و، MYSTERY BIG تسخیر بود. اما ... داستان آن در مورد یک کتابفروشی و یک کتابفروشی است! من دوست داشتم، دوست داشتم، دوست داشتم فروشگاه، مشتریان عجیب و غریب و Penumbra خود را. این یک داستان باحال و سرگرم کننده است و باید برای همه کسانی که به عنوان دوستداران کتاب خود را به عنوان خوانده شده (و به سادگی بهترین خط آخرین تا کنون!)

مشاهده لینک اصلی
4.5â ... ... سرگرم کننده فریبنده برای دوستداران کتاب و کتابفروشی. Clay Jannon، یک پسر جوان در سانفرانسیسکو به دنبال یک شغل بر روی کتابفروشی از عنوان می افتد و شگفت زده می شود که تقریبا بلافاصله استخدام شود. این تخیل خود را به تصویر می کشد، درست همانطور که مین را دستگیر کردم. â € œInside: تصور کنید شکل و حجم یک کتابفروشی عادی در طرف آن ظاهر می شود. این محل بی نظیر باریک و گیج کننده بود و قفسه ها تمام راه را به بالا گذاشت - سه داستان از کتاب ها، شاید بیشتر. . . قفسه ها به طور مساوی به سایه ها فرو می ریزند، به طوری که پیشنهاد کردند که آنها ممکن است برای همیشه ادامه داشته باشند. قفسه ها بسته بودند، و به نظر می رسید که من در مرز جنگل ایستاده بودم - نه یک جنگل کالیفرنیا دوستانه، یک جنگل قدیمی ترانسیللوانی، یک جنگل پر از گرگ ها و جادوگران و قاتلانی است که همه آنها انتظار دارند تا از ماه مهتاب عبور کنند. نردبان هایی بودند که به قفسه ها می چرخیدند و طرف را به طرف گرد می کردند. معمولا این ها جذاب هستند، اما در اینجا، کشش به غم و اندوه، آنها شوم بودند. آنها شایعات مربوط به حوادث را در تاریکی شنیده بودند\nچرا کسی به یک کتاب فروشی 24 ساعته نیازمند است، او تعجب می کند. اما او نیاز به یک شغل دارد و نمی تواند مقاومت کنه که کنجکاو این مکان. او ساعت شام را از ساعت 10 صبح تا 6 صبح می گیرد. در واقع، با این حال، به اندازه کافی مطمئن هستم، تعداد کمی از افراد عجیب و غریب به دنبال بازگشت به یک کتاب هستند و از بی قراری برای دیگران می پرسند. به او گفته شده است که او باید شرح مفصلی از هر وام گیرنده را در Book Log بنویسد. نه تنها عناوین کتاب و اطلاعات کتاب، بلکه لباس، خلق و شیوه وام گیرنده است. چرا می پرسی؟ چه کسی می داند؟ ما donâ € ™ T همه اینها بسیار عجیب و غریب است: همه گره، یکپارچه، به ظاهر از زمان و مکان دیگر وارد شده اند. هیچ آیفون وجود ندارد در اینجا هیچ اشاره ای به رویدادهای کنونی یا فرهنگ پاپ یا چیزی که واقعا، غیر از کتاب ها است. من قطعا از آنها به عنوان یک باشگاه فکر می کنم، اگرچه من هیچ مدرکی ندارم که آنها یکدیگر را بدانند. هر یک به تنهایی می آید و هیچ کلمه ای راجع به چیزی غیر از هدف جسمی و جسورانه او نمی گوید\nخاک رس یک طراح وب با دوستان از جنبه های عجیب و غریب زندگی است، از هنرمندان تا techies که در Google کار می کنند. این خوب است با NK، دانش قدیمی با دانش جدید، و کتاب از tomes باستان به Kindles - چیزی کمی برای همه. (این برای من مناسب است.) کمی از فانتزی، کمی داستان علمی تخیلی و کمی سرگرم کننده است؛ زیرا ما Clay را تماشا میکنیم و دوستانش سعی میکنند دریابند که چه چیزی اتفاق میافتد و یک کد باستانی را شکست میدهد قدرت عظیمی از منابع گوگل. من همیشه در کتابخانه ها و کتابفروشی ها احساس کردم و دوست دارم فکر کنم کسی ممکن است آقای Penumbra را بعنوان یک کتابخانه ای از نوعی بازسازی کند. به شدت برای هر کسی که دوست دارد توصیه می شود ایده ی کتاب هایی که دارای دانش مخفی هستند (البته البته).

مشاهده لینک اصلی
مرتب کردن بر اساس تکنفریلر بدون هیجان بسیار. یک برنامه نویس dotcom بیکار، Clay، در کتابفروشی عنوان بر روی گورستان کار می کند. چند مشتری معمولی برای کتاب های معمولی وارد می شوند، اما مجموعه ای از خوانندگان قدیمی تر و عجیب و غریب برای حجم های خاصی از کتابخانه های قدیمی کتاب های قدیمی آمده است. خاک رس توسط آقای قدیمی Penumbra آموزش داده شده است تا کدهای عددی حجم و جزئیات مکالمه و ظاهر فیزیکی این مشتریان منظم را ضبط کند. و به کتاب ها نگاه نکن. البته او می کند شما آن را حدس زدید، متن نوشته شده در نوعی از کد. ما مشتاقانه منتظر یک معنی برای استفاده از این کتابخانه، شروع به فکر کردن در مورد برخی از فرهنگ باستان و تعجب اگر ما برای یک مسابقه خطرناک برای سرنخ پنهان مانند \"کد داوینچی\" هدایت می شود. \"بر خلاف تور سینمایی سیاره در آن هیجان انگیز و بازی های آن، در اینجا قهرمان ما اجازه می دهد که انگشتان دست خود را تا آنجا که ممکن است راه رفتن، با استفاده از مهارت های برنامه نویسی او. الگوهایی برای دنباله های قرض گرفتن مشتری وجود دارد که او شروع به شناسایی می کند و از اینکه کدام کتاب برای خواندن کتاب ها کجا است، شگفت زده می شود. در تلاش خود برای حل این رمز و راز، Clay با کمک یک دوست دختر جدید درگیر می شود که خوشبختانه در بخش تجسم داده ها در گوگل کار می کند و همچنین یکی دیگر از کارفرمایان کتابفروشی با دیگر استعدادهای تکنیکی است. از آنچه ما از صفحه اول می بینیم این است که Penumbra به نظر خوش بینانه است، اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که بدانیم چه چیزی Penumbra و سازمان بزرگتر که با آن کار می کنند، ممکن است انجام دهند، زمانی که آنها اسرار خود را در معرض Clay و دوستان پیدا می کنند. پاسخ بیش از آنچه که با طرح ملودرامایی که جهان را تهدید می کند، هوشمندانه و جذاب است. ممکن است کمی از مواد مخدر آدرنالین برای پیشروی بیشتر در بازی های کامپیوتری استفاده شود یا بیشتر از آشکار سازی های رمز و راز های نامناسب استفاده شود. چیزی که من گرفتم یک سفر سرگرم کننده از نوع تامور و یک درخشش گرم بر حلق آویز با یک دسته بازیگران، ذهن خلاق در کار بر روی یک پازل.

مشاهده لینک اصلی
این داستان عشق است. درباره کتابها رابین اسلون یک کار باور نکردنی را انجام می دهد که بسیار به یک رمان نسبتا کوتاه تبدیل شده است. در حالی که باید اعتراف کنم که کل رایانه / گوگل چیزی درست بر سر من بود، هنوز هم جذاب بود که در مورد آن بخوانم. هر مقدار عددی نوری در حال تحقق است. چه حسی؟ من همچنین به بازی های نقش آفرینی نمی اندیشم (هرچند منm بهThe Guild @ معتاد شدم)، اما خیلی خوشحال شدم که تماشا کنید Clay و دوستانش فرصتی برای بازی کردن زندگی واقعی خود را دارند. در اینجا نیز بارها یاد گرفته شده است. من خودم را در حال خواندن خواندن خودم گذاشتم، در حالی که چیزهای خاصی را می خواندم. من خیلی باهوش بودم که این مطلب را بخوانم. بله، شخصیت ها همه این افراد دمدمی، بعضی از عجیب و غریب، بعضی ها فقط روی طرف نرتی خنک بودند. یا طرف سرد nerdy. به هر حال، آنها همه عالی هستند و من خودم را در مورد همه آنها مورد توجه قرار دادم. جز کوروینا. سرانجام این یک کتاب خنده دار است. اسلون راهی برای توصیف چیزهایی است که عمدتا به من لبخند زد، اما گاهی اوقات باعث شد که من با صدای بلند خندیدم. من آرزو می کنم که بعضی از آنها را پایین آورده ام، اما ممکن است آن ها از محیط زیست خیلی باهوش نباشند. این داستان عشق است. درباره کتابها شما کتاب را دوست دارید شما باید این را بخوانید. پلاس - پوشش در تاریکی روشن می شود!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتابفروشی 24 ساعته آقای پنامبرا


 کتاب ایده عالی مستدام
 کتاب من حتی جوکترم 2
 کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
 کتاب ماه نو
 کتاب وقتی شعله ها شما را در بر می گیرند
 کتاب شیب