کتاب یک بار فریبم بدهی

اثر هارلن کوبن از انتشارات هیرمند - مترجم: مهرآیین اخوت-پرفروش های نیویورک تایمز

مایا، خلبانِ سابقِ ارتش، تصویری باورنکردنی در دوربینِ مخفیِ مراقبت از پرستارِ بچه‌اش می‌بیند: دخترِ دوساله‌اش مشغولِ بازی با شوهرش، جویی، است… اما جویی دو هفته پیش به قتل رسیده بود. در قلبِ این معما پرسشی است که مایا را سخت آزار می‌دهد: آیا باید چیزی که با چشمِ خودش دیده باور کند؟ یا زخم‌های جنگ ذهنِ او را به وادیِ توهّم کشانده؟ مایا برای آن‌که جوابِ این معما را پیدا کند باید با اسراری که در ژرفای وجودش پنهان کرده رودررو شود. باید با قصه‌ی باورناپذیری کنار بیاید که درباره‌ی شوهرش می‌فهمد و نیز با قصه‌ای درباره‌ی خودش.


خرید کتاب یک بار فریبم بدهی
جستجوی کتاب یک بار فریبم بدهی در گودریدز

معرفی کتاب یک بار فریبم بدهی از نگاه کاربران
یکی از راز های مورد علاقه من و نویسندگان تعلیق همیشه Harlan Coben است. هارلن کوبن در همان سنت جیمز پترسون و لی کودک، کتابهای او را سریع و اغلب کوتاهتر می نویسد. او یکی از نویسندگان من است و من اطمینان دارم که همه چی را منتشر کرده ام یا حداقل آن را امتحان کنم. همانند بسیاری از کتابهای من، من این را برای یک لحظه نشسته بودم و در یک روز کار روزمرگ - با تشکر از خداوند برای تعطیلات عمومی، تصمیم گرفتم که امروز صبح با فنجان چای ارل گری خواندن آن را بخوانم. دیوانه من وقتی یک پانچ بسته شد و توطئه بزرگتری را در دست گرفت، از آنچه که ما در ابتدا حدس زده بودیم. شخصیت اصلی Mayas، شوهر جو، در سرقت از بین رفته است و چهار ماه پیش، خواهرش کلر در یک حمله خانگی به قتل رسید. به نظر می رسد مرگ به دنبال مایا است. با مایا که دور و مشغول است، او یک پرستار بچه را استخدام می کند که شوهرش را می داند و با کمک بهترین دوستش Eileen A Baby Nanny Cam را نصب می کند. یک شب در حالی که چک کردن فیلم، او شوک زندگی خود را به عنوان شوهر که ظاهرا مرده به نظر می رسد خوب و زنده در روی صفحه نمایش است. یک چیز منجر به دیگری می شود و کشف می شود که قتل شوهر و خواهر او ممکن است متصل باشد. با کمک یک دوست و دوستان، مایا یک حفره خرگوش پر از سرنخ ها را وارد می کند، اما اگر او دقیق نباشد، ممکن است یک دهه یا بیشتر از اسرار تاریک که باید پنهان بماند، کشف شود. همانطور که مایا همچنان از اسرار استفاده می کند دروغ می گوید و دنباله می رود - آیا او خودش را در فهرست کشتن قرار می دهد یا می تواند همه را درگیر در توطئه ای که در دهه گذشته از چنگال، رشوه و قتل وجود دارد، بکشد؟ احمق من یک بار رمان تعلیق است که نشان می دهد طولانی که برخی از خانواده ها به A بروید) محافظت از نام خانوادگی خود و پنهان رسوایی، و B) حفظ ثروت خانواده. اگر شما عاشق رمان و هیجان انگیز Suspense هستید، پس از بررسی هارلن کوبنز، افسون من، هنگامی که شما با تمام اقداماتی که در این کتاب قرار داده اید، نا امید نخواهید شد.

مشاهده لینک اصلی
دیوانه من یک بار Harlen Cobens آخرین رمز و راز هیجان پس از گردباد ایجاد شده توسط مرگ Maya Burketts شوهر جو. یکی از شب های سرنوشت ساز، جو توسط دو دزد دریایی که توسط مایا برای کمک به کار می رود کشته می شود. پس از بازگشت او، جوز بی جان بدن دروغ در پارک مرکزی. به عنوان مایا تلاش می کند تا دوباره کنترل زندگی خود را در حال حاضر دیوانه، یک کمربند ساحر ارائه شده توسط یک دوست قابل اعتماد، باعث می شود مایا بیشتر در معرض مرگ مصیبت شوهرش است. به ذکر دلیل مرگ خواهر او کلر. مرگ شما، مایا را دنبال می کند یک سرباز جنگی تزئین شده که با PTSD مبارزه می کند و گذشته ی افسارگسی شخصیتی است که فقط در اسکلت اش اسکلت زیادی دارد. در گذشته مرموز مایا و همسرش، مرگ مشکوک منجر به بسیاری از امکانات احتمالی می شود (گمراه کردن من در انتخاب بهتر کلمات). من واقعا محروم بودم مرگ و فتنه بسیار زیاد است که من کاملا مطمئن نیستم که کوبن با من احمق می شود. این ممکن است تنها چهره من با این عنوان باشد. داستان مایا به نظر می رسید بسیار پر از پیچ و تاب. رمز و راز بسیار زیاد بود. و تمام لایه های این هیجان انگیز نازک بود. با این حال، کوبن علاقه من را حفظ کرد؛ زیرا فقط باید بدانم چه اتفاقی افتاده است. همچنین، \u0026 gt؛ من احمق، هنگامی که حرکت می کند در سرعت پیچ و تاب و بدون کمبود شخصیت های سایه. هارلن کوبن نمی خواهد به احمق طرفداران خود را به وفادار، چرا که رمان های خود را واقعا سوار غواص وحشی کمک به فرار از زندگی عمیق ما همه زندگی می کنند. دیوید من یک بار هیجان انگیز Coben مورد علاقه من نیست، اما فقط یک احمق آن را کسل کننده می داند. کپی ارائه شده توسط پنگوئن گروه از طریق Netgalley

مشاهده لینک اصلی
مایا شخصیت دلسوزی نبود. او به راحتی می تواند داشته باشد و باید از زمانی که او اخیرا خواهرش و شوهرش را از دست داده بود. او سعی داشت بفهمد که چه کسی شوهر و خواهرش را کشت و چه ارتباطی بین دو قتل عام تصادفی بود. مایا هرگز به نظر نمی رسید که برای حل و فصل قتل ها، از آنها مراقبت کند. هیچ یک از روابط او با هیچ یک از شخصیت های دیگر قوی نبود. او هرگز به هیچکس به طور کامل باز نمی شود و در نتیجه ظاهر سرد و بی سابقه بود. هر بار که درگیری رخ داد، مایا پرواز را از دست داد و تمام کارت هایش را در معرض دید قرار داد و گاهی اوقات بدون تفکر به شدت واکنش نشان داد. گمانه زنی قطعا یک ویژگی قوی از خود نیست، که بیش از یک بار منجر به ظهور آن شد. اگر او نوشته شده بود متفاوت است، من ممکن است این کتاب را بیشتر دوست داشتم. نه طرفدار بزرگ کتاب با راویان غیر قابل اعتماد. اگر خوانندگان از همان ابتدا میدانستند که مایا چه چیزی را می داند، این یک کتاب بسیار متفاوت بود. اگر حقیقت از ابتدا معلوم شود، حتی ظاهرا غیر قابل تحسین خواهد بود. بعضی از چیزهایی که در این مورد اتفاق افتاد، خیلی جالب بود و به نظر می رسد کاملا به نظر می رسد مضحک است. اقدامات مایاس در پایان من واقعا نا امید شدم. من متوجه شدم که چرا او کار خود را انجام داد، اما هنوز هم درست نیست. بله، عدالت خدمت کرد، اما بی گناه هنوز رنج می برد.

مشاهده لینک اصلی
4.5 / 5Okay، چه کسی !!! ð~~²I زمانیکه به این موضوع رسیدم، آن را کمی آهسته شروع کردم و آن کمی در زمانی که من کمی مضطرب بود. بعضی چیزها اضافه نمیشوند و در برخی مواقع اشتباه گرفته میشوند، اما من فکر کردم قاتل را میشناسم. سپس من ندیدم سپس من انجام دادم اما در نهایت معلوم شد که من کاملا بی ادب بودم و هیچ ایده ای نداشتم. این کتاب شوک آور است و ارزش خواندن دارد. آخرین فصل آن است که من را در اشک در تیم هورتون مقابل همه قرار داد. ðŸ 'اولین کتاب هارلن کوبن من، اما قطعا آخرین من نیست.

مشاهده لینک اصلی
من باید اعتراف کنم که من یکبار از هارلن کوبن آگاه شدم، من آن را پذیرفتم، فریب خورده بود! خط اول از من احمق یک بار توسط هارلان کوبن \"آنها سه روز پس از قتل او جو را دفن کردند.\" افکار من در احمق من یک بار توسط Harlan CobenI بزرگ هیولا کوبن فن و من فکر می کنم همه کتاب های خود را به روز خوانده شده است. بنابراین شما اکنون فکر می کنید که من فکر کرده ام که چگونه ذهن خود کار می کند و برای تمام مراتع قرمز آماده است. جواب منفی! بنابراین، یا دانش آموز بسیار آهسته است یا شاید آقای کوبن یک نویسنده بسیار دشوار است. من فکر می کنم به اشتراک گذاری به روز رسانی وضعیت Goodreads شما را به فکر می کنم که چقدر لذت بخش و غیر قابل پیش بینی بود برای من بود 1٪ من همیشه دوست دارم شروع یک جدید Harlen Coben کتاب به عنوان پیچ و تاب خود را تکان دهنده مکرر و غیر قابل پیش بینی است. پیچ خوردن پس از پیچ و تاب، تا زمانی که شما dizzy33٪ آن یک گیج کننده است! 43٪ حتی در نیمه راه و در حال حاضر یک بار محکوم شده بود. 76٪ â € œMaya به Raisa مورا گفت که او جواب نمی دانم. اما او شروع به فکر کردن کرد که شاید او. نفرت وقتی یک کاراکتر این را می فهمد و من هنوز هم آن را غریب نمی بینم! من هیچ توضیحی در مورد طرح نمی دهم، زیرا من نمی خواهم به هیچ وجه راهی را ارائه دهم. اما من می گویم که من شخصیت ها را دوست داشتم و تم ها را دوست داشتم که آیا باید به غرایز خود اعتماد کرد، اسرار خانواده را به خوبی سرزنش نکنید و فقط زندگی یک سرباز پس از جنگ چطور است. به خصوص آنکه از نظر زنانه بود. و این به سرعت گری، جذاب و اصلی بود. \"آنها می گویند شما نمی توانید گذشته را پنهان کنید. این احتمالا درست بود، اما آنچه آنها واقعا به این معنا بود که موج و ضربات تهاجمی و به نوعی باقی می ماند. \"شگفت انگیز است. من به دنبال تحقیق در مورد کتاب Harlan Coben بعدی هستم. و من کاملا درک می کنم که چگونه خطوط طرح خود را به طرز قابل توجهی متفاوت زمان، پس از زمان است. این که چگونه او جای خود را در لیست خرید خود را به دست آورد و این دقیقا همان چیزی است که او را نگه می دارد وجود دارد. چه کسی باید به عنوان خوانده شده من احمق یک بار توسط هارلن کوبن؟ این واقعا توصیه به طرفداران از هیجان انگیز سبک رمز و راز، کرکره پیچ و تاب و فقط در مورد هر کسی که دوست دارد â € ~canâ € ™ تی آن را پایین کتابچه. طرفداران Tana فرانسوی، Linwood Barclay همچنین باید از این یکی لذت ببرید. از طریق NetGalley و Penguin Random House برای یک نسخه از این کتاب در عوض برای بررسی صادقانه و بی طرفانه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب یک بار فریبم بدهی


 کتاب خودت را به فنا نده
 کتاب قطعه ای از دنیا
 کتاب آواز اجساد بی گور
 کتاب دموکراسی ها چگونه می میرند
 کتاب تابستان آن سال
 کتاب کوه خاکستری