کتاب یابنده نگهبان

اثر استیون کینگ از انتشارات ماهابه - مترجم: سمیه داننده-پرفروش های نیویورک تایمز

اگر می‌پرسید، هاگز می‌گفت شک دارد از داستان بدبختی یک دختر ۱۳ ساله تعجب کند چه برسد به این که شگفت‌زده شود اما شگفت‌زده شد. حیرت‌آور بود و او همه‌ی داستان را باور کرد؛ خیال پردازی هم نیست

وقتی حرف‌های تینا تمام شد، خیلی آرام شده بود. هاگز قبلا این منظره را دیده بود. شاید اعتراف کار خوبی باشد و شاید هم نباشد اما قطعا باعث آرامش می‌شود

در اتاق را باز کرد و هالی را دید که پشت میزش نشسته و با کامپیوتر بازی می‌کند. در کنارش یک کیسه پر از خوراکی دیده می‌شد که برای ۴ ساعت کافی بود. هاگز گفت «بیا تو، هالی. به تو نیاز دارد. آن‌ها را هم با خودت بیاور.»

هالی با احتیاط داخل شد. نگاهی به تینا سابر انداخت و به نظر می‌رسید از دیدن او خیالش راحت شده است. هر یک از دخترها یک شکلات برداشتند، که به نظر می‌رسید خیالش را راحت‌تر کرد. هاگز هم خودش یک عدد برداشت. به نظر می‌رسید سالادی که برای ناهارش خورده یک ماه پیش هضم شده و همبرگر گیاهی هم کافی نبوده. گاهی فکر می‌کند به رستوران برود و همه‌ی غذاهایی که داخل منو نوشته شده را سفارش دهد


خرید کتاب یابنده نگهبان
جستجوی کتاب یابنده نگهبان در گودریدز

معرفی کتاب یابنده نگهبان از نگاه کاربران
حدود 50 درصد به این کتاب تعجب کردم، @ ... Wheres Bill Hodges؟ شما ببینید، نگهبانان یابنده به عنوان رمان دوم درBill Hodges Trilogy @ (من واقعا از اولین بار در سری، آقای مرسدس لذت بردم) ، اما Hodges به شدت از دست رفته برای بخش خوبی از این رمان است. در واقع این کتاب احساس خواندن کتاب های چهارگانه را به طور ناگهانی به هم ریخت، بدون توجه زیادی به ساخت و ساز و یا قدم زدن: 1) شما مضحک، موریس بلامی، که در اواخر 70s یک نویسنده مشهور را به قتل رساند؛ 2) شما پیت سائبرز، یک پسر جوان است که خائنانی را پیدا می کند که در حال حاضر غارت می شود، از آن برای کمک به خانواده مبارک خود استفاده می کند؛ 3) در نهایت داستان بیل هودز کارآگاه - با تنها مختصری از ظاهر او همکاران عزیز، هالی و جروم - و 4) داستان آقای مرسدس ادامه می دهد (بیشتر شبیه تیزر است؛ در حالی که برخی از ظواهر هوشمندانه در ابتدای رمان وجود دارد، ظاهری دیگر به نظر می رسد، و یا فقط ما را تنظیم می کند برای # 3) بله، داستانها در نهایت به هم میپیوندند، اما در ابتدا Hodges واقعا از دست دادم. من فکر می کنم جروم در جایی در ساعت آخر یا دو داستان اتفاق می افتد. و هالی شما هرگز نمی توانید بیش از حد هالی، آقای پادشاه. به عنوان مثال، قبل از خواندن آقای مرسدس، این کتاب صوتی را از کتابخانه قرض گرفت، و هیچوقت هودز را از دست ندهید. هنگامی که او در نهایت به Hodges معرفی شد (خوردن یک سالاد، اما به دنبال یک همبرگر)، اولین فکرش این بود: \"حالا که این بازنده قدیمی بود؟\" خواندن این مجموعه ها از نظم، لذت بردن از یابنده های نگهدارنده را به حداکثر می رساند، و او ادامه داد واقعا عاشق آقای مرسدس هستم. این 3 ستاره را به من داد، زیرا هیچ وقت خسته نشدم. و پادشاه چیزهای خاصی را به خوبی انجام می دهد، به ویژه کتاب و نویسندگان را تحسین می کند و واقعا ناامید می شود چرا مردم دوست دارند بخوانند (بهتر یا بدتر). [هر کس می داند اگر جان روتشتین توسط یک نویسنده واقعی الهام گرفته شود؟ من هیچوقت رمانهای آپدایید را نمیشنیدم، اما عناوین کتابهای راتشتین به من یادآور Rabbit Run؛ خرگوش، Redux؛ خرگوش غنی است و خرگوش در استراحت.] یک بار دیگر، کتاب صوتی توسط درخشان ویل پاتون انجام می شود، که می تواند در ذهن من اشتباه انجام دهد. در نهایت، در حالی که یکی از مشکلات عمده من در این داستان، ساختار بود، برخی از موارد هوشمندانه با زمان بندی رویدادها (اجازه خواننده به شهادت مریخ کشتن از یکی دیگر از اعضای جمعیت) وجود داشت.

مشاهده لینک اصلی
من از پادشاه دوست داشتم از زمانیکه یک بچه بودم که در زمان خوابش تقلید می کردم تا کتاب هایش را بخورم - که در آن زمان نسخه های کاغذی کاغذی Signet بسیار سخت بود برای خرید در شهر بومی من. اما برای کشف چندین سال از خوانندگان اختصاص داده شده، پادشاهان نرم نقطه Salinger (که این کل تعجب از یک کتاب است، اما ترانه ای از ستایش)، همراه با بسیاری از peeks در رمان های دلخواه خود (مانند American Pastoral، Roths شاهکار غیر قابل نفوذ) برای کلمات خیلی هیجان بود. Chapeau Maître !

مشاهده لینک اصلی
خوب، من مطمئن هستم که کجا این اتفاق می افتد. اما من چیزها را خراب نمی کنم، بنابراین هرگز ذهن ندارم.به دنبال بررسی سه ستاره ای از آقای مرسدس، اولین در این سری، ناامیدی خفیف وجود دارد. در حالی که همیشه اینقدر خوب است که این مرد را در سر خود داشته باشم، به نظر می رسید که این پادشاه سعی در سبک جنبش هیجان انگیز برای اندازه دارد. من تحقیرش را تحمل کردم و لذت بردم که برای آن چه بود. اما دانستن این که دو کتاب دیگر وجود دارد، انتظارات کمتر از چشم انداز برنامه های خواندن من بود. حداقل من بازخورد در فهرست پیش از من داشتم. ولی من هنوز خواندن احیای را ندیده ام، و بررسی هایی که من برای دیدن یابنده های نگهدارنده یاب ها انجام دادم، مورد توجه من قرار گرفت. و تو چه میدانی؟ نگهبانان یابنده بسیار بهتر از آقای مرسدس هستند. در چشم انداز وسیع تریلرهای جنایت، من فکر نمی کنم آقای مرسدس از بسیاری از مردم باقی مانده است. مطمئنا نگهبانان یابنده هستند. و من به شما چند دلیل را برای شما توضیح می دهم: در مرحله اول، قسمت اول رمان، توانایی قصه گویی پادشاهان را به خوبی نشان می دهد. تنظیم برای بقیه رمان یک قلاب عمیق است. ثانیا، و من نمی توانم به جزئیات در اینجا بپردازم، اما پادشاه چیزهایی را که در اینجا به وجود می آید، چیزی پرت می کند که به وضوح شاه جهان است. لعنت داغ، شما فقط این نوع چیزها را در هیجان های جنایی دریافت نمی کنید. حالا نمی توانم انتظار داشته باشم که سومین سریال باشد. کسانی هستند که به شما می گویند که این می تواند مستقل باشد، اما من مخالف هستم. من به شدت توصیه می کنم خواندن آقای مرسدس اول، و سپس این یکی، زیرا پادشاه در حال ساخت چیزی واقعا بسیار جالب در اینجا. من تنها یک چرت زدن، و این جورموس تهوع لغزش در شخص Tyrone Feelgood خود، سیاه و سفید برده صحبت کردن. این فقط چند خط در این زمان بود، اما واقعا، عمو استیو؟ حتی شخصیت شما خود را ادعا می کند که آن را نازک شده است. آن را متاثر از آن، من به سادگی فکر می کنم آن را بیش از حد cutesy و احمقانه است.به طور کامل آن را کاملا از کتاب 3 ناپدید می شوند.

مشاهده لینک اصلی
دو کتاب اول سه گانه بیل هاجز (آقای مرسدس و یابنده نگهبانان) شاهین را به شدت شگفت انگیز می دانند. یک نکته برای نوشتن یک کتاب است که فقط اعدام شده است، اما چیز دیگری برای نوشتن یک کتاب است که فقط بله است. این چیزی است که این رمان است Blah.The بسیار خوب در قسمت اول کتاب ایجاد شده به عنوان یک فرض بالقوه جالب تبدیل به یک داستان رمز و راز عمومی / تعلیق است. (من به این واقعیت که او در مورد نوشتن این کتاب فکر می کرد نویسنده جان D. مک دونالد بود، اما جان دی مک دونالد). چیزی که اتفاق می افتد، بسیار شگفت انگیز است (حتی برای کتاب سوم) و پادشاهان برای توصیف آن تنها در اینجا به چشم می خورد، در حالی که در نمایش کامل دیده می شود. به نظر می رسد که پادشاه می داند که موریس بلامی یک شخصیت مخالف نیست و حتی نمی خواهد او را به عنوان یکی انتخاب کند. و پیتر سعبورس به مشکل او سزاوار است. در حقیقت، من فکر کردم او باید مشکل بیشتری نسبت به او داشته باشد. با این حال، پادشاه می داند که چگونه می تواند یک نقطه اوج هیجان انگیز را بنویسد، و او در قسمت سوم به نقطه ای بر می گردد. من اصلا امید زیادی برای رمان هودز نداشتم، اما پس از آنShit به معنی گوزن نیست. @ و این سه گانه به معنای گربه در طولانی مدت نیست. پادشاه هنوز نویسنده ی مورد علاقه ی من است. همه ی اینها صرفا به یاد آوردن خاطره ی جدیدی از داستان قیصر پادشاه من در سال 1980 افتاد (با وجودی که در سال های گذشته، احیای نزدیک بود).

مشاهده لینک اصلی
احتمالا من خودم انجام می دهم، قبل ازMr مرسدس @ و بیشتر از این در 28 ساعت سفر به استرالیا را بخوانم. اما واقعا، سه ماهه آخر این اتفاق افتاده است. این، و جزئیات مزاحم آن هیچ کس اشاره نمی کند / متوجه شده است که صورت حساب ها خیلی قدیمی هستند (آیا لازم نیست چیزی را تغییر دهند، واقعا، اما قطعا ارزش ذکر؟) باعث می شود من یک ستاره را کسر کنید. اما بقیه ستاره ها باقی می مانند، زیرا بقیه فقط خیلی خوب هستند! یک فریبنده ی بی رحم با دوستداران ادبیات و در عین حال یک هیجان جالب و اغلب شگفت انگیز است. و چه بازیگران شخصیت! در هالی گیبنی، پادشاهان شخصیت مورد علاقه من زن را هرگز ایجاد کردند (طرفداران Lisbeth Salander متوجه!) و بقیه نیز بسیار خوب هستند! من حتی مایلم که هاجز را ببخشم که یکMichael Connelly man @ و اشاره به Shining and It است (کهthe movie @ وthe series TV @ هستند). و همچنین تمرینThe Short Round @ از گرفتن یک دختر 13 ساله لگد زدن مرد بالغ و در واقع انجام تفاوت. در کل، یک کتاب عالی و من به دنبال آخرین به در سه گانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یابنده نگهبان


 کتاب هرگز رها مکن
 کتاب چرا ملت ها شکست می خورند
 کتاب خودت باش دختر
 کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم
 کتاب نوآفرینی
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند