کتاب کتاب سیاه

اثر اورهان پاموک از انتشارات نشر چشمه - مترجم: عین له غریب-پرفروش های نیویورک تایمز

گالیپ وکیل زندگی در استانبول است. همسرش، رؤیای کارآگاه رویا، ناپدید شده است. او می تواند او را برای شوهر سابق خود یا سلول، یک مقاله نویس روزنامه محبوب، ترک کند؟ اما به نظر می رسد سلول هم ناپدید شده است. همانطور که گالیپ تحقیق می کند، او خود را در نظر می گیرد هویت غم انگیز سلول، پوشیدن لباس های خود، پاسخ به تماس های تلفنی خود، حتی نوشتن ستون خود را. گالیپ هر گونه سرنوشت قابل قبول را دنبال می کند، اما ماهیت رمز و راز در حال تغییر است و زمانی که او تهدید مرگ را دریافت می کند، شروع به ترس از بدترین حالت می کند. با توجه به داستان های غم انگیز آن در مورد استانبول، کتاب سیاه، رمز و راز بی نظیری است و مدیتیشن تحریک آمیز بر هویت است. برای خوانندگان ادبیات ترکیه، این رمان فرقه گرامی است که در آن اورهان پاموک صدای اصلی خود را پیدا کرد، اما خوانندگان انگلیسی زبان نادیده گرفته شده است. در حال حاضر، در ترجمه جدید زیبای مورین آزادانه، آنها نیز ممکن است با تمام ثروت خود روبرو شوند.


خرید کتاب کتاب سیاه
جستجوی کتاب کتاب سیاه در گودریدز

معرفی کتاب کتاب سیاه از نگاه کاربران
به من زنگ بزن به من احترام می گذارم برای همه چیزهایی که در اواخر کارهای پاترنس گرفته شده اند (فکر دوم، بررسی کنید - منظورم این است که گفتم). بالاتر از همه، به من خوشحال میشوید که من رانتهای قبلی خود را نادیده گرفتم و این کتاب را خوانده ام. عنوان، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشد، اشاره به یک کتاب سیاه @ little missing @ که پس از یک حمله و جستجوی کامل در خانه ای از اعتبار بیمار که در آن برخی از Chicagos بهترین مشتریان است. نیازی به گفتن نیست، خانم خانم صحبت می کند - و بدون آن، پیدا کردن حتی بیشتر سطح در سطح (از جمله پلیس در بر داشت) و دیگران که در زمان حمله در حال حاضر وجود دارد، ممکن است هرگز پیدا نشد.در مرکز حوادث پلیس کارآگاه بیلی هارونی و شریکش، کارآگاه کیت فنتون. خواهر Billys Patti یک پلیس است، پدرش، دانیل، رئیس کارآگاه بود، و پدر و مادر دوست (و بیلیس مربی مربی) سرپرستی امور داخلی، به طوری به وضوح copess امور خانوادگی است. به محض این که حمله مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت، بیلی اصرار می ورزد که او حق دارد که آن را آغاز کند. اما Amy Lentini، وکیل دستیار معاون کشوری، به نظر می رسد ثابت کند که این موضوع قابل توجیه نیست (و به همین دلیل غیرقانونی است)، و به این ترتیب، کابوس را در معرض تعقیب کیفری اشخاص قرار می دهد. در حقیقت، این رویداد در گذشته بیلیس اتفاق افتاد؛ امروزه او به نوبه خود بسیار متفاوت است و او را ناتوان و یا ناخواسته به یاد داشته باشید جزئیات (از جمله، شاید، محل سکونت این کتاب کوچک سیاه). فصل ها به جلو و عقب برگردانده می شود، با @ گذشته @ فصل ها لایه برداری بیشتر سرنخ به آنچه که واقعا اتفاق افتاده است. معمولا، من این تکنیک را دوست ندارم - و نه من آن را دوست دارم اینجا. اما در واقع خیلی خوب عمل کرد و من را در لبه صندلی من حفظ کرد حتی اگر از ابتدا حدس بزنم که همه چیز پشت سر گذاشته شده است. در واقع، علاوه بر یک داستان جذاب و سریع، میل من برای پیدا کردن این که آیا حدس من درست بود یا خیر، و یاد بگیرند که چطور و چرا بخش بزرگی از آنچه من انجام دادم، در کل، کتاب. همکاری Patterson-Ellis همواره چنین تلاشی ستاره ای نداشته است - من به طور خاص به House Of Murder و معشوقه اشاره می کنم که به ترتیب به ترتیب 4 و 3 ستاره به نمایش گذاشتم اما این یکی به علامت رسیده است. بیشتر لطفا!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق العاده بود! بهترین ها در طولانی مدت نوشته شده اند. پایان من را کاملا شوکه کرد !!!

مشاهده لینک اصلی
دست پایین ..... این بهترین کتاب جیمز پترسون Ive در مدت زمان طولانی خواندن! عالی!

مشاهده لینک اصلی
این قطعا مرا از ابتدای جی آیپی به یاد می آورد با پیچ و تاب های بدون توقف و \u0026 amp؛ چرخش. متناوب زمان آن را منحصر به فرد نگه داشت. یک صفحه ی واقعی صفحه ی که در یک روز خوردم!

مشاهده لینک اصلی
کارآگاه بیللی هارنی یک حادثه فاحشی را در حادثه بعد از یک مظنون به قتل نشان می دهد. بسیاری از افراد قدرتمند و برجسته در مجتمع فاحشه هستند اما سرفیس سیاه از بین می رود و مردم به دنبال آن هستند. در همین حال، بیلی در رسوایی شخصی خود است که از وکیل دستیار منطقه و همسرش مرده است. به دور یکی از کتاب های مورد علاقه خود را جیمز پترسون پس از مدت زمان طولانی است. لذت بردن سریع لذت ببرید با بسیاری از پیچ و تاب و چرخش و تعجب پایان دادن به آن من نمی بینم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کتاب سیاه


 کتاب شب گرد
 کتاب شیوه گرگ
 کتاب خاطرات زمستان
 کتاب آواز اجساد بی گور
 کتاب مکبث
 کتاب صبحانه قهرمانان