کتاب 61 ساعت

اثر لی چایلد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد عباس آبادی-پرفروش های نیویورک تایمز

ا۶۱ ساعت چهاردهمين كتاب از مجموعه‌ی جك ريچر به قلم لی چايلد است كه در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. داستان در شهری به شدت سرد و پوشيده از برف به نام بولتون در داكوتای جنوبی می‌گذرد و با تصادف يك اتوبوس توريستی كه از قضا ريچر هم از مسافران آن است آغاز می‌شود. ريچر پس از ورود به شهر متوجه می‌شود يك باند مواد مخدر در صدد از بين بردن جانت سالتر است و او كسی است كه شاهد يكی از معاملات آن باند بوده است. جانت سالتر برای اين‌كه زنده بماند و عليه آن‌ها شهادت بدهد به كمك نياز دارد، چرا كه قاتلی در راه بولتون است؛ قاتلی كاركشته كه تيرش خطا نمی‌رود و در پی قتل جانت است.


خرید کتاب 61 ساعت
جستجوی کتاب 61 ساعت در گودریدز

معرفی کتاب 61 ساعت از نگاه کاربران
از خوب به می گویند که ما شروع به انجام یک تریلر 100٪. دی ™ ثانیه سخت جک Reacher به نظر می رسد در موقعیت قهرمان، â € œ61 از تعلیق کتاب دانلود Orea € بدون درز است. مثل هرگز، مثل یک خار نشسته بودم چون نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است. و در آن لحظه ای که من înÈ ¢\u003e قابل درک است از خرید در\u003e بخش من هنوز هم به عنوان قلابها در خاطر من می دانستم چگونه E ™ خواهد € صرف ایستاده بود | که تکمیل خواهد شد HTTPS petrece.Recenzia : //anaarecarti.ro/main/61-de-ore ...

مشاهده لینک اصلی
بنابراین، با 14 قطعه از رمان های Jack reacher، که در ترجمه های آلمانی در دسترس هستند، به پایان رسید. سرگرم کننده بود که همه آنها را بخوانند، بعضی ها بهتر، بعضی کمتر. هر چند کودک لی یک تولید کننده روشن محاسبه از spannungsbögen و عمل توالی، رمان قابل تعویض همه نیست: او مطمئنا تا ایده که او را به erzählbögen زیادی از کتاب ها، که باعث می شود خواندن از تمام 14 تا شامل erfahrung.der رومی طراوت @ 61 ساعت @ در برخی از نقاط متفاوت است از 13 دیگر قبل از آنچه که ممکن است فقط به این واقعیت که او در بخش اول از به اصطلاحsusan ترنر-تترالوژی @ باشد (با توجه به ویکیپدیا) بافته رمان بازی می کند در در مرکز داستان، ماجراهای جادوگری برای تهدید کردن دوچرخهسواری است؛ یک زندان در وسط هیچ جا، که رفاه و ثروت را به شهر کوچکی از بولتون آورد؛ یک زن پیر که شاهد یک معامله مواد مخدر بود؛ مداخله و البته reacher، یک بار دیگر می توانید نیست، بلکه کار پلیس در örtliche و او کمک - rätselhafter militärkomplex سابق وسط هیچ جا، که در آن، پس از 50 سال، به سختی کسی دارای یک نشانه چه او وجود دارد تجربه einzubringen.susan به عنوان یک ترنر سابق elitemilitärpolizist جانشین خود را در militärpolizei و یک کمک قابل توجهی است که aufklären این توطئه در اینجا، جدا از این واقعیت به نظر می رسد هموار بین reacher و او را یک داستان عاشقانه، هرچند که تنها نشان داد بسیار به آرامی ist.anders در این رمان است که سریع، بلکه عمل به عنوان مثل: است منحنی تنش بسیار کمتر وجود دارد - تنها در اواخر bäumt همه چیز فوق العاده و در اوج به پایان می رسد که offenlässt بیشتر بپرسید زمانی که او پاسخ ، به طور ساختاری، همه چیز چیزی از پایان یک مثل است، و تنها باید به این نکته اشاره نکنید که چیزی در اینجا گم شده است، اما سه رمان وجود دارد این مجموعه از رمان چهار بخش شده دارایی، گمان می کنم، که این سوال خواهد شد در سه رمان دیگر پاسخ داد، حداقل من das.trotz این امید: پایان عجیب است چرا که دستیابندگان دورتر با چنین یک علامت سوال عظیم نشان داد که من از خودم میپرسم: آیا این لازم است؟ هنوز هم پنج ستاره است: چون من توصیف سرد و خواننده را بسیار دوست داشتم؛ و چون پس از 13 رمان، که در سرعت مناسب رانده شده اند، کمی اندک، فضای کتابخانه کمی خیره کننده، خوب عمل می کند.

مشاهده لینک اصلی
به نظر می رسد هیچ کلمه ای از ستایش وجود ندارد که بر روی خواندن دیک هیلز قرار گیرد. علاقمندان به کتاب های صوتی می دانند که در هیجان انگیز شگفت انگیز هستند، هرچند که ژانرهای مختلفی دارد. هیل به عنوان صدای طلایی و صدای قرن توسط مجله AudioFile نامگذاری شده و دارای سه جایزه Audie Award است. نام او در یک نسخه صوتی وعده داده صدای هیجان انگیز است. او گفته است که او رویکردی بصری به روایت کتاب ها دارد و می گوید: من یک تصویر بصری از صحنه دارم. حس چنین طرفدار دارد که حتی زمانی که صحنه از روز به شب تغییر می کند، صدای خود را تغییر می دهد تا تغییر را نشان دهد. اگر او قبلا در بالای لیستی از خوانندگان صدای خود قرار نگرفته باشد، مطمئنا پس از شنیدن صدای او، این هیجان جک ریکر را تحویل خواهد داد. درست همانطور که هیل در بالای بازی اش قرار دارد، لی کودک با این رمان 14 ساله اش ریکر است. اکثر آنها در حال حاضر روی این سری قرار دارند - اگر بعد از 13 ساعت از بهترین سرگرمیهای گوش دادن در اطراف خود به خودتان نباشید، ریکور نمادین است، شش پاکن که خطرات بزرگی را برداشته و برنده هر مبارزه می شوند. او دارای اندازه جوجه های @ supermarket @ و یک قارچ برای بازی است. شلاق زدن با خیال راحت در خیابان به علاوه مغزی و شما او را. این زمان ما او را در یک اتوبوس توریستی بارگذاری می کنیم که توسط مسافرین سالخورده در داکوتای جنوبی بارگیری می شود تا زمانی که اتوبوس ها از جاده عبور کنند. جای تعجب نیست که آب و هوا در آن حالت دقیقا استقبال نمی کند - شرایط آب و هوایی و باد خنک به 50 غواصی زیر بولتون شهر nearby است. متاسفانه تعدادی از متل ها کامل هستند، زیرا اقوام کسانی که در یک مرکز تربیت بدنی هستند همه اتاق ها را گرفته اند. ساکنان ساکنان سالخورده، اما نه ریکر را می پذیرند. چه چیزی احتمالا می تواند در یک شهر در اندازه بولتون قرار گیرد؟ برای شروع یک ارتش عجیب و غریب ارتش وجود دارد که اکنون مرکز فروشندگان مواد مخدر است، یک زن مسن که ادعا می کند که یک معامله مواد مخدر را شاهد بوده است (چیز خوبی برای ادعای اینکه آیا شما علاقه مند به طول عمر هستید)، افلاتون (یک داروی مکزیکی) و البته یک زن جذاب است. بچه ها نشان می دهد که کلاه خود را با پایان دادن به همه که مایل به بیشتر است، و دیک هیل باعث می شود ما نه تنها با سرما مرگبار، اما به دلیل قاتل قاتل شدید در انجام کار خود را.

مشاهده لینک اصلی
این همه با سقوط اتوبوس در روستای داکوتای جنوبی آغاز شد. Reacher بدون سر و صدا، اما باید به کسانی که در اتوبوس با او کمک کند؛ تعدادی از بازنشستگان که تمرکز اصلی آنها Mount Rushmore است. همانطور که ریچر به شهر سرازیر می شود، او از یک قتل عامانه که در آن صورت گرفته است، و یک زن که می تواند به عنوان شاهد اقدامات حقوقی عمل کند، یاد می گیرد. در همین حال، یک طرح از مکزیک جدا شده است تا در این شهر عجیب و غریب قرار بگیرد و برای همه درگیر شود. هنگامی که سرنخ در تحقیقات قتل، ریچر و مقامات را سرپرستی می کند تا از یک اقدام حتی بزرگتر منحرف شود، زمانیکه یک زندان محکم می شود، ساعت شروع می شود به Reacher و بقیه شهروندان. در حالی که کودک به طور مداوم پیشرفت می کند، ریچر تنها می تواند امیدوار باشد که ارتباطات نظامی او به اندازه کافی قوی باشد تا فضایی را برای فریب دادن و محافظت از این شاهد سالخورده از مرگ داشته باشد. کودک در عین حال انفجاری و سرخورده، داستان زندگی را با آرامش و آرامش به ارمغان می آورد. چیلد پیشرفت خود را در حال تکامل زندگی Reachers ادامه می دهد، اما همچنین به دنبال تفسیر اجتماعی تاریخچه نظامی ایالات متحده هر زمانی که می تواند باشد. از سوی برخی از مسائل مربوط به جنگ سرد، کودک از دانش آموزان ارتش برای استفاده از اطلاعات استفاده می کند تا تصویری را مشخص کند که هر دو طرف بر هر چه که باشند می توانند پس از اتمام هسته ای به واقعیت تبدیل شوند. کودک به طور مبهم بحث و پیچیده بافته می شود، کودک در همان زمان نقش مورخ و داستان نویسی را بازی می کند، بدون بازبینی برخی از جنگ ها و داستان های شناخته شده. درست مانند تنظیمات رمان های او، کودک تصمیم به به اشتراک گذاشتن حقایق کمی شناخته شده برای بسیاری، اما پر از vigour.Kudos، آقای کودک برای این داستان قهوه ای. من جالب توجه است که چگونه این همه با هم به خوبی برای ریچر و جمع آوری مداوم خود را از طرفداران.

مشاهده لینک اصلی
لی کودک همچنان به زیبایی شخصیت ابرقهرمان Jack Reacher را اجرا می کند. من فکر می کنم که این دنیا بدون او خواهد بود. ریشهای شخصیتی او توسط مکانهای بسیاری که ریچر بر آن تأثیر می گذارد، پر شده است. پایان دادن به این سوالاتی که ما در مسیر انجام می دهیم مهم نیست. پس از یک حادثه کوچک در مورد سوار شدن اتوبوس بی ضرر در داکوتای جنوبی، ریچر توسط پلیس محلی برای استخدام به منظور حل یک جرم استخدام می شود. چه کسی آنها را متقاعد می کند تا از مهارت های تحقیقاتی خود استفاده کنند؟ به ذکر نکات مهارت های پسر بد خود. گیرنده در تمام جلال او. سر و صدای تکان دادن سر و حل کردن جنایات. ولی نه لزوما به آن ترتیب. رویا را لویین.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب 61 ساعت


 کتاب هشدار برادران گریم
 کتاب یودو،دختری از نیجریه
 کتاب سفید برفی
 کتاب دید اقتصادی
 کتاب خاطرات خاندان کین - هرم سرخ
 کتاب طلسم آرزو