کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند

اثر دونا لئون از انتشارات چترنگ - مترجم: سبا هاشمی نسب-پرفروش های نیویورک تایمز

چند كتاب ارزشمند از كتابخانه معتبری در قلب ونيز ناپديد می‌شوند. كاركنان كتابخانه بر اين باورند كه محققی آمريكايی آن‌ها را دزديده است؛ اما برونتی به اين نتيجه می‌رسد كه او نمی‌تواند به تنهايی اين كار را كرده باشد. طی بازجويی برخی از مراجعان مرموز كتابخانه، برونتی در ورطه‌ی رازهای شوم بازار سياه كتاب‌های عتيقه می‌افتد و وقتی پرونده وارد مرحله‌ی دهشتناك‌تری می‌شود، برونتی چاره‌ای به جز زير و رو كردن صفحاتی از گذشته، برای بر ملا كردن حقيقتی مخوف ندارد...


خرید کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند
جستجوی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند در گودریدز

معرفی کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند از نگاه کاربران
حکم اول: دوشنبه خسته کننده بود، بسیاری از آن را با اظهارات شاهانه کتبی در مورد مبارزه بین دو رانندگان تاکسی که یکی از آنها را به بیمارستان فرستاده بود با یک ضربه مغزی و یک بازو شکسته راست صرف کرده بود. برخی از صفحات را از برخی کتاب های نادر و همچنین سرقت کل کتاب و همچنین از یک کتابخانه معتبر در ونیز. یکی از شاهدان احتمالی یک کشیش پیشین است که سالها به کتابخانه آمده است. به سرعت به Commissario Guido Brunetti روشن می شود که مردی که برایش نگاه می کند، استاد آمریکایی است که دارای مدرک دانشگاهی آمریکایی است. نه تنها آنها اعتبار کشف می کنند، بلکه دروغین هستند، اما کتابخانه های دیگر ایتالیا نیز از دست رفته اند. این واقعا یک کتاب است که کتابداران دوست دارند. با این حال این یکی است که گاهی اوقات یک کتابفروشی را ایجاد می کند. توصیف شگفت انگیز از کتابهای قدیمی و دست ساز وجود دارد. خوب است که همیشه با یک قتل آغاز نکنیم، اما اجازه دهید داستان ساخت شود. این یک نویسنده واقعا محرمانه است اما صبور باش قتل خواهد آمد. کمرم Guido Brunetti یک شخصیت عالی و جذاب است. او به خوبی از فساد و پیگرد در داخل دولت و اداره پلیس آگاه است. با این حال، او به کار خود اعتقاد دارد و برای تحقق عدالت کار می کند. یکی از چیزهای فوق العاده در مورد نوشته ی لئون است که شخصیت هایش چیزی جز یک بعد نیستند. خانواده Brunetti به همان اندازه بخشی از سری است که او است. برای کسانی که سری را دنبال کرده اند، بسیار خوب است که ببینیم روابط چگونه تکامل یافته اند. با این حال، حتی برای خوانندگان جدید، تاریخ کافی وجود دارد که هرگز احساس نمی کند که چیزی از دست رفته است. لیون نویسنده ای باورنکردنی هوشمند است. چیزهایی که یاد می گیرند، بر روی موضوعات مختلف، تقریبا به اندازه رمز و راز جالب هستند. او باعث می شود خواننده کنجکاو به نظر می رسد و بیشتر بدانید. او اظهارات کوچکی را ارائه می دهد که شما را به فکر کردن می اندازد و گاهی اوقات به پرسش هایی که شما فکر می کنید، اهمیت می دهید تا مردم را درک کنید تا آنها را ببخشند. \"پوشش آن بسیار عالی است رمز و راز غیر معمول با پیچاندن ابرو در طرح. با پوشش آن (Pol Proc-Comm. Guido Brunetti-Itlay-Contemp) - ExLeon، Donna - 23st در سریال ماهانه مطبوعات، 2014

مشاهده لینک اصلی
Commissario Brunetti از ونیز Questura، بهترین کارآگاه خواننده در داستان (تا زمانی که شما فقط تعداد کتاب های نوشته شده قبل از، می گویند، 500 AD) در نهایت یک کتابفروشی ارزش استعدادهای خود را دارد. Biblioteca Merula، یک کتابخانه در ونیز خانه ای برای مجموعه ای باشکوه از کتاب های نادر و ارزشمند، کشف کرده است که کتاب ها گم شده و بسیاری دیگر صفحات را حذف کرده اند. این بر اساس حوادث واقعی در ایتالیا است که بسیاری از کتابخانه های آنها در سال های اخیر به طور منظم مورد غارت قرار گرفته اند. این البته لئون با استعاره ای کامل برای وضعیت کنونی ایتالیا را فراهم می کند. این کتاب با عشق او به شهر و شهرت پذیرفته شده او و ناامیدی او در فساد مالی است که ایتالیا را از گنجینه های آن رها می کند و اقتصادش را از بین می برد. براساس یک فاجعه آمریكایی آمریکایی، ادعا کرد که اما یک رمان رمز و راز بدون قتل است و به زودی یک ظالم ظاهر می شود. یک کشیش بازنشسته به صورت وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار گرفته و دو مورد ممکن است یا نباشند. این دو کمپانی به طرز وحشتناکی بازتولید شده اند زمان زیادی را برای Brunetti برای لذت بردن از لذت بردن از خانه، خانواده و مادری خود، همه در جزئیات دوست داشتنی فراهم می کند. هر کتاب جدید توسط لئون باعث جشن و این یکی برای پیشبرد زندگی می کند. همه شخصیت های قدیمی از خانواده و زندگی حرفه ای Brunettis در اینجا هستند و آنها نقش تعیین شده خود را، چه شفاف و با احترام، و یا با اهانت. لئون به نحوی موفق به نگه داشتن سری های جدید و جالب حتی پس از بسیاری از کتاب ها. باقی مانده از بهترین سری های رمز و راز است که امروز نوشته شده و خواندن این کتاب را می دهد بسیاری از لذت های کوچک است. خوب خواندن خواندن.

مشاهده لینک اصلی
چندین سال پیش زمانی بود که من دچار افسانه های Donna Leons Commissario Brunetti شدم. به نظر می رسید همه چیز به جز یک رمز و راز بود. اگر چه من از خواندن درباره مشاغل مختلف، مثلا، یا مسائل اجتماعی لذت می برم، هنگام خواندن رمز و راز، من هنوز عمدتا برای یک پازل خوب و یک داستان خوب هستم. خوشبختانه، لئون به نظر می رسد راهی برای نوشتن در مورد شمار زیادی از موضوعات مورد علاقه او را توسعه داده است، و هنوز هم رمز و راز گیج کننده با فضای زیادی برای طرفداران قدیمی خود. با پوشش آن شروع می شود به زودی با یک جنایات امیدوار کننده، سرقت کتاب های نادر از کتابخانه ونیز. این سرعت فرا رسیده است، تعداد زیادی مصاحبه و تعقیب سرنخ ها، و هیچ قتل تا نیمه راه از طریق کتاب. اما این برای این تنظیم مناسب است، La Serenissima، جمهوری خشن ترین ونیز. در حال حاضر هیچ خودرویی تعقیب نمیشود. با اینکه Brunetti به دنبال سیگورینا Elettras جادوگر کامپیوتر کمک میکند، او قادر به ارائه پاسخ آسان نیست، بنابراین او باید به روشهای سنتی پلیس تکیه کند. این به نظر من خیلی رضایت بخش تر است، زیرا هیچ پاسخ سحر و جادو از اینترنت نمی کاهد. منطق و شواهد باید این ترفند را انجام دهد. در همین حال، دانا لئون تا به حال در حال پیشرفت چشمگیر نوشتن اخیرا است. علاوه بر اسرار سالانه Brunetti، مجموعه ای از مقالات در دسامبر گذشته (من ونیز)، یک رمز و راز غیر قتل غیر Brunetti (جواهرات بهشت) وجود دارد، و در ماه آوریل، یک کتاب در مورد ساخت و ساز گوندولا و موسیقی گوندولا ( گوندولا). (با تشکر از NetGalley و Grove Atlantic برای یک نسخه بازبینی.)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب Brunetti قطعا مورد علاقه من نیست. این در مقایسه با بسیاری از اسرار دیگر او بود. تمام اقدامات (غیر عملیاتی) در اطراف موضوع (سرقت نادرست کتاب) تمرکز کرده و به جای همه بازیگران شخصیت های معمولی نادیده گرفته شده است. خیلی اتفاق افتاد Brunetti، خود، خیلی خسته کننده بود - به ویژه باهوش نیست. آن را به عنوان اگر لئون فقط به موضوع روز علاقه به جای مردم رنگارنگ و هوشمندانه است که معمولا راه خود را به زندگی یک بازرس به همان اندازه هوشمندانه. و تمام شخصیت های دیگر که به تهاجم متصل بودند، متضاد بودند و جالب نیستند. شاید ما باید دندان های بهتر را بدانیم. در ابتدا بسیار هیجان زده شدم که Brunetti و Foa، کشتی قایقرانی، با یک کشتی کروز بزرگ در کانال مواجه شدند، باعث شوک و سرخوردگی زیادی شد که این کشتی غول پیکر مجاز به حمله به آبها بود و باعث ویرانی سنگهای باستانی و اتصال آنها را حفظ کرد. این رویداد در چند صفحه اول، رویداد هیجان انگیزترین کتاب بود. شما می توانید شوک از دیدن چنین کشتی بزرگ در چنین محیط باستانی و دوست داشتنی را تصور کنید. این کتاب هرگز برای این سطح از سرگرمی یا علاقه به من نرسیده است.

مشاهده لینک اصلی
چه کسی یک کتاب نادر از کتابخانه را سرقت می کند؟ یا بدتر، تصاویر یا نقشه های موجود در کتاب را حذف کنید؟ این سوال است که Commissario Guido Brunetti در هنگام تماس از کتابخانه ونیزی روبرو می شود. حتی قبل از اینکه میزان تلفات شناخته شود، برونتی در مورد این موضوع است، فرض بر این است که این یک مرد تنها است: یک استاد دانشگاه آمریکایی است. او یک امید است که یک کشیش سابق است که اغلب از کتابخانه بازدید می کند. شاید او چیزی را دید که می تواند به پلیس کمک کند تا جنایتکار را پیگیری کند. به زودی، شاهد بالقوه مرده و ناگهان متوجه می شود، Brunetti نه تنها سرقت و خرابکاری کتاب های نادر روبرو است، بلکه قتل نیز می باشد. یک بار دیگر، این به یاد ماندنی و سرگرم کننده است؛ یک داستان با ابعاد متعدد و مظنونین متعدد. و ما می توانیم از طریق سرنخ ها با یک محقق اصلی در Guido Brunetti راه برویم. این خواندن فوق العاده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمیسر برونتی یاد می گیرد که هیچ کتابی را از روی جلد قضاوت نکند


 کتاب سیزده دلیل برای این که
 کتاب مدرسه ... است: به دادم برسین
 کتاب در ژرفای آب
 کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)
 کتاب قدرت تمرکز
 کتاب پین بال، 1973