کتاب کتاب بازها

اثر جنیفر چمبلیس برتمن از انتشارات پرتقال - مترجم: امین توکلی-پرفروش های نیویورک تایمز

برای امیلی دوازده ساله، بهترین چیز در مورد رفتن به سانفرانسیسکو این است که شهر خود را از بت ادبیات او: گریسون گریسولولد، ناشر کتاب و خالق احساسات آنلاین Book Scavenger (یک بازی که کتاب ها در شهرهای مختلف پنهان شده اند بیش از کشور و سرنخ برای پیدا کردن آنها را از طریق پازل نشان می دهد). با این حال، امیلی پس از ورود او به یاد می آورد که گریس والد مورد حمله قرار گرفته و در حال حاضر در یک فاجعه است و هیچ کس نمی داند چه چیزی در مورد بازی جدید حماسی که او برای راه اندازی آماده شده بود. سپس امیلی و دوست جدیدش جیمز یک کتاب عجیب و غریب پیدا می کنند که به اعتقاد آنها از خود گریس والد است و ممکن است تنها کپی از بازی جدید مرموز او باشد. امیلی و جیمز در مسابقه با زمان سر و صدا از سر و صدا به سرنخ، ناامید به پنهان کردن در قلب بازی جدید گریسولدز - قبل از کسانی که به Griswold حمله نیز پس از آنها.


خرید کتاب کتاب بازها
جستجوی کتاب کتاب بازها در گودریدز

معرفی کتاب کتاب بازها از نگاه کاربران
E ARC از Edelweiss بالای TrelineEmily بیش از حد هیجان زده در مورد حرکت دوباره، اما Shes مورد استفاده قرار گرفت. پدر و مادر او هر دو قادر به کار از خانه در هر کجا که هستند، و آنها در حال جمع آوری مواد برای کتاب خود 50 خانه در 50 ایالت با حرکت یک بار در سال است. هرچند امیلی در مورد رفتن به سانفرانسیسکو هیجان زده است، زیرا این خانه از گریسون گریسولد، بنیانگذار کتاب اسکارنگر بازی است. مفید است که همسایه جدید خود، جیمز، نیز طرفدار پازل است و می تواند با بسیاری از سرنخ ها به او کمک کند و همچنین او را به زندگی در سانفرانسیسکو معرفی کند. هنگامی که امیلی یک کتاب را پیدا می کند که گریسولد در یک حمله مترو گم شده است، او بازی ای را که تا به حال منتشر نشده باز می کند. با کمک جیمز، و همچنین یک معلم در مدرسه و همچنین گروه راک خود را دوست عزیزن برادر مات، او قادر به ساخت پازل، فویل دزد، و مقدمه ای عالی برای یک شهر او را دوست دارد. آیا او نیز قادر به کشف پازل Griswolds؟ شدت: توصیف از سان فرانسیسکو زیبا هستند روشن است، کتاب بازی Scavenger چیزی است که بسیاری از دانش آموزان می خواهند واقعا وجود داشته باشد، و شخصیت ها همه خوب توسعه یافته و جذاب است. من به خصوص دوست داشتن رابطه ی خواهر و برادر را دوست داشتم. کمی تنوع دارد. هیچ کس نمی میرد! من به طور معمول طرفدار پازل نیستم، اما این کار به گونه ای انجام شد که حتا من را جذاب می کرد. نواقص: نام آقای کیسیلینگ به نظر می رسید کمی بیش از حد دمدمی، و Maddie به نظر می رسید بیش از حد متوسط ​​و توسعه به عنوان یک شخصیت. آنچه من واقعا فکر می کنم: کاملا لذت بخش و آسان به دانش آموزان مختلف: هر کسی که دوست دارد کتاب، خوانندگان رمز و راز، دانش آموزان که داستان های سفر را دوست دارند. حتی پوشش دارای کیفیت شاد و بی زمان برای آن است. همدمی عالی برای فرار از کتابخانه آقای لیون سلس.

مشاهده لینک اصلی
نوشته شده در نوشته شده در کتابخانه کتابخانه کابینت کاملا مورد احترام کتاب ناوشکن، آن را سرگرم کننده بود به عنوان خوانده شده. همه چیز از نویسندگان توجه داشته باشید که Bertman الهام بخش برای Book Scavenger (که ترکیبی از کتاب ها، فیلم ها، Geocaching، سیپ ها و وب سایت BookCrossing.com است) را فهرست می کند. به محیط سان فرانسیسکو پر از واقعیت های تاریخی و تاریخی مختلف است که برای یک طرح جالب ساخته شده است. به علاوه یک رمز و راز خوب وجود دارد که نوعی شامل ادگار آلن پو است. من از تمام شخصیت ها و روابط لذت می بردم، با برادر بزرگم امیلی دوستم. یک داستان فوق العاده و خلاقانه. کتاب کامل برای کسی که دوست دارد پازل را حل کند و ممکن است علاقه ای به سایبر و کدهای جالب داشته باشد و نه به دنبال یادگیری نحوه شکستن آنها. که بسیار سخت تر از آن است که به نظر می رسد. من مبارزات بازاریابی را برای Book Scavenger دوست دارم و فکر می کنم کاملا منحصر به فرد است برای داشتن یک بازی آنلاین که در آن شما در واقع می توانید سرنخ های پنهان برای پیدا کردن و خواندن ARCs کتاب را دنبال کنید. بحث در مورد هنر تقلید زندگی، و یا آیا زندگی در حال تقلید هنر در این مورد است؟ داستان لذت بخش و سرگرم کننده نویسنده در حال کار بر روی عاقبت است. من یک نسخه بازبینی از ناشر را از طریق NetGalley دریافت کردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب خیلی خوبی بود. من آن را به همه پیشنهاد میکنم. این پیامی ارسال می کند که هر کسی می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. و همچنین، خانم تائیک هنوز آن را مطالعه نکرده است، پس مطمئن باشید قبل از آن را بخوانید! :)

مشاهده لینک اصلی
این مورد برای مورد علاقه است! خواندن خلاصه ای که می دانستم این کتاب جالب بود اما معلوم شد که یک گنجینه مطلق است. من آن را در عرض چند ساعت غرق شدم و خیلی ناراحت شدم که پایان آن را ببینم و حتی ناراحت شدم که متوجه شده ام که این اولین و تنها کتاب نویسنده است تا کنون! امیلی خواننده مشتاق است، اما همچنین عضو مهمی از بازی کتاب Scavenger گریسون گریس والد تاسیس شده است. او در رتبه بندی بازی قرار دارد و هدف آن دستیابی به بالاترین وضعیت کارآگاه است. این شامل حل کدهای و معماهای برای پیدا کردن کتاب های پنهان در سراسر کشور - اگر نه جهان - و پنهان کردن کتاب در عوض برای اعضای دیگر برای پیدا کردن و غیره Griswold زندگی می کند در سان فرانسیسکو، و امیلی است که فقط با خانواده اش نقل مکان کرد - که هدف از زندگی در هر ایالت را تعیین کرده است، که برای امیلی خسته شده است، اما نه برادرش متی، که به این شیوه زندگی عادت کرده است - و از این رو بسیار هیجان زده است که در آن شهر که همه آن را آغاز کرده اند، بسیار هیجان زده باشند. با این حال، امیلی به زودی متوجه می شود که گریس والد مورد حمله قرار گرفت و در شرایط بحرانی قرار دارد که باعث می شود شکار شهروندان محلی لغو شود. او به شدت ناامید شده است و از همسایگانش جیمز، که او و متی را در تور شهر میگذراند، به طور ناخواسته منجر به جابجایی این حمله میشوند. در آنجا، امیلی یک کتاب جدید با نام Edgar Allen Po در کتابخانه پیدا می کند که برای کتابی که توسط یکی دیگر از کتابفروشی ها برگشته است، غافلگیر شده است. پس او آن را می گیرد و کارت عضویت خود را ترک می کند. این شروع داستان از ماجراجویی، رمز و راز و تعلیق، با امیلی و جیمز درست در وسط آن. بی تردید، امیلی نه تنها کتابی را که مهاجمان به دنبال آن بودند، گرفته بود و هم اکنون در دم او قرار دارند، بلکه اولین رساله برای شروع بازی شکار محلی است که گریس والد پیش از حمله ناامیدانه آن برنامه ریزی کرده بود. با درک تمامی این موارد، امیلی مصمم است با کمک جیمز، و گاهی اوقات برادرش متیو، خود را در تمام انواع مشکلات به پایان برساند. همه این گفته ها، این کتاب در مورد خیلی بیشتر از رمز و راز و ماجراجویی است. این کتاب در مورد دوستی، وفاداری، روابط خانوادگی، عشق و تاریخ است. جنیفر Chambliss Bertman به ما یک تاریخ بسیار جالب Poe و رقابت با Rufus Griswold را ارائه می دهد، همچنین به ما جهان شگفت انگیزی از کدهای و رمزهای را معرفی می کند. این فقط یک داستان طبقه متوسط ​​است، اما در واقع فوق العاده هوشمندانه است و شما را در انگشتان شما قرار می دهد به عنوان شما سعی می کنید برای حل این پازل درست در املای امیلی. من نمی توانست به اندازه کافی، و من نمی توانم برای کتاب بعدی خود صبر کنید - که من مایه نگرانی برای دیدن قرار است در سال 2017 منتشر شود!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بلافاصله یکی از مورد علاقه من در تمام دورانهای مدرسه بوده است. این رمز و راز، طنز، شخصیت های شگفت انگیز و دوستی، پازل جذاب، مبهم ادبیات ادبی، و یک محیط کاملا سان فرانسیسکو است. من واقعا فکر می کنم که این کتابی است که خوانندگان بچه ها و بزرگسالان در برابر آن لذت خواهند برد و آن را انتخاب خوبی برای خواندن خانواده و یا کلاس درس خواهند کرد. به طور خلاصه، من همه چیز را درباره Book Scavenger دوست داشتم و بسیار هیجان زده ام که ماجراهای امیلی و جیمز ادامه در عاقبت! برای اولین بار در خط قرار می گیرم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب بازها


 کتاب سیرک میراندا
 کتاب سخنرانی های تد
 کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
 کتاب مرد بی وطن
 کتاب باراک اوباما در رویای پدر
 کتاب باغبان شب