کتاب کتاب سیاه

اثر اورهان پاموک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: عین له غریب-پرفروش های نیویورک تایمز

گالیپ وکیل زندگی در استانبول است. همسرش، رؤیای کارآگاه رویا، ناپدید شده است. او می تواند او را برای شوهر سابق خود یا سلول، یک مقاله نویس روزنامه محبوب، ترک کند؟ اما به نظر می رسد سلول هم ناپدید شده است. همانطور که گالیپ تحقیق می کند، او خود را در نظر می گیرد هویت غم انگیز سلول، پوشیدن لباس های خود، پاسخ به تماس های تلفنی خود، حتی نوشتن ستون خود را. گالیپ هر گونه سرنوشت قابل قبول را دنبال می کند، اما ماهیت رمز و راز در حال تغییر است و زمانی که او تهدید مرگ را دریافت می کند، شروع به ترس از بدترین حالت می کند. با توجه به داستان های غم انگیز آن در مورد استانبول، کتاب سیاه، رمز و راز بی نظیری است و مدیتیشن تحریک آمیز بر هویت است. برای خوانندگان ادبیات ترکیه، این رمان فرقه گرامی است که در آن اورهان پاموک صدای اصلی خود را پیدا کرد، اما خوانندگان انگلیسی زبان نادیده گرفته شده است. در حال حاضر، در ترجمه جدید زیبای مورین آزادانه، آنها نیز ممکن است با تمام ثروت خود روبرو شوند.


خرید کتاب کتاب سیاه
جستجوی کتاب کتاب سیاه در گودریدز

معرفی کتاب کتاب سیاه از نگاه کاربران
من این کتاب را دوست داشتم یکی از بهترین کتابهای خود را در مدت زمان طولانی خواند!

مشاهده لینک اصلی
شخصیت اصلی دوست داشتنی و رمز و راز به خوبی توسعه یافته است.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از این کتاب لذت بردم. خیلی غیر منتظره بود. بعضی اوقات پاترسون می تواند قابل پیش بینی باشد، بخشی از این کتاب من را به دیدن نمی آیند و بسیار طراوت بود.

مشاهده لینک اصلی
زمانی که یک نویسنده شناخته شده با نویسنده نام کوچک را می بینم، همیشه می ترسم. با این حال، پس از گرفتن غوطه وری، من خودم را شناختم سوار هیجان جالب سرگرم کننده. فریب، خیانت، تیراندازها، پلیس های کثیف، صحنه های دادگاه، امور عاشقانه و غیره. همه اینها را دارد من نمی توانم آن را یک رمان بسیار جدی، جرم آن در ایالات متحده، آن را من می خواهم به عنوان آن را می گویند. شخصیت ها عالی بودند، با این حال برخی از آنها کمی ضعیف شده بودند، تنظیمات به اندازه کافی شبیه بود، اما این ترسیم بود که با سرعت حرکت کرد. قطعا توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
چرخش خوب ؛-) این یک مقدار زیادی را دوست داشت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب سیاه


 کتاب کاپیتان زیرشلواری
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب سقوط فرشتگان
 کتاب درون آب
 کتاب طلسم سایه
 کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند