کتاب کتاب بازها

اثر جنیفر چمبلیس برتمن از انتشارات پرتقال - مترجم: امین توکلی-پرفروش های نیویورک تایمز

برای امیلی دوازده ساله، بهترین چیز در مورد رفتن به سانفرانسیسکو این است که شهر خود را از بت ادبیات او: گریسون گریسولولد، ناشر کتاب و خالق احساسات آنلاین Book Scavenger (یک بازی که کتاب ها در شهرهای مختلف پنهان شده اند بیش از کشور و سرنخ برای پیدا کردن آنها را از طریق پازل نشان می دهد). با این حال، امیلی پس از ورود او به یاد می آورد که گریس والد مورد حمله قرار گرفته و در حال حاضر در یک فاجعه است و هیچ کس نمی داند چه چیزی در مورد بازی جدید حماسی که او برای راه اندازی آماده شده بود. سپس امیلی و دوست جدیدش جیمز یک کتاب عجیب و غریب پیدا می کنند که به اعتقاد آنها از خود گریس والد است و ممکن است تنها کپی از بازی جدید مرموز او باشد. امیلی و جیمز در مسابقه با زمان سر و صدا از سر و صدا به سرنخ، ناامید به پنهان کردن در قلب بازی جدید گریسولدز - قبل از کسانی که به Griswold حمله نیز پس از آنها.


خرید کتاب کتاب بازها
جستجوی کتاب کتاب بازها در گودریدز

معرفی کتاب کتاب بازها از نگاه کاربران
من نمی دانم چقدر قدیمی هستم، این کتاب به نظر می رسد شگفت انگیز است، من آن را خواندن :)

مشاهده لینک اصلی
باید بخشی از این کتاب را بخواند و ایده آن را کاملا دوست داشته باشد. داستان بازی ای است که توسط Garrison Griswold، ناشر مطبوعات Bayside ایجاد شده است، به نام Book Scavenger نامگذاری شده است. در این بازی، شرکت کنندگان کتاب ها را در سراسر کشور پنهان می کردند و سرنخ هایی را درباره مکان ها با ثبت نام آنها در خط می دادند. شرکت کنندگان همچنین برای کتاب هایی که دیگران با استفاده از سرنخ های پنهان شده را جستجو می کنند. هنگامی که شرکتکنندگان پیدا شد، نقاطی را به دست آوردند که از دانشنامههای ققنوس تا نانسی درو، سام اسپاد، خانم مارپل، مونس سی. اوگوست دوپین و در نهایت شرلوک هلمز به دست آوردند. امیلی در حال حاضر در رتبه خانم مارپل بود، به آرامی به سمت رتبه بعدی حرکت کرد، و در حال حاضر با خانواده اش به سانفرانسیسکو، خانه گریسون گریسولولد، فرصت های او برای انجام بسیاری از فرسایش، بی پایان بود. این حرکت نهم برای امیلی دوازده ساله بود و مطمئنا نتوانست آخرین وی باشد زیرا پدر و مادرش در تلاش برای زنده ماندن یک بار در هر یک از پنجاه کشور بودند. این حرکت برای امیلی متفاوت است ، هرچند که او به سرعت یک دوست را میسازد که، اگر چه چیزی در مورد نوشیدن کتاب نمی داند، هنگامی که به پازل می آید، صدای جیغ کشیدن است، بنابراین دو دوست سریع وpartners در جرم و جنایت @، به ویژه هنگامی که آنها یک کتاب پیدا که ممکن است یک کلید برای یک بازی جدید توسط گریسون گریس والد باشد. همانطور که برای گریس والد - او در همان روز ربوده شده و شلیک می شود امیلی به شهر می آید و نزدیک به مرگ است. آیا این پایان بازی کتاب Scavenger برای همیشه خواهد بود؟ من این کتاب را مخلوطی از رمان های رمز و راز دوست داشتم امیانی می دانم که می توانم در اینجا ذکر کنم، اما نویسنده در واقع در بسیاری از کتاب های او اشاره بسیاری از آنها را می کند. من اعتقاد دارم که او این کار را به عنوان یک سرنشین کلاه خود به رسمیت شناختن این نویسندگان بر روی نوشتۀ او و شیوه و خلاقیتش تأثیر می گذارد، اما پس از آن به نوشتن کتاب خواننده با نوازش و خلاقیت خود می پردازد و آن را منحصر به فرد و طراوت می کند، شایعات را به عنوان یک رمان فوق العاده رمز و راز برای خوانندگان میانه طبقه ... گرچه برخی از سرنخ هایی که خواننده آن امیلی و دوست خود، جیمز بود، وجود ندارد، خواننده با بسیاری از عدم اطمینان در مورد اعتماد به شخصیت های مختلف در داستان. همچنین روابط بسیار خوبی در داستان ایجاد شده و درسهای زندگی برای شخصیت های یادگیری وجود دارد. و در نهایت، تا آنجا که این معلم می رود، این کتاب قطعا تمایل به شروع یک شکار کتابفروشی کتاب را در مدرسه خود من. من مشتاقانه منتظر دیدن این کتاب منتشر شده است، بنابراین می توانم کپی هایی را برای دانش آموزان به اشتراک بگذارم. هومم ... شاید نیاز به پیدا کردن کپی های خود داشته باشن

مشاهده لینک اصلی
من یک نسخه رایگان از ناشر را از طریق NetGalley دریافت کردم در حالی که برای بررسی صادقانه دریافت کرده بودم. Scavenger یک کتاب ماجراجویی درجه یک در مورد یک دختر به نام امیلی است که با والدینش به سان فرانسیسکو می رود - شهر او بزرگترین بت زندگی می کند: گریسون گریسولولد، خالق بازی افسانه ای Book Scavenger. و امیلی یک کتابفروشی پرشور است - او دوست دارد حل معماهای منجر به کشف مکان های پنهان کتاب ها شود. با این حال، گریس والد مورد حمله قرار گرفته و در یک کاما قرار دارد و امیلی و دوست جدیدش جیمز یک کتاب عجیب و غریب پیدا می کنند که معتقدند متعلق به خود گریسوولد است و به سرعت آنها در وسط یک ماجراجویی هستند. این کتاب همه چیز را یک داستان ماجراجویی خوب دارد: شخصیت ها، یک سبک نوشتن شسته و رفته، معماهای هیجان انگیز، پازل، کد و رمزهای عبور. این کتاب ها نیز دارند (قطعا یک پاداش بزرگ!). نیازی به گفتن من واقعا از آن لذت بردم، درست است؟ این بسیار سرگرم کننده بود که شخصیت های سفر خود را دنبال کنید تا شاهد پیشرفت آنها، مبارزات آنها و تلاش برای حل معماها با آنها باشید. این باعث می شود که من برای یک بازی مثل این بازی را در زندگی واقعی بازی کنم. برای تلفن های موبایل خیلی خیلی سرگرم کننده و همچنین به من یادآوری کرد که از زمانی که من یک کودک بودم عاشق کدهای مخفی و رمزهای را دوست داشتم. پس واقعا واقعا لذت بخش و هیجان انگیز بود. من نیز واقعا دوست داشتم که چگونه نویسنده چهره های تاریخی واقعی را به داستان می انداخت. اوه، و من اشاره کردم این تنها یک کتاب اول در یک سری است، به این معنی که بیشتر از این افتخار است؟ من این کتاب را به طرفداران سری Famous Five توسط Enid Blyton توصیه می کنم، افرادی که کتاب هایی در مورد کتاب ها و کسانی که از آن لذت می برند فرار از کتابخانه آقای Lemoncellos، چارلی و کارخانه شکلات و یا سری 39 Clues. این موضوع باید در تاریخ 2 ژوئن منتشر شود.

مشاهده لینک اصلی
از آنجایی که من از کتابی که عشق خواندن را در بر میگیرد و جشن میگیرد، دور نیست، اما من کاملا مطمئن نیستم که این یکی است (و من میگویم این در حالی است که در زمان نوشتن این مقاله، کتابخانه آقای لیون سلس را ندیدهام). کتابی که خود را به عنوان ویل وونکا از کتابهای مربوط به کتاب معرفی می کند، آن را به اندازه کافی برای لذت بردن از این گوشته و یا به اندازه کافی غول پیکر برای مقایسه مقایسه نمی کند. این کتاب در مورد برخی از بچه ها وسواس کتاب ترساندن، یک بازی در مورد پیدا کردن و خواندن کتاب هایی است که توسط یک مرد ساخته شده است و همچنین یک کتابفروشی و ناشر است. هس یک بازی جدید به دست آورده است، اما قبل از اینکه بتواند آن را نشان بدهد، بله، بله، مردم بیش از این کتاب ها در این دنیا غبطه می خورند. بچه ها مشکلی بزرگتر دارند و شروع به انجام تحقیقات خود برای پیدا کردن آنچه که بازی جدید است و شاید چه اتفاقی افتاده است. داستان کمی تاریک تر از فکر شماست. کودکان و نوجوانانی که از طریق بمب گمانه زنی بدون عنصر امداد کمدی فرار می کنند، به اندازه کافی مشکل است، اما ایده پشت این برای یک کتاب در مورد پازل ها و حل اسرار مناسب است، با این حال، این کتاب به اندازه کافی برای خواننده ارائه نمی کند، بلکه بیشتر به صورت غیر داستانی تاریخچه کتابها و نویسندگان. در حقیقت، حتی اگر قصد نداشتن این باشد، اینها این است که چگونه کتابهای میانه کلاس مرکزی مرجع، بچه های ما را از بین می برد (اطلاعات را در بیش از روایت تحمیل می کنند)، و در حالی که نتیجه نهایی کتاب، کمی تعجب آور است، جذاب ترین آن نیست. قطعا یک مخاطب را پیدا خواهد کرد. ما به کتابهای بیشتری نیاز داریم که ادبیات و سواد آموزی را برای بچه ها عادی کرده و جشن بگیرند. من در نهایت نمی دانم اگر این است.

مشاهده لینک اصلی
به سادگی لذت بخش! کودک من درونم توهم شده است ...... Book Scavenger یک رمز و راز متوسطه، کتاب مقدس ملودی است که در سانفرانسیسکو تنظیم شده است، با شخصیت اصلی - رمانتیک امیلی و جیمز جیمز پیچیده است. و می گویند که خانواده امیلیس و شیوه زندگی آنها غیر عادی هستند، ممکن است کم و زیاد شود. آه، اما این بخشی از سرگرم کننده است. همه چیز در اطراف، این فوق العاده سرگرم کننده خواندن بود. این همه عناصر بزرگ یک فرد بالغ را داشت، مگر اینکه به چندین درجه برسد. اسلحه ها کشیده شده اند عکسها اخراج میشوند آفتاب سرخ می شود خائنانی در ساخت، قهرمانان در حال اجرا، نگاه کردن به سرنخ پنهان به یک بازی است که می تواند به سرعت مرگبار سریع تر از یا امیلی یا جیمز می تواند رمز گشایی بعدی رمزگشایی. کتاب خواننده، معلوم است، پس از کمی گوگلینگ، نه تنها یک کتاب عالی است، نویسنده همچنین معامله واقعی ایجاد کرده است، که در آن شما می توانید سرنخ، حل پازل، و شکار برای کتاب های پنهان واقعی در تمام پنجاه کشور است. آن را چک کنید: www.bookscavenger.com و او حقایق سرگرم کننده و غنی سازی فعالیت ها را در وب سایت خود دارد. خواندن مبارک . . و شکار مبارک! FOUR **** Quirky Good، Biblio Bodacious، Middle-grade Adventure / Mystery **** STARS

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب بازها


 کتاب برای این لحظه متشکرم
 کتاب چگونه فیلمنامه بنویسیم
 کتاب فن گرل
 کتاب هری پاتر و فرزند نفرین شده
 کتاب پرونده هری کبر
 کتاب عطر سنبل عطر کاج